200330 zelПрезидент Володимир Зеленський поставив завдання - у розпал пандемії коронавірусу боєготовність Збройних сил України має залишатися на високому рівні.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на пресслужбу глави держави.

 

Президент Володимир Зеленський на селекторній нараді з міністром оборони, головнокомандувачем ЗСУ та командувачами видів, родів Збройних сил заявив, що заходи, пов’язані з недопущенням коронавірусної інфекції, не мають впливати на високий рівень готовності Збройних сил України виконувати покладені на них завдання.

 

Нарада була присвячена питанням запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та забезпечення обороноздатності України.

 

 

Новина по темі: ЗСУ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ В УКРАЇНІ COVID-19

 

«Ми зробимо все можливе, щоб наші військові залишалися здоровими. Це наше першочергове завдання. Однак усі заходи, які вживаються заради безпеки від коронавірусу, не повинні вплинути на бойову готовність наших військовослужбовців. Тут усе просто: вони захищають нас, а ми – їх», – зазначив Президент.

 

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак запевнив, що ЗСУ готові до відсічі агресору та оборони України. У робочому порядку була заслухана інформація про основні проблеми із забезпеченням та дані всі необхідні доручення.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

 

Міністр оборони України Андрій Таран доповів, що ситуація контрольована, оскільки пріоритет для Міністерства оборони – людиноцентричність і піклування про відповідне та повне забезпечення кожного військовослужбовця ЗСУ.

 

Також була заслухана інформація про основні проблеми із забезпеченням та дані всі необхідні доручення.

 

Наразі в Збройних силах України випадків захворювання на COVID-19 не зареєстровано.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, ЗСУ здійснюють заходи щодо запобігання поширення в Україні COVID-19

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues