200403 pov sylПовітряні сили США готують медиків для перевезення пацієнтів з COVID-19 військово-транспортними літаками, модифікуючи процес, який раніше використовувався для перевезення пацієнтів з лихоманкою Ебола у 2014 році.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на AirForceTimes.

 

«Через вимоги транспортування персоналу з інфекційними захворюваннями, такими як коронавірус, ми не можемо використовувати наші традиційні методи транспортування без ризику для медичної бригади літака й іншої частини екіпажа, – пояснює медичний директор Air Mobility Command Леслі Вуд, повідомляється в пресрелізі ПС США. – Втрата цих команд призведе до втрати оперативних можливостей».

 

Новина за темою: "МИ МАЄМО ПОСИЛИТИ УКРАЇНСЬКІ ЗБРОЙНІ СИЛИ НАСТІЛЬКИ, НАСКІЛЬКИ ЦЕ МОЖЛИВО" - ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ СИЛАМИ НАТО У ЄВРОПІ ВИСТУПИВ ЗА НАДАННЯ УКРАЇНІ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗБРОЇ

 

Так, медиків вчать працювати в системі транспортної ізоляції, відомої як TIS (Transport Isolation System), яка була розроблена для перевезення хворих на Еболу у 2014 році, розповідає Вуд: «Ми запустили цю програму для роботи в умовах епідемії Еболи з низьким обсягом пацієнтів. Зараз ми маємо змінити принципи роботи з хворими, щоб пристосуватися до збільшення обсягів перевезень протягом наступних декількох місяців».

 

Новина за темою: АРМІЯ США РОЗГОРТАЄ ПОЛЬОВІ ШПИТАЛІ ДЛЯ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС

 

Навчання передбачає удосконалення навичок роботи із захисним наметом, щоб пацієнти могли отримати лікування на борту таких літаків, як C-17 Globemaster III чи C-130 Hercules ВВС, а члени екіпажа були захищені від коронавірусу. Персонал також навчать процедури поводження з відходами й інвентаризації обладнання.

 

За словами Вуда, отримані навички можуть бути використані не тільки для евакуації військовослужбовців, але й інших американських громадян з коронавірусом.

 

Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express раніше повідомляла як COVID-19 впливає на армію та оборонно-промисловий комплекс

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues