200327 ovtНайближчим часом у Міністерстві оборони відбудуться важливі кадрові призначення. 

За інформацію Defense Express, на посаду заступника Міністра оборони, який відповідатиме за напрямок розвитку озброєнь та військово-технічного співробітництва, буде призначена нова профільна особа. 

 

Це буде фахівець, який тривалий час працював у Державному підприємстві "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес". Кандидат пройшов всі необхідні кадрові погодження та перевірки, а підписання наказу про призначення відбудеться найближчим часом. Це буде перший випадок, коли на посаду заступника  Міністра оборони за цим напрямком призначається особа з поза меж оборонного відомства.

 

До цього часу у команді міністра оборони Андрія Загороднюка питаннями озброєнь  опікувався його заступник Анатолій Петренко. Після призначення нового міністра оборони Андрія Тарана, Анатолій Петренко, як заступник міністра, повернувся на звичний для себе напрям європейської інтеграції.

 

Новини за темою: 

ЗСУ НЕОБХІДНА ПРОДУМАНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ОЗБРОЄНЬ ТА МАКСИМАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДАТНОСТІ ВЗАЄМОДІЯТИ З СИЛАМИ НАТО – МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НОВОПРИЗНАЧЕННОГО МІНІСТРА ОБОРОНИ АНДРІЯ ТАРАНА ВКЛЮЧЕНО ДО СКЛАДУ РНБО

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ВОЛОНТЕРІВ І ЛЮДЕЙ З МЕДИЧНИМ ДОСВІДОМ ДО БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues