200326 Vilha 00Державне підприємство "ДержККБ "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром" відвантажило Збройним Силам України 28 одиниць виробів "Вільха", які серійно виготовляються на підприємстві

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: У 2019 РОЦІ ЗСУ ЗАМОВИЛИ ТА ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 400 ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР», 10 ПТРК JAVELIN ТА ПІВСОТНІ РАКЕТ ДО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - ЗВІТ МІНОБОРОНИ2019 РОЦІ ЗСУ ЗАМОВИЛИ ТА ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 400 ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР», 10 ПТРК JAVELIN ТА ПІВСОТНІ РАКЕТ ДО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - ЗВІТ МІНОБОРОНИ


Представники київського КБ підкреслили, що передача ракет відбулася достроково.

 

Новина по темі: «ВІЛЬХА-М» ВІД ККБ «ЛУЧ»: ПРОВЕДЕНО ПУСКИ ШТАТНИМИ РОЗРАХУНКАМИ


"Конструкторське бюро "Луч" під час карантину працює на повну потужність, при цьому, ми близько 300 працівників відправили у відпустки або на дистанційну роботу, а решта виконують надважливі для держави роботи в рамках оборонного замовлення. У виробництві ракет "Вільха" беруть участь близька 20 підприємств Укроборонпрому, скрізь діє особливий режим роботи, і попри це, вдалося виготовити і відвантажити продукцію військовим достроково", - відзначив Генеральний директор - Генеральний конструктор ДККБ "Луч" Олег Коростельов.

 

200326 Vilha 1


"Також підприємство продовжує працювати над модернізацією ракетної системи "Вільха-М", яка розроблена у тісній співпраці кластеру високоточної зброї та боєприпасів "Укроборонпрому". Роботи ведуться над покращенням дальності та потужності виробів. Зараз випробування комплексу перебувають на фінальній стадії і ми плануємо налагодити їх серійне виробництво до кінця цього року", – додав він.

 

Новина по темі: ОЛЕГ КОРОСТЕЛЬОВ: ТВОРЕЦЬ РАКЕТНОГО ЩИТА УКРАЇНИ - ІНТЕРВ'Ю З ОЧІЛЬНИКОМ ДККБ "ЛУЧ"


Нагадаємо, "Вільха" – це високоточні 300 мм реактивні боєприпаси, які перебувають на озброєнні підрозділів ракетних військ і артилерії Сухопутних військ ЗСУ (версія "Вільха-Р" з червня 2019 року, версія "Вільха" - з жовтня 2018 року, - прим. ДЕ). Цей засіб є основою могутності системи вогневого ураження українських артилеристів і стримуючим фактором у вогневому протистоянні з противником.

 


"Декілька років тому підприємства Концерну приступили до поетапного відновлення норм військових, оперативних і стратегічних запасів даної номенклатури високоточних засобів ураження в Збройних силах України. Уже остаточно сформовано науково-технічнічний і виробничий потенціал підприємств Концерну по серійному виробництву цих боєприпасів, їх подальшої модернізації і розробки на їх базі перспективних високоточних засобів ураження. Це дозволить в тому числі створити конкуренцію в цьому класі озброєння на світових ринках зброї", – прокоментував виконання державного контракту заступник генерального директора з авіа- та ракетобудування Руслан Корж.

 

Новина по темі: ОНОВЛЕНІ УКРАЇНСЬКІ КОМПЛЕКСИ «НЕПТУН» ТА «ВІЛЬХА» НЕЗАБАРОМ МОЖУТЬ БУТИ ПРИЙНЯТІ НА ОЗБРОЄННЯ ІНШИХ КРАЇН (ФОТО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues