200407 Covid 0На 07:00 7 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 4 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 1 смертельний

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Новина по темі: РУСЛАН ХОМЧАК: "ВСІ ПІДРОЗДІЛИ, ЯКІ ВИВОДЯТЬ НА РОТАЦІЮ В ООС, МАЮТЬ ПРОЙТИ ДВОТИЖНЕВУ ОБСЕРВАЦІЮ"


За інформацією Командування Медичних сил Збройних Сил України, померла жінка, працівниця (цивільний персонал) однієї з військових частин на Івано-Франківщині. Із 20 березня вона знаходилася на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. 27 березня її стан стан погіршився, й вона була госпіталізована до Центральної районної лікарні м. Надвірна. 30 березня переведена до реанімації, проте учора, 06 квітня, о 6:00 померла.


Діагноз COVID-19 підтверджено ввечері 06 квітня.

 

Новина по темі: ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ ЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІВ ПРО ГОТОВНІСТЬ ВІЙСЬКА ДО ДІЙ В УМОВАХ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ COVID-19


Наразі, у Збройних Силах України, на ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 87 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби – 18 осіб.


Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.

 

Публікація по темі: АРМІЯ І КОРОНАВІРУС. НОВЕ ПОЛЕ ПРОТИСТОЯННЯ У СВІТІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues