270320 tanks HBTZДержавне підприємство "Харківський бронетанковий завод" (ХБТЗ), яке входить до складу ДК "Укроборонпром", з початком бойових дій на Донбасі виготовило та віддало на передову близька 400 одиниць бойових броньованих машин.

 

 

 

Про це, як передає Defense Express, повідомила прес-служба Концерну з посиланням на директор ХБТЗ В’ячеслава Стрильця.
"Харківський бронетанковий завод продовжує вчасно та якісно виконувати державні замовлення, попри надзвичайну ситуацію в області на особливий режим роботи підприємства під час карантину. Фахівці постійно запроваджують сучасні й актуальні елементи модернізації, чим забезпечують конкурентну боєздатність Збройних сил України", – зазначив директор заводу В’ячеслав Стрилець.


За словами очильника підприємства, з початком бойових дій на Донбасі фахівці заводу виготовили (відремонтували та модернізували) та віддали на передову близька 400 машин.

 

270320 tanks hbtz2


"Із запровадженням режиму карантину в Україні завод перейшов у режим часткової роботи (простою), що дало можливість залишитися вдома понад 300 співробітникам підприємства зі збереженням 2/3 заробітної плати. Для них запроваджено дистанційний моніторинг стану здоров’я. Для підтримки безпеки підприємства та виконання критично важливих робіт в рамках виконання плану з оборонного замовлення повний робочий день працює близько 90 співробітників Заводу", – розповів директор ХБТЗ.


Як повідомлялося раніше, ХБТЗ на днях передав Збройним силам України 13 одиниць модернізованої техніки, а саме 10 танків Т-80БВ та 3 танки Т-64БВ зразка 2017 року. Всього ж на теперішній час "Харківський бронетанковий завод" виготовив 250 модернізованих бойових машин: 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року та 88 танків Т-80БВ.

 

Новини по темі:

 

ЗС УКРАЇНИ ПЕРЕДАНО 13 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ

 

ДЛЯ ПОТРЕБ ЗБРОЙНИХ СИЛ ПЕРЕДАНО 10 ВІДРЕМОНТОВАНИХ ТАНКІВ Т-64БВ

 

ХБТЗ ПОСТАВИВ ЗСУ ВЖЕ ПОНАД 150 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)

 

«ЛБТЗ» НАЛАГОДИВ СЕРІЙНУ МОДЕРНІЗАЦІЮ ТАНКІВ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ВІДЕО)

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues