200410 katery 0"Миколаївський суднобудівний завод", який входить до складу ДК "Укоборонопром", завершив ремонт та відновлення боєздатності малих броньованих артилерійських катерів "Нікополь" і "Вишгород".

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на пресслужбу Укроборонпрому.

 

200410 katery 7

200410 katery

 

Новина на тему: «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» ГОТУЄТЬСЯ ДО ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЇ КРЕЙСЕРУ «УКРАЇНА» ТА ЧЕКАЄ НА ІНШІ ЗАМОВЛЕННЯ

 

На обох катерах відремонтовано:

 

  •    зовнішня обшивка підводної частини,
  •    гвинто-рульові комплекси,
  •    протекторний захист,
  •    донно-бортова арматура,
  •    суднові системи й обладнання,
  •    виконано фарбування.

 

Водночас на катері "Нікополь" триває відновлення електросистем і електрообладнання, роботи будуть завершені до кінця місяця.

 

Новина на тему: ЗСУ ВИПРОБОВУЮТЬ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ КАТЕРИ ТИПУ "КЕНТАВР"

 

200410 katery 3

 

"Ремонтні роботи на "Вишгороді" були закінчені навіть раніше запланованого, а на катері "Нікополь" вони теж на фінальній стадії, обидва катери спустили на воду одночасно. Ми розуміємо, що катери виконують бойові завдання, тому намагалися якомога швидше відновити їх боєздатність і повернути "на службу" ВМС", – повідомив директор заводу Валерій Калашніков.

 

200410 katery 1

 

"2020 рік стає роком, коли завод відновлює роботу і завантажується державними контрактами. За рішенням Концерну на заводі було змінене керівництво. Завдяки наполегливій роботі нового директора та команди заводу Миколаївський суднобудівний почав нарощувати обсяги ремонтів, незважаючи на важкий стан підприємства. Сьогодні навіть в умовах карантину завод виконує контракти і продовжує поступово долати кризу", – повідомив Денис Кравченко, заступник генерального директора з суднобудування та морської техніки ДК "Укроборонпром".

 

200410 katery 2

200410 katery 5

 

Довідка: Малий броньований артилерійський катер "Нікополь" було захоплено росіянами в районі Керченської протоки під час походу з Одеси до Маріуполя у листопаді 2018 року. За рік, у листопаді 2019 року, Росія повернула Україні "Нікополь" разом з іншим броньованим катером та рейдовим буксиром. Наприкінці лютого 2020 року "Нікополь" разом з однотипним катером "Вишгород" зайшли на ремонт до Миколаївського суднобудівного заводу.

 

200410 katery 4

 Всі фото з сайту "Укроборонпром"

 

Як раніше повідомляв Defense Express"Миколаївській суднобудівний завод" спустив на воду десантний катер "Cватове"

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues