161009 Каталог 0Вбачаючи реальний потенціал українських приватних підприємств у створенні та постачанні ОВТ як на внутрішній, так і на міжнародний ринки, а також з метою сприяння створенню в Україні рівних умов у сфері виробництва та постачання озброєнь для потреб силових відомств підприємствами різних форм власності, Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес видала Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016». Каталог було презентовано під час виставки Зброя та Безпека 2016, що в період з 11 по 14 жовтня 2016 року пройшла в Києві.

 

 

 

«Існує китайське прокляття, яке звучить так: «Щоб він жив у цікаві часи». Подобається нам це чи ні, ми живемо в цікаві часи. Це часи небезпеки та невизначеності; але ці часи також є найбільш відкритими для творчої енергії людей, ніж будь-який інший час в історії».

З промови Роберта Ф. Кеннеді 6 червня 1966 року в Університеті Кейптауна, Південна Африка

 

 

Не ми винні…, але так сталось: в цікаві часи живемо – часи тектонічних змін, що формують нове буття та нову свідомість. Не тільки України, але й цілого людства.


161009 Каталог 1Україна та її армія, що відроджується мають величну місію – боронити дальні підступи західної цивілізації від навали блюзнірства та невігластва зі сходу та забезпечити щасливе і безпечне майбутнє громадянам нашої країни. Для успішного виконання цієї місії ми повинні бути сильними і, відчуваючи підтримку друзів, своєю силою вселяти їм віру в загальну перемогу.


Для цього, в першу чергу, треба забезпечити безпеку та оборону нашої країни. А це – справа компромісу між відповідальним ставленням Держави та зрілістю цивільного суспільства. Це засвідчив досвід першого року протистояння російській агресії, коли на фоні загальної слабкості державної машини лише завдяки підтримці громадян українська армія змогла вистояти і відновити здатність до спротиву та впевненої протидії більш сильному ворогу. Тепер справа Держави – доказати своє відповідальне ставлення до власного захисту, проводячи системну роботу з підвищення обороноздатності нашої країни, залучаючи до цієї справи українських громадян, компанії та організації, в тому числі і як постачальників сучасних засобів для потреб військових.


161009 Каталог 2Досвід роботи Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес з інформаційного супроводження діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу України свідчить про те, що зараз все більшу роль у підвищенні обороноздатності та економічному зростанні України починають відігравати саме приватні оборонні компанії, які є більш гнучкими у пристосуванні до вимог, потреб ринку та потенційних замовників.

 


161009 Каталог 3Поряд з цим ми відмічаємо, що існує проблема поганої обізнаності суспільства, та, що більш важливо, потенційних партнерів стосовно можливостей та номенклатури продукції подібних підприємств. Це є стримуючим фактором для більш ефективного розвитку приватного оборонно-промислового сектора та гарантованого вирішення проблеми забезпечення українських військових сучасними ОВТ українського виробництва. На цей час дуже не рідкими є випадки, коли виробники здійснюють пошук комплектуючих для власної продукції за кордоном, хоча подібні частини та агрегати можуть виготовлятись вітчизняним виробником, про можливості якого мало хто знає. На наш погляд, проблема полягає у відсутності систематизованої інформації та поганій обізнаності професійного середовища стосовно технологічних та виробничих можливостей українських виробників.


161009 Каталог 7Щоб вирішити цю проблему та допомогти загальній справі, ми вирішили створити Каталог «Українські приватні оборонні підприємства», що відкриває нову серію інформаційних продуктів від Діфенс Експрес – «Українські Технології».


Ми вдячні нашим давнім клієнтам, які підтримали ідею створення Каталогу та допомогли втілити її в життя, ставши спонсорами цього проекту: ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС», ПАТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ». Особлива вдячність польській компанії PCO S.A., яка являє собою взірець того, як іноземні виробники озброєнь та воєнної техніки можуть робити свій вклад в обороноздатність України та підвищення бойових можливостей українського війська. Сподіваємось, що цей приклад візьмуть на озброєння інші і в наступних виданнях Каталогу ми зможемо побачити більше пропозицій від іноземних виробників і, в першу чергу, таких, що дозволять розвивати плідне та взаємовигідне співробітництво з українськими компаніями. 161009 Каталог 6Цей Каталог також не зміг би повноцінно відбутись без участі наших Партнерів: Центру досліджень, армії, конверсії та роззброєння, аналітичні напрацювання якого вже майже два десятиліття формують базу для прийняття рішень в оборонно-промисловій сфері, та Міжнародного виставкового центру, завдяки зусиллям якого в Україні поступово формується майданчик на якому б відбувалась конкурентна боротьба за Державне оборонне замовлення. Також щиро вдячні всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію та органічно увійшли до основної частини Каталогу «Українські приватні оборонні підприємства від А до Я».


161009 Каталог 9В цьогорічному виданні Каталогу представлені ще не всі українські приватні оборонні підприємства, однак, сподіваємось, що вже наступного року ми зберемо на цьому майданчику більшість українських виробників, що дозволить досягнути декількох цілей:


- забезпечити українських та іноземних замовників надійним джерелом інформації стосовно можливостей та продуктів українських оборонних компаній;


- забезпечити вітчизняним та іноземним виробникам майданчик для представлення своєї продукції та гарантовану можливість для обміну пропозиціями про потенційні напрями співробітництва, і, відповідно, сформувати умови для розвитку нових коопераційних зв’язків на основі взаємної вигоди;


161009 Каталог 8- створити умови для формування в Україні цивілізованого ринку озброєнь та військової техніки, де б усі гравці мали рівні можливості, а Замовник міг свідомо обирати лише кращі пропозиції.


Сподіваємось, що, поступово, Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства» стане інструментом взаємодії Замовника та Виробника, Замовника та Постачальника, а також Виробників та Постачальників – задля побудови сильної та процвітаючої України.


161009 Каталог 10Впевнені, що орієнтуватись в середовищі пропозицій українських приватних оборонних підприємств користувачу Каталогу допоможуть розділи «Алфавітний список підприємств» та «Алфавітний індексатор компаній». В майбутньому в Каталозі з’явиться також 161009 Каталог 11розділ «Індексатор компаній за сферою діяльності», який має зробити роботу з Каталогом ще більш зручною. В наших планах, зробити Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства» також інтерактивним, що може надати нові можливості для виробників та споживачів по обміну інформацією.

 


161009 Каталог 5Ми також будемо намагатись робити все можливе, щоб пропозиції, що висловлені авторами в розділі «Експертна думка» були втілені в реальність і в Україні були сформовані нові цивілізовані умови, які б сприяли максимально ефективному забезпеченню українських військових всім необхідним для оборони нашої країни.


Запрошуємо всіх до співпраці у справі побудови сильної та безпечної України. В цікаві часи все ж живемо і, незважаючи на «небезпеки та невизначеності», маємо шанс скористатись тим, що вони «є найбільш відкритими для творчої енергії людей, ніж будь-який інший час в історії». І ці «цікаві часи» несуть нові можливості для приватної ініціативи.


Тож вже починаємо працювати над Каталогом «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства» 2017.

 

Дивіться Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства» 2016 та знайдіть більше інформації про Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 тут.

 

 

 

Валерій РЯБИХ,
Редактор Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства»,
Директор з розвитку Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес

 

 

161009 Каталог 12

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues