200403 UOP 0Учора, 2 квітня ц.р., на півдні Одеської області на полігоні "Алібей" відбулися чергові випробування комплексу крилатих ракет наземного базування 360 МЦ "Нептун"

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу РНБО.

 

Новина по темі: ЯК ПРАЦЮЄ “НЕПТУН”: КАДРИ З КАБІНИ ТА АЛГОРИТМ РОБОТИ КОМПЛЕКСУ РК-360МЦ (ВІДЕО)


"Під час стрільб комплексу крилатих ракет наземного базування "Нептун" було здійснено перевірку тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність та точність ураження морських цілей. Надводні мішені були уражені на заданій дальності", - відзначається в повідомленні.

 

 

Своєю чергою, Генеральний директор - Генеральний конструктор ДККБ "Луч" Олег Коростельов повідомив, що стрільби проводилися трьома ПКР, які вперше успішно уразили надводну ціль.


"Ми сьогодні закінчили стрільби першими трьома виробами, призначеними для ураження цілей. Стрільби велися на дистанції близько 100 кілометрів. Ми отримали позитивні результати - попадання", - відзначив Олег Коростельов.


Генеральний директор - Генеральний конструктор ДККБ "Луч" привітав своїх колег з інших підприємств вітчизняного ОПК, що брали участь у розробці цього комплексу, з успішними випробуваннями.

 


"Я сподіваюся, що наша подальша робота, найближчим часом закінчиться прийняттям на озброєння даного комплексу "Нептун", - наголосив він.


Раніше повідомлялося, що український оборонно-промисловий комплекс здатний у найкоротший строк розробляти складні зразки озброєння та військової техніки для забезпечення Збройних Сил України. Виробництво зазначених ракет буде здійснюватися в Україні за замкненим циклом. Комплекс крилатих ракет "Нептун" - розробка конструкторів державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.


"Розвиток ракетної програми також є одним із пріоритетів розвитку Збройних Сил України і відбувається за активної участі Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ", - наголосили у РНБО.

 

Новина по темі: РОЗРОБКУ КРИЛАТОЇ РАКЕТИ "НЕПТУН", ЯК ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТА, ЗАВЕРШЕНО - ОЛЕГ КОРОСТЕЛЬОВ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues