171017 Directory Brovchenko 2018 0Під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», що в період з 10 по 13 жовтня 2017 року пройшла в м. Києві було презентовано Друге видання Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства». У вітальному слові до Каталогу заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій БРОВЧЕНКО відзначив внесок приватного сектору у розбудову українського оборонно-промислового комплексу.

 

Український оборонно-промисловий комплекс – це кілька сотень підприємств, що беруть участь у виготовленні авіаційної, бронетанкової, автомобільної, радіоелектронної та інших видів техніки.

 

Оборонна промисловість є потужною складовою економіки нашої держави, достойним гравцем на міжнародних ринках, і значна її частка – це саме підприємства приватного сектору. Сьогодні як ніколи раніше є очевидною їх вагома роль в оснащенні армії, в посиленні наших спроможностей на світовій арені, в підвищенні обороноздатності.

 

Новина по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» ПРЕЗЕНТОВАНО КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017»

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі підтримує синхронний розвиток державного і приватного сектору. Протягом останнього року нам вдалося в значній мірі спростити виробничу та управлінську діяльність приватних підприємств, налагодити кооперацію державного і приватного секторів, збалансувати інтереси промисловості і державного замовника.

 

Плідна робота державних структур, що опікуються питаннями національної безпеки, та промислових об’єднань, підтверджується конкретними результатами: частка приватного сектору в державному оборонному замовленні вже більше 50%, приватні підприємства успішно працюють за європейськими оборонними стандартами та стандартами НАТО, а якість та конкурентоздатність української продукції постійно підтверджується на міжнародних виставках.

 

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА – ІСТОРІЯ ЗРОСТАННЯ!

 

171017 Directory Brovchenko 2018 1

 Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій БРОВЧЕНКО на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» / Фото: facebook.com/brovshenko

 

Безсумнівно, внесок приватного сектору у розбудову українського оборонно-промислового комплексу сьогодні важко переоцінити. Ініціативи та нововведення, запропоновані бізнесом, вже знаходять своє відображення у практичних інструментах регулювання державно-приватного партнерства та нормативно-правовій базі.

 

Окремо хотів би відзначити важливість участі приватного сектору в проведенні комплексної реформи оборонно-промислового комплексу України, передбаченої Державною цільовою програмою реформування та розвитку ОПК на середньострокову перспективу.

 

Україна обрала європейський вектор розвитку, і на цьому шляху перед нами стоять завдання перегляду багатьох аспектів роботи, зокрема основ виробництва озброєння та військової техніки та системи управління оборонною промисловістю в цілому. Паралельно зі зміною підходів у найближчі п’ять років Україна запроваджуватиме новітні практичні інструменти, такі як автоматизація процесів контролю та моніторингу діяльності підприємств ОПК, реформа системи стандартизації та оцінки якості продукції, та багато інших.

 

Я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо досягти нашої головної мети – забезпечити сталий розвиток оборонно-промислового комплексу та належне оснащення української армії.

 

ЮРІЙ БРОВЧЕНКО,

заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

 

Публікація по темі: КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018

 

171017 Directory Brovchenko 2018 2

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues