200327 BTR4E 0ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова" (ХКБМ), що входить до складу ДК "Укроборонпром", передало Міністерству оборони чергову партію з 4 бронетранспортерів БТР-4Е з обсягу державного оборонного замовлення 2019 року

 

 


Про це проінформував директор підприємства Яків Мормило, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ХКБМ ПЕРЕДАСТЬ ЩЕ ЧОТИРИ НОВИХ БТР-4 ЗСУ ДО КІНЦЯ ЛЮТОГО 2020 РОКУ


Відзначається, що усі БТР прийняті військовою прийомкою Міноборони та вже сьогодні відбудуть до військової частини.

 

200327 BTR4E 2


Виконання постачання відбувається за контрактом з Міноборони від 2016 року, який був розблокований спільними зусиллями Президента України, Міноборони та нового керівництва "Укроборонпрому" наприкінці (рішення про подовження ухвалено Кабміном 4 грудня минулого року – прим. ДЕ) 2019 року.

 

200327 BTR4E 1


“Реалізація цього контракту перебуває під особливим контролем та за активною участю керівництва Концерну. З відновленням робіт здача техніки відбувається за графіком. Більша частина працівників підприємства переведено у режим часткової роботи до кінця карантину, водночас, виробничі підрозділи, які виготовляють БТР, виходять на роботу в повному складі і продовжують забезпечувати війська надійною бронею”, – розповів Ігор Фоменко, заступник генерального директора Концерну з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки.

 

200327 BTR4E 3


Нагадаємо, перші відвантаження бронетехніки після відновлення робіт за контрактом відбулися у грудні 2019 року – ХКБМ передали військовим 12 бронетранспортерів БТР-4Е. Цього року постачання було продовжено – у січні Збройні сили отримали 4 нових бронемашини, а у лютому – 3.

 

Новина по темі: 92 ОМБР ЗСУ ОТРИМАЛА ПЕРШІ 12 БТР-4Е ВІД ХКБМ

 

 

Таким чином, на сьогодні, ЗСУ отримали 23 одиниці техніки з замовленої ще у 2016 році партії у 45 машин. Решту – 22 БТР-4Е, українське військо має отримати до 31 серпня 2020 року.

 

200327 BTR4E 4


В "Укроборонпромі" наголошують, що контракт виконується у повному обсязі та згідно з графіком, під час карантину та надзвичайної ситуації в Україні бронетранспортери збираються на ХКБМ без затримок.

 

Публікації та новини по темі:

РУЛЕТКА «УКРОБОРОНПРОМА», ИЛИ ЧТО СТОИТ ЗА ОБСТРЕЛОМ КОРПУСОВ БТР-4

ВИПРОБУВАННЯ БРОНІ БТР-4 З ТРІЩИНАМИ: "ПОЛЗУЩИЕ ШВЫ, ПЛАВАЮЩИЕ ДЕФЕКТЫ" ТА ІНШІ ВИПРАВДАННЯ ВІД ВІЙСЬКОВОЇ ПРИЙОМКИ - ВІДЕО

ТРІЩИНИ Є НА П’ЯТИ БТР-4 ІЗ 12, ВІДПРАВЛЕНИХ У ЗСУ. НОВІ ФАКТИ, ЩО СПРОСТОВУЮТЬ ЗАЯВИ УКРОБОРОНПРОМУ

НОВЫЕ БТР-4 И КОРПУСА: НЕ ТРЕЩИНЫ, А «ДЕФЕКТЫ». ТАК ЛИ?

НОВІ БТР-4 ДЛЯ АРМІЇ: ЩЕ НЕ ЗРОБЛЕНІ, АЛЕ ВЖЕ ТРІЩАТЬ ПО ВСІХ ШВАХ. ЧОМУ ТАК?

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues