200410 tank 0ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборнпром", передав Збройним силам України партію з 4 одиниць гусеничних броньованих пожежних машин ГПМ-54.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на пресслужбу Укроборонпрому.

 

"Ми в досить стислий термін змогли пристосуватися виробничий процес відповідно до карантинних обмежень та продовжити виготовлення та ремонт бронетехніки в рамках державних замовлень", – розповів керівник ДП "Львівський БТЗ" Віктор Андрощук.

 

200410 tank 2

 

На завершальній стадії капітального ремонту та модернізації на ЛБТЗ перебувають ще три одиниці ГПМ-54. Згідно з виробничим планом завод планує завершити їх ремонт до кінця цього місяця, випереджаючи графік.

 

Новина на тему: ЛБТЗ ВІДПРАВИВ ЗСУ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)

 

На ГПМ-54 встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки з грейдерним положенням, доопрацьована можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

 

Керівник ЛБТЗ повідомив: "Завод завантажений контрактами у рамках державного оборонного замовлення до серпня 2020 року. В основному, це ремонт і модернізація танків Т-64 для потреб наших військових. Однак, ми сподіваємося на той час отримати від Міноборони України нове державне оборонне замовлення на 2020 рік, щоб мати можливість працювати і надалі безперебійно забезпечувати військових якісно відремонтованою бронетехнікою".

 

200410 tank 1

 

"ДП "Львівський БТЗ" – єдине вітчизняне підприємство, у якого держава закуповує такий вид техніки, тому ми розраховуємо на нове державне замовлення цих танків", – зазначив Ігор Фоменко, заступник генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки ДК "Укроборонпром".

 

На сьогодні даний танк є єдиним видом броньованої пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим. Створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води ємністю 10 м3, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою на відстані до 60 метрів.

 

Новина на тему: ЛБТЗ ПРАЦЮЄ ВЖЕ НАД ЧЕТВЕРТИМ ДЕСЯТКОМ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)

 

Довідка: Львівський бронетанковий завод – єдине в Україні підприємство, яке виготовляє та здійснює капітальний ремонт пожежних танків. Багато компонентів до цієї техніки або вже не випускаються, або були російського виробництва, тому на заводі освоєно виготовлення частини з цих деталей, розповіли на підприємстві. Також, щоб осучаснити стару радянську бронетехніку, конструктори ДП "Львівський БТЗ" спільно з конструкторсько-технологічним центром Озброєння Збройних Сил України переробили конструкторську документацію для того, щоб дана техніка відповідала вимогам військових для забезпечення ефективної роботи.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, ЛБТЗ достроково поставив танки ЗСУ згідно ДОЗ-2019

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues