23082017 парадРівно 26 років тому 24 серпня 2017 року Україна стала незалежною країною. Цей день став втіленням вікових прагнень українського народу до національного відродження, економічного зростання та культурного піднесення. 

 

 

Впродовж майже трьох десятків років з перемінним успіхом Ми створюємо новітню українську державу, намагаємося втілювати в реальність одвічні демократичні цінності, розбудовувати всі сфери життєдіяльності суспільства і, головне, реалізовувати мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях.

 

Однак усвідомлення того, що справжня незалежність виборюється не лише у високих кабінетах, а й на передовій, прийшло лише з початком російської агресії, коли імперські амбіції Кремля вкотре принесли біль та страждання українському народу. Сьогодні діти своєї Батьківщини боронять суверенітет та територіальну цілісність України у війні з агресором і обов’язково переможуть, адже правда за нами.

 

Бажаємо всім громадянам України, добробуту, життєвої наснаги, впевненості в Перемозі, безхмарного неба та нових звершень на благо нашої країни!

 

Вічна пам'ять тим, хто віддав життя за Україну та її майбутнє!

 

Слава Героям!

 

З Днем незалежності, Україно!

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues