200409 multinational military exercisesПроведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів ЗСУ на території України та за її межами у зв’язку з поширенням COVID-19 перенесено.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

 

«Заходи багатонаціональної колективної підготовки на території України за участю підрозділів ЗСУ, передбачених указом Президента України від 04.02.2020 «Про План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території України та їх участі в багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2020 рік і про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі в багатонаціональних навчаннях», із запровадженням обмежувальних заходів щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 – перенесені», - йдеться у повідомленні.

 

200409 multinational military exercises 2

 

Також перенесені на невизначений термін ротації національного персоналу, які виконують завдання у складі міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

 

Публікація по темі: КОРОНОВІРУС ТА ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ: ЯК COVID-19 ВПЛИВАЄ НА АРМІЮ ТА ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС

 

Водночас, заходи підготовки для проведення ротацій національного контингенту в Косово, Республіка Сербія та 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго залишаються без змін.

 

200409 multinational military exercises 3

 

Разом із тим, опрацьовується питання повернення в Україну 8 військовослужбовців й одного мінно-пошукового собаки ЗС України, які виконують завдання у складі Місії #НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан.

 

Новина по темі: ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ ЗС УКРАЇНИ РОЗПОВІВ ПРО ГОТОВНІСТЬ ВІЙСЬКА ДО ДІЙ В УМОВАХ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ COVID-19

 

Варто зазначити, що підготовка особового складу Збройних Сил України на території України продовжується із дотриманням вимог МОЗ України та рекомендацій Командування Медичних сил Збройних Сил України щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції у військових частинах ЗС України.

 

200409 multinational military exercises 1

 

Довідка. Рішення про участь підрозділів Збройних Сил України в багатонаціональних навчаннях поза межами України приймає Уряд країни, що забезпечує відповідний захід.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, ЗСУ здійснюють заходи щодо запобігання поширення в Україні COVID-19

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues