200406 DNDI 0На полігоні "Десна", що на Чернігівщині, фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72, що виготовлений для потреб Збройних Сил України

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

 

Новина по темі: Т-72АМТ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ: ПЕРЕДАНО ДЕСЯТКИ МАШИН, ЯКИХ ВИСТАЧИТЬ НА ТАНКОВИЙ БАТАЛЬЙОН (ВІДЕО)


Відзначається, що випробувальною бригадою інституту здійснюється перевірка основних тактико-технічних характеристик в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.


На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлений прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою.

 

200406 DNDI 1


Танк оснащений комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системи, що дозволить більш ефективно застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

 

Новина по темі: КБТЗ ПЕРЕДАВ ЗСУ ШІСТЬ ОСТАННІХ ТАНКІВ З ПАРТІЇ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-72АМТ (ФОТО)


З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, здійснена заміна елементів ходової частини та додана система відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини.

 

200406 DNDI 2


Для покращення захисту в ході бою, вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлена система протипожежного обладнання.

 

Новина по темі: Т-72АМТ ВІД КБТЗ ПРОХОДИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ НА ВІЙСЬКОВИХ ПОЛІГОНАХ


Випробування продовжуються, планується виконання стрільб із метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразка.

 


Нагадаємо, що на початку березня цього року ДП "Київський бронетанковий завод" передав Збройним силам останню партію з 6 модернізованих Т-72АМТ. Повідомлялося, що цим КБТЗ завершив постачання кількох десятків танків цієї модифікації за державним контрактом з Міністерством оборони України.

 

Новина по темі: НА КБТЗ ВІДВАНТАЖЕНО ПЕРШУ ПАРТІЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-72 ДЛЯ ЗСУ (ФОТО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues