200327 krym 0Російська Федерація продовжує гібридні військові операції у Чорному морі та зухвало порушує кордони України.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на офіційний сайт Державної прикордонної служби України

 

26 березня під час планового патрулювання тактичною групою кораблів Морської охорони Держприкордонслужби було обстежено, в тому числі, райони газоконденсатних родовищ. Під час патрулювання в Одеському родовищі було виявлено та розпізнано самопідйомні плавучі бурові установки (СПБУ) «Україна», перейменовані окупаційною владою анексованого Криму у «Крим-1» та СПБУ «Таврида».

 

200327 krym

 

На обох бурових установках помічені ознаки продовження промислової діяльності, підняті прапори країни-агресора. Також біля бурових здійснював патрулювання великий ракетний катер «Івановець» проекту 12411 Чорноморського флоту Російської Федерації (бортовий номер 954).

 

200327 krym 1

 

“Морська охорона продовжує фіксацію та збір інформації щодо здійснення незаконної економічної діяльності РФ у виключній (морській) економічній зоні України під прикриттям корабельно-катерного складу ЧФ РФ. Зауважимо, що матеріали, зібрані Морською охороною Держприкордонслужби в період з 2014 року вже покладено у доказову базу справи для розгляду третейським судом в Гаазі, яким визнано, що Росія незаконно експропріювала активи НАК «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств“, – зазначається на сайті Державної прикордонної служби України.

 

 

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Росія пропонує Індії вживані підводні човни

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues