200327 mainМіністерство оборони США уклало контракт з британською компанією BAE Systems на постачання партії самохідних гаубиць M109A7 Paladin.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Jane`s.

 

Умови контракту передбачають постачання 48 самохідних гаубиць M109A7 Paladin під боєприпаси M992A3 CAT, а також автомобілі підтримки польових артилерійських боєприпасів M992A2 (FAASV) і запасні частини на суму $339 млн.

 

200327 Paladin

 

У Пентагоні вважають, що виконання замовлення дозволить значно посилити бойові можливості артилерійських підрозділів бронетанкових бригад армії Сполучених Штатів, що наразі є однією з пріоритетних задач у розвитку американських сухопутних військ.

 

Новина по темі: БЕЗ ТАНКІВ І МІНІМУМ АРТИЛЕРІЇ: КОРПУС МОРСЬКОЇ ПІХОТИ США ПЛАНУЄ МАСШТАБНУ ТРАНСФОРМАЦІЮ

 

«Нові гаубиці M109A7 відповідають вимогам довгострокової готовності й модернізації сімейства самохідних гаубиць М109 завдяки плану модернізації й виробництва, в якому використовуються найсучасніші технології», – повідомляється на сайті виробника. Так, гаубиці отримали абсолютно нове шасі, засноване на рішенні сімейства машин Bradley в поєднанні з новою електронною архітектурою.

 

Публікація по темі: ПРО ВІЙСЬКОВЕ ПАРТНЕРСТВО УКРАЇНИ ТА США

 

200327 Paladin 1

 

Як повідомляє BAE Systems, у результаті цього контракту кількість M109A7 і M992A3 становитиме 204, а загальна вартість – $1,5 млрд.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues