200408 RNBO 0Президент України Володимир Зеленський оновив персональний склад Ради національної безпеки і оборони України

 

 


Відповідний Указ №133/2020 "Про зміни в складі Ради національної безпеки і оборони України" було оприлюднено на сайті Президента, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПІДПИСАВ НИЗКУ УКАЗІВ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ЗСУ


Згідно з текстом Указу, Володимир Зеленський затвердив у складі оновленої РНБО Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака.


Також цим документом Президент України ввів до складу відомства новопризначенного міністра фінансів Сергія Марченка та вивів з РНБО колишнього міністра Ігоря Уманського.

 

200408 RNBO 1


Документ набрав чинності з моменту його публікації – 7 квітня 2020 року.

 

Новина по темі: НОВОПРИЗНАЧЕННОГО МІНІСТРА ОБОРОНИ АНДРІЯ ТАРАНА ВКЛЮЧЕНО ДО СКЛАДУ РНБО

 

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив колишнього начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака Головнокомандувачем Збройних Сил України Указом №125/2020 від 27 березня ц.р.


Своєю чергою, Ігор Уманський був Міністром фінансів України в уряді Дениса Шмигаля з 5 по 30 березня 2020, а членом РНБО з 13 березня ц.р. З 30 березня на посаді Міністра фінансів його замінив Сергій Марченко.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВНИКИ ОНОВЛЕНОГО УРЯДУ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ НАРАДУ З РНБО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues