170207 000 SVCDefense Express розпочинає публікацію серії матеріалів та відео-оглядів стосовно українських приватних оборонних компаній, що увійшли до Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016».

 

Серію публікацій відкриває матеріал, що презентує продукцію унікального українського приватного підприємства - Науково-виробничого приватного підприємства «Спаринг-Віст Центр» зі Львова.

 

НВПП «Спаринг-Віст Центр» одним з перших українських приватних підприємств завоювало світові ринки та в часи ворожої навали в ініціативному порядку запропонувало низку рішень, що допомагають робити нашу країну сильнішою, а світ безпечнішим.

 

До вашої уваги розповідь генерального конструктора НВПП «Спаринг-Віст Центр» Юрія Сторонського, про новинки, що були представлені підприємством під час XIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека - 2016».

 

170207 00 SVC

Юрій Сторонський, Генеральний конструктор НВПП «Спаринг-Віст Центр»

 

Генеральний конструктор підприємства НВПП «Спаринг-Віст Центр» (м. Львів, Україна) Юрій Сторонський:

 

Ви знаходитеся біля стенду Науково-виробничого приватного підприємства «Спаринг-Віст Центр», відомого за його торговою маркою «ЕКОТЕСТ» не тільки в межах України, а і за межами України, яке виготовляє цілу низку різнопланового обладнання.

 

Основна спеціалізація нашого підприємства – розробка і серійне виготовлення засобів і систем радіаційного контролю. Але останнім часом підприємство ще почало роботу і в ряді інших напрямків, зокрема в розробці і виробництві спеціальних блоків для бронетехніки, а також піротехніки.

 

Щороку ми є учасниками оборонної виставки «Зброя та безпека», і цього року ми традиційно теж на цю виставку приїхали і запропонували для огляду всю лінійку нашої продукції, серед якої порядку шести виробів знаходиться на озброєнні нашої армії. Ось вони знаходяться, власне, на стендах.

 

І, як завжди, ми привозимо наші новинки. Зокрема на сьогоднішній день одною із таких відомих і популярних новинок, про яку вже почув світ, є прилад, який відповідає стандартам НАТО і пройшов в межах останнього року сертифікацію на відповідність стандартам мілітарі. Це прилад МКС-УМ, який ми виготовили у співпраці з нашими німецькими партнерами, компанією BRUKER для того, щоб його можна було ставити на озброєння військових підрозділів у будь-якому кінці світу, в тому числі і країн, учасників НАТО.

 

170207 01 SVC

МКС-УМ – широкодіапазонний прилад радіаційної розвідки в польових умовах / Фото: Defense Express

 

Вийшов дуже унікальний, хороший прилад, який на сьогоднішній день заміняє прилад МКС-У український, наш, нашої розробки, що вже стоїть на озброєнні. На відміну від приладу МКС-У, він уже виміряє не тільки гама- та бета-випромінювання, він додатково може вимірювати і альфа-випромінювання, тобто, всі основні види випромінювання, які потрібно контролювати у польових умовах під час застосування, скажімо, ядерної зброї.

 

Прилад оснащений додатково GPS-навігатором, який працює в двох системах, GPS, Глонасс. І всі результати вимірювання можуть бути записані у внутрішню енергонезалежну пам'ять, і відображені, при перекиданні в комп’ютер на електронній карті.

 

Окрім того, ми запропонували і нову нашу розробку, призначену для використання на морській техніці (суднах, малих суднах). Прилад КДУ-6БМ – це чотирьохдетекторний пристрій, який дозволяє оцінювати радіаційну обстановку в акваторії, визначати напрямок на джерело випромінювання, і буде успішно ставитися на військові кораблі малої тоннажності. Наприклад, кораблях берегової охорони і подібних.

 

170207 05 SVC

КДУ-6БМ – cучасна вітчизняна розробка на заміну застарілого радянського виробу КДУ-6Б, що дозволяє оцінювати радіаційну обстановку в акваторії, визначати напрямок на джерело випромінювання, і буде успішно ставитися на військові кораблі малої тоннажності / Фото: НВПП «Спаринг-Віст Центр»

 

Вважаємо, що ця розробка буде активно використовуватися в нашому суднобудуванні і встановлюватися на кораблях. Роботу нами було проведено у співпраці з нашими партнерами з Миколаївського дослідно-проектного центру кораблебудування.

 

Слід відмітити також лінійку приладів для бронетанкової техніки. Зокрема найвідоміший серед них прилад ДРГ-Т. Він зараз успішно використовується у бронетранспортерах БТР-4, БТР-3, бронемашині «Дозор», і буде використовуватися у всіх нових сучасних розробках як обов’язковий компонент для бортової апаратури. Прилад визначає радіаційний фон, радіаційну обстановку, він фіксує ядерний вибух і видає відповідні команди на включення апаратури захисту екіпажу від радіаційних факторів.

 

170207 02 SVC

Бортовий прилад радіаційної розвідки ДРГ-Т/ Фото: Defense Express

 

Слід відмітити також нашу останню новинку - Дозиметр-сигналізатор пошуковий ДКС-02ПН КАДМІЙ. Прилад, призначений для контролю за несанкціонованими переміщеннями радіоактивних та ядерних матеріалів через кордон України. Це є прилад класу Пі Ер Ді, так його в міжнародному класифікаторі називають, призначений для контролю незначних випромінювань гама- та нейтронного випромінювання. По цих двох параметрах виявляються незаконні переміщення через наш кордон.

 

170207 03 SVC

Дозиметр-сигналізатор пошуковий ДКС-02ПН КАДМІЙ / Фото: Defense Express

 

Прилад оснащений сучасними високочутливими сцинтиляційними детекторами для реєстрації гамма та нейтронного потоків. Нові пошукові алгоритми забезпечують моментальне виявлення при незначних змінах гамма фону чи виявлення нейтронних часток. В приладі теж застосовується GPS (Глонасс) приймач, який дає можливість моментальної фіксації події про перевищення фону, наприклад виявлення радіоактивного матеріалу, в енергонезалежній пам’яті, і це може бути зчитано на комп’ютер через USB порт. Це необхідно для того, щоб зафіксувати в журналі подій всі ці факти виявлення незаконного переміщення радіоактивних чи ядерних матеріалів через кордон. Ці прилади будуть постачатися для Прикордонної служби України. Зараз готується партія приладів за європейською програмою технічної підтримки, зокрема країною Норвегією для першої поставки Мукачівському прикордонному загону.

 

Крім основного напрямку діяльності нашого підприємства в галузі розробки і серійного виготовлення засобів для радіаційного контролю, ми пропонуємо виробникам воєнної техніки комплектацію електронними блоками для БТР, для БМП, для танків у випадку модернізації чи створення нової техніки. Тут представлена лінійка наших нових виробів, які на сьогоднішній день уже або використовуються, або готуються для застосування на наших оборонних підприємствах. Зокрема – це система протипожежного обладнання, яка представляє собою блок-пульт протипожежної системи і оригінальні розроблені нами термодатчики, що входять в систему пожежогасіння на бронеоб’єктах і які на сьогоднішній день випускаються в Україні. Фактично вони сприймають інформацію від сенсорів, і видаються команди на спрацювання системи пожежогасіння на борту бронетехніки.

 

170207 04 SVC

Cистема протипожежного обладнання / Фото: Defense Express

 

Інший оригінальний виріб, що пропонує наше підприємство – система захисту від озброєння, яке оснащене лазерними прицілами. Система здійснює виявлення роботи лазерного прицілу і дає команду на захист бронеоб’єкту методом відстрілювання димових аерозольних шашок після реєстрації спрацювання лазерного прицілу.

 

170207 06 SVC

Cистема захисту від озброєння, яке оснащене лазерними прицілами / Фото: Defense Express

 

Також нами представляється система управління стабілізації озброєння для бронетехніки, зокрема для БМП-1, БМП-2, яка дозволяє стабілізувати озброєння по горизонталі, по вертикалі. Призначення – для модернізації попередніх версій випуску цих бронемашин БМП-1, БМП-2.

 

170207 07 SVC

Cистема управління стабілізації озброєння для бронетехніки / Фото: Defense Express

 

Також пропонуємо балістичний обчислювач для модернізації танку Т-64 і, можливо, Т-72. У них уніфікована система, яка дає можливість підлаштовуватися під кожний тип боєзаряду, під калібр, закладати його параметри, і застосовувати в системі озброєння цих танків.

 

Також нами пропонується нова продукція нашого підприємства, це так звані електронні паливоміри для визначення рівня палива в паливних баках бронетехніки.

 

Окрім того наше підприємство пропонує для Збройних сил України протигази, тобто, засоби захисту, які будуть базуватися на масках найкращих виробників Європи, які за співвідношенням ціна-якість будуть набагато кращими за ті, які на сьогоднішній день є на озброєнні наших збройних сил.

 

Окрім того, враховуючи велику потребу в засобах захисту наших бійців на передовій Антитерористичної операції, наше підприємство вперше освоїло нову для себе галузь в оборонній тематиці – це виготовлення піротехнічних засобів, тобто, не летальної зброї (димових гранат білого і чорного диму, а також сигнальних мін).

 

170207 08 SVC 170207 09 SVC

Піротехнічні засоби виробництва НВПП «Спаринг-Віст Центр» / Фото: Defense Express

 

Зокрема, тут на стенді представлені зразки цих виробів, які минулого року були поставлені на озброєння і на сьогоднішній день успішно використовуються для захисту наших бійців на передовій. Насправді це унікальні засоби, які сьогодні в Україні не виготовляються офіційно більш ніким, окрім нашого підприємства. І за Державним оборонним замовленням ми їх виготовляємо, і вони успішно використовуються на передовій.

 

Також в цій же ж галузі ми працюємо над створенням системи дистанційного управління димопуском для великих димових шашок УДШ, які би могли виконувати функцію димової аерозольної завіси, тобто, маскування великих стаціонарних об’єктів, таких, як, наприклад, аеропорти, аеродроми, стратегічні склади і ряд інших об’єктів, а також для фронтових використань, скажімо, для маскування блокпостів, пересувних складів, батарей протиповітряної оборони. Відповідно, ця розробка на сьогоднішній день здійснюється в ініціативному порядку, і ми зараз створюємо прототип ось такої системи дистанційного управління димопуском. Вона буде базуватися на базі сучасного військового комп’ютера, цифрової метеостанції і локальних пультів керування цими димовими шашками, які будуть між собою обмінюватися інформацією по оптоволоконній лінії, а також дублюватися через радіоефір. На сьогоднішній день представлено прототип пульта, загального пульта управління на базі військового комп’ютера і цифрової метеостанції, яка видає загальну метеоінформацію для прийняття рішення по постановці аерозольної завіси з урахуванням метеообстановки. Фактично ці всі речі будуть робитися на рівні моделювання програми забезпечення, яка для цього буде стояти на персональному комп’ютері, буде допомагати операторам приймати рішення щодо коректності підпалу димових шашок.

 

От коротенько це все, що ми на сьогоднішній день маємо в своєму доробку, і те, що ми плануємо на майбутнє для наших Збройних сил.

 

 

Від Defense Express

 

Каталог1Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес оголошує про початок роботи над Каталогом «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017».

 

Запрошуємо приватних виробників продукції оборонного призначення долучитись до створення Каталогу, надавши інформацію для формування базової сторінки.

 

До Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017» можуть гарантовано потрапити:
- розробники та виробники продукції військового призначення та подвійного використання;
- постачальники запасних частин та комплектуючих, що використовуються при виробництві озброєння та військової техніки;
- підприємства, що пропонують товари та послуги, які можуть зробити Україну, українське військо та інші військові формування сильнішими;
- ті, кому є що запропонувати закордонним споживачам та забезпечити надходження валюти в Україну.

 

Будемо раді також, якщо українські та закордонні приватні оборонні компанії, українські оборонні підприємства державної форми власності висловлять бажання стати спонсорами Каталогу та отримають можливість додатково презентувати свої потреби, можливості та продукцію.

 

Деталі стосовно участі в проекті можете знайти на сайті Defense Express в розділі КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017».

 

Більше інформації про можливості українських приватних оборонних підприємств Ви зможете знайти у Каталозі «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016», який Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес видала власним коштом та завдяки підтримці партнерів, вбачаючи реальний потенціал українських приватних підприємств у створенні та постачанні озброєння та військової техніки як на внутрішній, так і на міжнародний ринки, а також з метою сприяння створенню в Україні рівних умов у сфері виробництва та постачання озброєнь для потреб силових відомств підприємствами різних форм власності.

 

 

Разом – до спільної Перемоги!

 

Читайте також по темі:
РОЗРОБКИ «СПАРИНГ-ВІСТ ЦЕНТР» НА ВАРТІ БЕЗПЕКИ

ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ: РАЗОМ СИЛЬНІШІ!

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues