200408 BMP 0Державна компанія "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розпочала процес постачання Міністерству оборони України 37 одиниць бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ЖИТОМИРСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД ПЕРЕДАВ ЗСУ ПАРТІЮ ВІДРЕМОНТОВАНИХ БМП (ФОТО)


Машини доставлено в Україну минулого тижня із випередженням передбаченого державним контрактом терміну. З 2 квітня розпочато технічну інспекцію партії. Постачання для Міністерства оборони України відбуваються за контрактом в рамках державного оборонного замовлення.

 

Новина по темі: 2019 РОЦІ ЗСУ ЗАМОВИЛИ ТА ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 400 ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР», 10 ПТРК JAVELIN ТА ПІВСОТНІ РАКЕТ ДО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - ЗВІТ МІНОБОРОНИ


У прес-службі Концерну відзначається, що ДК "Укрспецекспорт" забезпечила постачання БМП попри запровадження у країнах походження та транзиту техніки обмежувальних заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19.

 

200408 BMP 1


Нагадаємо, що у 2018 році ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" вже здійснювало постачання Збройним силам України півсотні БМП-1АК від наших партнерів з Європейського союзу.

 

Новина по темі: ЗС УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ВІДРЕМОНТОВАНІ ПОЛЬСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ БМП-1АК (ФОТО)


Своєю чергою, інформація про укладення контракту на постачання партії з 37 БМП-1 була офіційно оприлюднена в опублікованому на сайті Кабінету міністрів звіті (у лютому цього року), в якому кожне міністерство повідомило, що встигло зробити за планом дій уряду у 2019 році.

 

200408 BMP 4


Варто додати, що до цього неодноразово відзначалася велика потреба підрозділів Збройних сил у подібних бойових машинах.

 

Публікація по темі: СКАНДАЛ З БМП-1: ХТО ВИГАДАВ «ЗРАДУ» З КУПІВЛЕЮ ЧЕСЬКОЇ БРОНЕТЕХНІКИ


Так, директор інформаційно-консалтингової компанії "Діфенс Експрес" Сергій Згурець ще на початку 2018 року відзначав, що всі внутрішні резерви України по таким машинам вже вичерпано: все те, що було ремонтопридатним на вітчизняних базах і арсеналах – вже відремонтовано та поставлено у війська, а нові БМП Україна не виготовляє.

 

200408 BMP 3


Разом з тим, потреби армії в БМП залишалися і були досить великими. Зокрема лише для повної комплектації чотирьох новостворених мотопіхотних бригад ЗСУ було потрібно близько 500 БМП.

 

200408 BMP 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues