200330 ZSUbudget 0Зміни до бюджету 2020 року не стосуватимуться витрат на оборону країни й Збройні Сили України

 

 


Про це сказав Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до українців, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ: БОРОТЬБА З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19 НЕ ПОВИННА ВПЛИВАТИ НА РІВЕНЬ ГОТОВНОСТІ ЗСУ


"Жодної гривні не буде зрізано за видатками на оборону України. Кошти на армію залишаються в повному обсязі й можуть бути збільшені в разі необхідності", – наголосив Президент.

 


Слова Глави держави підтвердили й в Уряді України.


Зокрема під час погоджувальної ради Кабінету Міністрів України глава уряду Денис Шмигаль заявив, що Уряд не буде скорочувати видатки на військовослужбовців у державному бюджеті на 2020 рік.

 


"Бюджет, який ми сформували, – це бюджет надзвичайної ситуації в умовах глобальної пандемії та непростої ситуації у світовій економіці. В рамках цього бюджету в нас є декілька принципових позицій. Перше: жодна гривня не буде вилучена з бюджету армії військових. Це стосується і питання модернізації озброєнь, і будівництва житла для військових, і реформи оборонно-промислового комплексу. Війська мають бути і будуть забезпечені всім необхідним захистом як матеріальним, так і грошовим", – наголосив Денис Шмигаль.

 

Новина по темі: КАБМІН ПЕРЕГЛЯДАЄ ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ: ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВІ ВИДАТКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕЗМІННИМИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues