200403 PTRK 031 березня, на базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ розпочала роботу Школа протитанкової артилерії

 

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Національної академії сухопутних військ.

 

Новина по темі: У «ДЕСНІ» ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ ШКОЛА ПІДГОТОВКИ ТАНКІСТІВ (ВІДЕО)


Її було сформовано на базі Школи підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів, а відтепер її курсанти зможуть здобувати потрібні їм знання та навички для застосування всіх зразків протитанкового озброєння, якими оснащене вітчизняне військо. Для цього є всі необхідні зразки озброєння та військової техніки, а головне - сучасні інтерактивні тренажерні комплекси та висококваліфіковані досвідчені інструктори.

 

200403 PTRK 1

Новий тренажерний комплекс підготовки навідників легкого переносного ракетного комплексу "Корсар", який зможуть опанувати курсанти 184-го Навчального центру (світлини праворуч) вперше був представлений на виставці "Зброя та Безпека-2019"

 

Новина по темі: «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019»: «УКРОБОРОНПРОМ» ВПЕРШЕ ПРЕДСТАВИВ ШІСТЬ СВОЇХ НОВІТНІХ РОЗРОБОК (ФОТО)


Перші 20 військовослужбовців уже розпочали на її базі фахову підготовку. Вишкіл кожного набору триватиме впродовж місяця та передбачатиме як надання протитанкістам теоретичних знань, так і практичних навичок, зокрема виконання бойових стрільб з озброєння, яке вони вивчатимуть.

 

200403 PTRK 2

Опанування навичок на тренажерному комплексі для операторів ПТРК "Стугна-П" (верхні світлини праворуч) також входить у програму 184-го Навчального центру.


Як зазначив виконувач обов’язків начальника школи майор Микола Ханас, за результатами навчання курсанти отримуватимуть сертифікати першого кваліфікаційного рівня, що дозволятиме їм не лише професійно виконувати свої обов’язки, а й буде підставою для отримання ними відповідних грошових надбавок.

 

Новина по темі: НОВУ ВОДОЛАЗНУ ШКОЛУ ОСНАСТЯТЬ СУЧАСНИМ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИМ ТРЕНАЖЕРНИМ КОМПЛЕКСОМ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues