200326 coronavirus US ArmyПандемія коронавірусу, яка у США, станом на 26 березня, забрала життя понад 1 000 осіб, при 68,6 тисячах випадків зараження, змусила Пентагон звернутись до військових медиків у відставці з закликом повернутися на службу. 

 

Відповідний лист із закликом добровільно повернутися на службу отримали відставні військовослужбовці по всій країні у середу 25 березня, повідомляє Washington post.

 

Армія США для боротьби з COVID-19 наразі набирає спеціалістів інтенсивної терапії, анестезіологів, медсестер та медбратів, пульманологів та медиків поля бою (за класифікацію армії США - Combat medic specialist, 68W). 

 

Водночас у листі попереджається, що він не стосується тих, хто наразі працює за фахом у цивільних лікарнях. "Ми не хочемо відволікати вас від того лікування та догляду, який ви зараз надаєте країні", - йдеться у листі. 

  

200326 coronavirus US

Мапа поширення у США (джерело - Bloomberg)

 

Нагадаємо, що в Україні, з метою боротьби з поширенням коронавірусної інфекції Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

 

Новини за темою: 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ВОЛОНТЕРІВ І ЛЮДЕЙ З МЕДИЧНИМ ДОСВІДОМ ДО БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

ЗСУ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ В УКРАЇНІ COVID-19

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues