200410 3D PrintedПандемія коронавірусу і пов’язане з нею часткове зупинення економік провідних країн світу спричинило негативний вплив на багато сфер бізнесу. При цьому важливо зазначити, якщо для невеликих компаній ефект відчутний вже в короткостроковій перспективі, то для більших та потужніших - наслідки будуть відчутними набагато пізніше.

 

Add a comment

200409 ozbrНе дивуйтесь, але є дійсно гарна новина. І навіть історична. Уряд спростив механізм виходу українських виробників на міжнародний ринок товарів військового призначення. На урядовому порталі вчора з’явилось повідомлення, яке надзвичайно оптимістично було сприйнято усіма вітчизняними виробниками озброєння.

 

Add a comment

200408 kavkaz 0Росія продовжує нахабно порушувати міжнародне право та міждержавні договори, підступно окупувала частину територій України і, одночасно, намагається уникнути відповідальності за агресію проти України за рахунок протискування своєї логіки реалізації Мінських домовленостей. Що далі чекати від Кремля? До чого готується Путін і за яких умов він може справді вдатись до розширення масштабів збройної агресії проти України та інших держав? Чи дійсно щось може стримати його неоімперські апетити?

 

Add a comment

200407 fakeДо історії технологічно-креативної легалізації брехні через фейкові формати потокового контенту та можливості замінювати суб’єкти відповідальності фейк-реальностями

 

Add a comment

190321 MAML 0Які особливості мала турецька операція «Весняний щит» у Сирії

               

               

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues