200327 usArmy covid19

Пентагон заявив про початок розгортання польових шпиталей для хворих на коронавірус. План передбачає перетворення силами військових великих будівель, які зараз не використовуються, зокрема виставкових центрів чи готелів по всій країні.

 

 

Таке рішення було прийнято через стрімке поширення коронавірусу у США. Станом на 27 березня Сполучені Штати Америки зараз знаходяться на першому місці у світі з розповсюдження COVID-19: понад 85 тисяч випадків та 1,3 тисячі смертей. 

 

Перший імпровізований шпиталь буде розгорнутий у Нью-Йорку на Манхеттені у приміщенні Конвенційного центру. В ньому розмістять 1000 ліжок та додаткові 1800 польових медичних пунктів, повідомляє прес-служба армії США. 

 

200327 usArmy covid19 1

Конвенційний центру у Нью-Йорку

 

Розгортання шпиталю здійснять солдати Національної гвардії штату Нью-Йорк, американського інженерного корпусу та цивільних працівників. За розрахунками Пентагону на це знадобиться від 7 до 10 днів.

 

200327 usArmy covid19 2

Конвенційний центру у Нью-Йорку

 

Побудова такого шпиталю відбудеться за типовим проектом, який вже затверджено армією США. Він передбачає окремі бокси, в яких буде підтримуватись тиск, нижчий за атмосферний. Це дозволить не розносити вірус поза межі боксу. 

 

Як підкреслили у Пентагоні, в подальшому планується у такі ж короткі строки розгорнути нові шпиталі по всій країні. Військове командування вже звернулось до губернаторів штатів із закликом надати перелік великих покинутих будівель, які відповідають вимогам військових медиків. 

 

Нагадаємо, що армія США для боротьби з COVID-19 закликає відставних військових медиків повернутися на службу

 

Новини за темою: 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ВОЛОНТЕРІВ І ЛЮДЕЙ З МЕДИЧНИМ ДОСВІДОМ ДО БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

ЗСУ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ В УКРАЇНІ COVID-19

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues