200405 UOP 0Державне підприємство "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", передало Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України три модернізованих гелікоптери Мі-8 МТВ-1

 

 


Техніка призначена для виконання українськими військовими завдань в рамках миротворчої Місії ООН в одній з країн Африки, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: НА «АВІАКОНІ» ВИКОНАНО ПЕРШИЙ СЕРІЙНИЙ РЕМОНТ ВЕРТОЛЬОТА МИ-14 ВМС ЗСУ


"Незважаючи на заходи карантину, "Авіакон" вчасно виконує свої зобов’язання та забезпечує підтримку льотної придатності техніки державної авіації. Особливо це стосується техніки для наших миротворців, адже від їх роботи залежить репутація України на міжнародному рівні. Тепер, з модернізованими вертольотами, наші військові зможуть вчасно провести ротацію техніки та особового складу 18 окремого вертолітного загону Місії ООН", – повідомив директор підприємства Ігор Марченко.

 

200405 UOP 1


Гелікоптер Мі-8 МТВ-1 відзначається своєю потужністю та надійністю, а також має значний запас міцності. Успішно реалізований на ДП "Авіакон" комплекс робіт передбачав розробку та впровадження в стислі терміни низки технічних та організаційних рішень. Зокрема, світлотехнічне обладнання гелікоптерів було адаптовано під використання членами екіпажів окулярів нічного бачення.

 

Новина по темі: "МОТОР СІЧ" ВИКОНАЄ РЕМОНТ АВІАТЕХНІКИ ДЛЯ ЗАКОРДОННИХ ЗАМОВНИКІВ НА 13 МЛН ГРИВЕНЬ


Відзначається, що фахівці заводу здійснювали модернізацію гелікоптерів в умовах особливого режиму роботи у зв’язку із загрозою коронавірусу в Україні. Вже 3 тижні на підприємстві посилено санітарно-гігієнічні заходи та заходи дезінфекції, всі працівники забезпечені та в обов’язковому порядку працюють у медичних пов’язках. Наразі робота в рамках критично-важливих контрактів продовжується із дотриманням безпекового режиму, решта працівників відправлені у простій.

 

Новина по темі: ЩЕ ОДИН МОДЕРНІЗОВАНИЙ МІГ-29 БУВ ПЕРЕДАНИЙ ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues