200402 mainВсі підрозділи, які виводять на ротацію в ООС, мають пройти двотижневу обсервацію, у пункті постійної дислокації.

 

Про це, як повідомляє Defense Express, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан ХОМЧАК заявив в інтерв’ю Інформаційному агентству АрміяInform.

 

 

200402 Khomchak

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан ХОМЧАК: "Всі підрозділи, які виводять на ротацію, мають пройти двотижневу обсервацію у пункті постійної дислокації"

 

"З огляду на ситуацію щодо поширення коронавірусу, я прийняв рішення, що всі підрозділи, які виводять на ротацію, мають пройти двотижневу обсервацію у пункті постійної дислокації. Так само і ті військовослужбовці, які планують заїхати в район ООС, перед тим на два тижні теж будуть ізольовані у визначених місцях. Групу ризику в цих підрозділах обов’язково тестуватимуть" – зазначив Руслан Хомчак.

 

Крім того, Головнокомандувач Збройних Сил України наголосив на тому, що ці заходи є упереджувальними і здійснюються з метою запобіганню захворюваності серед військовослужбовців, що беруть участь в операції Об’єднаних сил.

 

"Це вимушені заходи на упередження", - наголосив Руслан ХОМЧАК.

 

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан ХОМЧАК розповів про те як діятимуть Збройні Сили у випадку серйозного загострення ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Україні.

 

Публікації по темі:

 

РУСЛАН ХОМЧАК: «У ПРОЦЕСІ НИНІШНЬОЇ РЕФОРМИ СКОРОЧУЄТЬСЯ 17 ГЕНЕРАЛЬСЬКИХ ПОСАД»

 

АРМІЯ І КОРОНАВІРУС. НОВЕ ПОЛЕ ПРОТИСТОЯННЯ У СВІТІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues