200403 natoСША залишаються відданими безпеці в регіоні Чорного моря

 

Про це, як повідомляє Defense Express з посиланням на Главком, заявило представництво США при НАТО на сторінці в Twitter.

 

Сполучені Штати Америки та інші члени Північноатлантичного альянсу підтримують майбутнє членство України в НАТО.

 

 

У США наголосили, що вони, як і раніше, залишаються відданими стабільності у регіоні Чорного моря.

 

«Сполучені Штати та союзники НАТО залишаються відданими безпеці та стабільності у Чорноморському регіоні. Підтримка майбутнього членства в НАТО Грузії та України залишається незмінною», - заявили в представництві. Зазначимо, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко заявив про готовність України внести свій внесок у спільну безпеку та оборону.

 

«На зустрічі союзники домовились про поглиблення нашої співпраці у Чорноморському регіоні та протидії гібридній війні. Більше навчань, обміну інформацією. Партнерство - це двостороння вулиця, і Україна готова внести свій внесок у спільну безпеку та оборону», - написав Пристайко у Twitter.

 

 

Раніше тоді ще віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, який уже міністр закордонних справ, заявив, що наявність тимчасово окупованих територій не завадить Україні стати членом Північноатлантичного альянсу. За його словами, Україна може вступити в НАТО при існуючій окупації Росією Криму та тимчасовій непідконтрольності територій на Донбасі. Він також заявив про прогрес у відносинах між Україною та НАТО

 

Публікації та новини по темі:

 

ПРО ВІЙСЬКОВЕ ПАРТНЕРСТВО УКРАЇНИ ТА США

 

ЩО ПРИНЕСЕ УКРАЇНІ ПРИЄДНАННЯ ДО ПРОГРАМИ РОЗШИРЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ НАТО

 

УКРАЇНА-НАТО: НОВІ ВИКЛИКИ І МОЖЛИВОСТІ

 

СПРАВЖНЄ БУДІВНИЦТВО АРМІЇ VS СТАНДАРТИ НАТО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues