170107 00Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес закликає малий, середній та великий бізнес об’єднати зусилля з тим, щоб допомогти Україні вистояти та перемогти. Разом треба зробити нашу Армію сильною та незламною, а Державу такою, що сповідує передові демократичні принципи – в тому числі і в питанні регулювання внутрішнього ринку продукції оборонного призначення.

 

В часи смертельної загрози для Української держави з боку ненажерливої імперії реальний захист країні забезпечує Народ.

 

Це – бійці, що мужньо протистоять навалі та віддають свої здоров'я та життя заради того, щоб не дати чумі російської агресії розповзтись всієї територією України.

 

Це – волонтери, що мужньо утримають та забезпечують лінію постачання всенародної підтримки та вдячності українському воїнству.

 

Це – керівники, чиновники, народні депутати, громадські діячі, ті, які на своїх місцях роблять все для того, щоб осушити трясовину корупції та запроданства, що розмиває нашу країну.

 

Це – дипломати, які пробивають безглузду греблю лавровсько-чуркінської «дипломатії» доносячи правду до міжнародного співтовариства.

 

Це – журналісти, які несуть світло правди, що долає морок кремлівської пропаганди.

 

Це, перед усім – всі ті, хто в мирних містах і селищах України та всюди по Світу своїми прагненнями, ідеями, думками, молитвами, презирством до агресора та окупанта додає нашій країні стійкості та впевненості в майбутньому.

 

Вагомий внесок в обороноздатність країни та поліпшення її економічного стану роблять оборонні підприємства всіх форм власності. Однак, підприємства, що спрямовуються приватною ініціативою тут є набагато жвавішими, ініціативнішими і такими, що більш оперативно реагують на запит тих, хто захищає наші рубежі.

 

Досвід багатьох країн показує, що важкі часи впевнено долаються завдяки активізації приватної ініціативи, яка має заохочуватись державою. Тож і в важкі часи новітньої української історії малий та середній бізнес має стати драйвером економіки, основою благополучного та стабільного суспільства та, на потребу часу, тим рятівним колом, що допоможе швидко підняти наші збройні сили на рівень оснащеності, що забезпечить безпеку та умови для сталого розвиту нашої країни.

 

Читайте по темі: 10 НАЙКРУПНІШИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ ЗБРОЇ

 

Для ефективної взаємодії влади, регулюючих органів, українських державних та недержавних оборонних підприємств, закордонних партнерів, силових структур України, як споживачів товарів воєнного призначення та подвійного використання, важливо забезпечити сталий інтерфейс спілкування та обміну інформацією про потреби військових та реальні можливості по їх задоволенню. Це, окрім іншого, може дозволити вирішити і проблему заміщення запасних частин та комплектуючих для ОВТ, що раніше виготовлялись та постачались країною-агресором, та створити умови для виникнення в Україні прозорого внутрішнього ринку оборонної продукції. Ринку - на якому могли б реалізувати свої можливості ті, хто пропонує найкращу продукцію для Збройних сил та інших військових формувань України.

 

Насамкінець – це допоможе сформувати сталий та цілісний оборонно-промисловий комплекс України, що може стати драйвером економіки та візитівкою України на зовнішніх ринках.

 

Новина по темі: “УКРОБОРОНПРОМ” ДОЛУЧАЄ МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС ДО ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

 

Каталог1Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес оголошує про початок роботи над Каталогом «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017».

 

Запрошуємо приватних виробників продукції оборонного призначення долучитись до створення Каталогу, надавши інформацію для формування базової сторінки.

 

До Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017» можуть гарантовано потрапити:

 

- розробники та виробники продукції військового призначення та подвійного використання;

- постачальники запасних частин та комплектуючих, що використовуються при виробництві озброєння та військової техніки;
- підприємства, що пропонують товари та послуги, які можуть зробити Україну, українське військо та інші військові формування сильнішими;
- ті, кому є що запропонувати закордонним споживачам та забезпечити надходження валюти в Україну.

 

Будемо раді також, якщо українські та закордонні приватні оборонні компанії, українські оборонні підприємства державної форми власності висловлять бажання стати спонсорами Каталогу та отримають можливість додатково презентувати свої потреби, можливості та продукцію.

 

Деталі стосовно участі в проекті можете знайти на сайті Defense Express в розділі КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017».

 

Вбачаючи реальний потенціал українських приватних підприємств у створенні та постачанні озброєння та військової техніки як на внутрішній, так і на міжнародний ринки, а також з метою сприяння створенню в Україні рівних умов у сфері виробництва та постачання озброєнь для потреб силових відомств підприємствами різних форм власності, Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес вже видала Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016» з яким Ви можете ознайомитись тут:

 

 

Defense Express також розпочинає публікацію серії матеріалів та відео-оглядів стосовно українських приватних оборонних компаній, що увійшли до Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016».

 

Можливості наших виробників; те, як їх може бути підсилено завдяки взаємовигідному партнерству з вірними друзями; ідеї, люди та техніка, що наближають шлях до Перемоги та можуть забезпечити процвітання країни - в новому тематичному проекті Defense Express «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА».

 

Разом – до спільної Перемоги!

 

Валерій РЯБИХ,
Редактор Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016»,
Директор з розвитку Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес

 

PS: До Вашої уваги – перший матеріал тематичного проекту: «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА»: НВПП «СПАРИНГ-ВІСТ ЦЕНТР» (ВІДЕО)

 

Читайте також по темі: ЦІКАВІ ЧАСИ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ

 

3 прості кроки 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues