200330 kabminУ переглянутому державному бюджеті залишається незмінним фінансування реформи оборонно-промислового комплексу, а також підтримка аграріїв, будівництва та ремонту доріг.

 

Про це, як повідомляє Defense Express, зазначив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй офіційній сторінці у Facebook

 

Кабмін продовжує фінансування реформи оборонно-промислового комплексу. Витрати на новітні технології та нарощування потужностей для виготовлення оборонної продукції збережено на рівні 2,5 млрд.

 

 

Уряд також  планує зберегти фінансування у повному обсязі для аграріїв та фермерів.

 

"Підтримка сільгосптоваровиробників не буде зменшена і цього року буде на рівні  4 млрд.... Пропонуємо зберегти майже на 100% фінансування будівництва та ремонту доріг в Україні. На розвиток мережі автомобільних доріг – 37,3 млрд, а на субвенцію місцевим бюджетам для дорожнього господарства заплановано 21,8 млрд", - зазначив прем'єр-міністр.

 

Нагадуємо, що Уряд завершив попередню підготовку змін до державного бюджету на 2020 рік, що пов’язано зі скороченням надходжень до бюджету у зв’язку з поширенням коронавірусу.

 

За планами уряду видатки державного бюджету на 2020-й рік мали збільшитися на 86 мільярдів гривень до 1270,3 млрд грн, скорочення торкнуться низки міністерств. Крім того Кабмін хоче створити Стабілізаційний фонд із капіталом 124 мільярди гривень направлений на подолання наслідків коронавірусу.

 

Раніше Defense Express повідомляв, що Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues