160627 моторсіч 0АТ «Мотор СІЧ» реалізує амбіційні плани по створенню в Україні замкненого циклу виробництва вертольотів.

 

Наприкінці травня ц.р. Департамент міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України (ДМОС) організував візит делегації Київської асоціації військових аташе (КАВА) до Запоріжжя, де воєнні дипломати-представники більше ніж 20 країн ознайомились зі станом та планами розвитку АТ «Мотор Січ».

 

В рамках програми візиту делегації КАВА на АТ «Мотор Січ», метою якого було знайомство з виробництвом і основними напрямками діяльності запорізького авіадвигунобудівельного підприємства, для військових аташе було показано презентацію в якій було висвітлено основні напрями діяльності компанії.

 

Під час презентації військових дипломатів ознайомили з новим напрацюваннями запоріжців в галузі двигунобудування, однак основна частина програми візиту булла присвячена ознайомленню з досягнутими АТ «Мотор Січ» рубежами в галузі вертольотобудування. Окрім презентації вертолітної програми, гостям було показано вертолітний тренажерний центр по підготовці льотного складу, вертолітне редукторне виробництво, знову створений випробувальний стенд вертолітних редукторів і, нарешті, безпосередньо вертолітне виробництво.

 

160627 моторсіч 19 4

Основна частина програми візиту делегації Київської асоціації військових аташе до Запоріжжя була присвячена ознайомленню з досягнутими АТ «Мотор Січ» рубежами в галузі вертолітобудування.

Запорізькі моторобудівники представили результати проведеної протягом останніх років роботи, що спрямована на те, щоб в один день зробити Україну незалежною вертольотобудівною державою, та грандіозні плани, що мають прискорити настання цього дня.

 

Як відзначив у своєму вітальному слові до гостей заступник голови ради директорів АТ «Мотор Січ», директор з маркетингу Володимир Тимофійович Ширков, «ми робимо все для того, щоб сертифікувати виробництво і щоб Україна стала країною, яка не тільки виробляє найкращі у світі двигуни, а й виробляє вертолітну техніку». І після візиту у членів делегації дійсно склалось враження, що таке амбітне завдання під силу запоріжським двигунобудівельникам.

 

160627 моторсіч 5

Володимир Ширков, заступник голови ради директорів АТ «Мотор Січ», директор з маркетингу : «Ми робимо все для того, щоб сертифікувати виробництво і щоб Україна стала країною, яка не тільки виробляє найкращі у світі двигуни, а й виробляє вертолітну техніку».

 

Це не перша і не остання поїздка військових аташе з числа тих що організовуються ДМОС на оборонні підприємства, до спеціалізованих навчальних закладів, різноманітних державних установ. Однак, вона мала доволі велике значення, як для військових аташе так і для країни, і принесла знання, що можна висловити однією важливою для обох сторін фразою – в Україні вертолітне виробництво відбулось. Це ще не замкнений цикл виробництва, однак до часу його остаточного освоєння, завдяки зусиллям колективу АТ «Мотор Січ» залишилось не так багато часу. І це дуже важливо знати і країні з її населенням, що не дуже балуване справжніми приводами для щирої радості за успіхи країни, і іноземним країнам – потенційним партнерам по військово-технічному співробітництву і споживачам високотехнологічної продукції.

 

Саме цей візит військових дипломатів на АТ «Мотор Січ», що було організовано завдяки цілеспрямованій роботі фахівців ДМОС МО України та їх тісній взаємодії з керівництвом АТ «Мотор Січ», може дати свої плоди у вигляді нових коопераційних зв’язків, контрактів на закупівлю та обслуговування і модернізацію вертолітної техніки в майбутньому та відобразиться в підвищенні добробуту українців, нових робочих місцях та покращенні іміджу країни, як країни, що одна з небагатьох володіє найсучаснішими технологіями та здатна виготовляти унікальні високотехнологічні речі - в тому числі і вертолітну техніку. 

 

Останнє станеться набагато раніше ,якщо до вирішенняя проблеми створення замкненого циклу виробництва вертольотів підключиться і Держава, зробивши цей напрямок одним зі своїх приоритетів.

 

А поки тут діє лише "Мотор Січ" - потужно, але майже на одинці б'ється з усим комплексом організаційних, технологічних, фінансових та інших проблем... Дякуючи Богові, цілеспрямованій роботі усього колектива АТ "Мотор Січ" та впертості у досягнені поставлених цілей, що притаманні запорожцям, - успішно!

 

160627 моторсіч 21 2

 Під час візиту члени делегації мали змогу отримати свіжі інформаційні продукти та дослідження Defense Express та ЦДАКР

 

Довідка DefenseExpress:

Департамент міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України є структурним підрозділом апарату Міністерства оборони України, який призначений для здійснення міжнародного співробітництва за воєнно-політичним напрямом з відповідними органами іноземних держав і міжнародними організаціями, а також координації та контролю організації і проведення заходів міжнародного співробітництва.

 

Валерій РЯБИХ, Defense Express

 

Про деталі візиту делегації Київської асоціації військових аташе (КАВА) до Запоріжжя, стан та плани розвитку вертолітного виробництва на АТ «Мотор Січ» читайте матеріал «ВЕРТОЛІТНА СІЧ: ЯК КОЗАКИ ВЕРТОЛІТ БУДУВАЛИ» в черговому випуску журналу Defense Express, що надійде передплатникам вже незабаром.

 

160627 моторсіч 22

 

ФОТОРЕПОРТАЖ З ЗАХОДУ

160627 моторсіч 1

Наприкінці травня ц.р. Департамент міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України (ДМОС) організував візит делегації Київської асоціації військових аташе (КАВА) до Запоріжжя,  де воєнні дипломати-представники більше ніж 20 країн ознайомились зі станом та планами розвитку АТ «Мотор Січ».

160627 моторсіч 2

В Запоріжжі більшість речей  нагадує про АТ "Мотор Січ" - підприємства, що входять до компанії багато роблять та, відповівдно, мають велике значення для міста.

160627 моторсіч 3 160627 моторсіч 4

Гостей зустрічає та знайомить з досягненнями компанії заступник голови ради директорів АТ «Мотор Січ», директор з маркетингу Володимир Тимофійович Ширков.

160627 моторсіч 5

160627 моторсіч 6

Військові аташе дуже уважні до всього того, що їм говорять на АТ «Мотор Січ» - це багато що означає не лише для України.

160627 моторсіч 7

160627 моторсіч 8

Заступник генерального конструктора з вертолітобудування, очільник ОКБ «МОТОР СІЧ» Леонід Пирогов говорить  членам КАВА про переваги запоріжських вертольотів.

160627 моторсіч 9

Музей техніки Богуслаєва - одне з місць в Запоріжжі, що вразили військових аташе...

160627 моторсіч 10

160627 моторсіч 11

Тут можна простежити технологічний шлях "Мотор Січі" - від мирного трактора і до двигуна до радянської крилатої ракети, що наводила жах на противників СРСР. 

160627 моторсіч 12

160627 моторсіч 13

В Музеї  техніки Богуслаєва воєнних аташе всюди супроводжував його засновник - Вячеслав Олександрович Богуслаєв:  споглядаючи зі стендів експозиції...

160627 моторсіч 16

... та зі свого улюбленого мотоцикла.

160627 моторсіч 14

160627 моторсіч 15

Великим попитом у військових аташе користувалось особисте фото на фоні двигуна  найбільшого та найпотужнішого у світі транспортного літака Ан-225 "Мрія" - Д-18Т,  що виготовляється на АТ "Мотор Січ"

160627 моторсіч 15 1

Аташе з питань оборони посольства Ісламської Республіки Пакистан генерал Зафар Ікбал Мохаммад: «В Пакистані експлуатується понад 80 вертольотів Мі-17 з двигунами виробництва АТ «МОТОР СІЧ». І керівництво хотіло б, щоб їх ремонтом займалися саме виробники в Запоріжжі, в першу чергу тому, що тут забезпечують високу якість продукції». http://pozitciya.com.ua/

160627 моторсіч 17

Дуже вразила військових аташе колекція зброї, що зберігається в музеї техніки Богуслаєва...

160627 моторсіч 18

160627 моторсіч 19

 

...але найбільше гостей вразило зновустворене вертолітне виробництво АТ "Мотор Січ":

160627 моторсіч 19 2

160627 моторсіч 19 3

160627 моторсіч 19 4 2

Заступник аташе з питань оборони Посольства Республіки Польща в Україні полковник Томаш Стріхаж: «Я із задоволенням відзначив великий крок вперед на підприємстві. МОТОР СІЧ випускає багато двигунів, тут добре організовано виробництво і я сподіваюся, що завод буде і далі розвиватися, отримувати нові замовлення. Ми, поляки, хотіли б дружити з вами і разом працювати ». http://pozitciya.com.ua/

160627 моторсіч 19 5

160627 моторсіч 19 1

Директор по виробництву вертолітної техніки Зіновєв Володимир Валерійович: почали з капітальних ремонтів вертольотів. Тепер ми вміємо МИ-8 отримувати, розбирати, капітально ремонтувати, модернізувати, збирати та здійснювати їх обльот. На «Мотор Сич» ми маємо замкнену технологію виробництва та замкнений цикл підготовки фахівців. Це принцип роботи фірми і ми його зберігаємо протягом всього існування компанії.»

160627 моторсіч 19 6

Поїздка до Запоріжжя  мала доволі велике значення, як для військових аташе так і для нашої країни, і принесла знання, що можна висловити однією важливою для обох сторін фразою – в Україні вертолітне виробництво відбулось!

160627 моторсіч 20

 Фото на згадку... і - до наступних зустрічей: двигуни від АТ "Мотор Січ" постачаються до більше ніж 100 країн світу!

160627 моторсіч 21

Слова вдячності від членів делегації КАВА:

Голова Київської асоціації військових аташе Аташе з питань оборони Посольства Австрії в Україні полковник Еріх Сімбургер: «На цьому підприємстві не тільки виробляють перспективну і якісну продукцію, але і освоюють виробництво нових двигунів для літаків і вертольотів. Заводські цехи оснащені новітнім обладнанням. Дивує те, що моторобудівники самі створюють сучасні обробні центри з ЧПУ. Наша австрійська компанія Diamond Aircraft Industries співпрацює з АТ «МОТОР СІЧ», тому що її приваблює висока якість продукції запорізьких авіадвигунобудівники. Свою роль відіграє і ціна на двигун, але в кінцевому підсумку все залежить від якості ». http://pozitciya.com.ua/

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues