171027 Directory Tyvanchuk 0Запорука обороноздатності держави та успішного проведення військових операцій – наявність в українській армії сучасного озброєння і військової техніки та відсутність проблем з їх технічним обслуговуванням.

 

Оптимізувати управління процесами оснащення Збройних Сил України можна лише застосовуючи комплексний підхід. Суть його полягає в ефективному використанні ресурсів всіх складових сектору оборони та безпеки – як державних інституцій, що формують політику розвитку цього сектору, так і безпосередніх постачальників озброєнь.

 

За останні роки значно зросла частка приватного сектору як у виробництві військової техніки, так і у наданні відповідних послуг. Це цілком закономірно – підприємства недержавної форми власності завжди відігравали роль рушійної сили розвитку економіки, вони є більш гнучкими ніж державні, легше пристосовуються до змін, не обтяжені бюрократичними обмеженнями та відкриті до впровадження інновацій.

 

Разом з тим, їх потенціал не розкритий на повну потужність. Український ринок озброєнь сьогодні – це конкурентне середовище, представлене сильними гравцями з державного сектору, серед яких є флагмани оборонної промисловості, об’єднаннями та асоціаціями, підприємствами з багаторічним успішним досвідом постачання продукції для потреб армії. На жаль, іноді, навіть маючи ідеї та виробничі можливості, приватні підприємства не можуть укласти вигідні контракти.

 

Причин декілька, і перша з них – специфіка оборонної сфери. Десятиліттями вибудовувалась ідеологія непублічності процесів забезпечення армії, а орієнтацію на «основного стратегічного партнера» ми змушені були кардинально змінити, як, власне, і самого партнера. В результаті український оборонно-промисловий комплекс опинився у ситуації, коли промислову кооперацію довелось відновлювати фактично з нуля.

 

В цьому напрямі слід високо оцінити ініціативу Державного концерну «Укроборонпром» - створення Номенклатурного каталогу продукції оборонного призначення, що потребує імпортозаміщення або диверсифікації закупівель. За кілька років вдалося досягти значних результатів, і, найголовніше – не лише для підприємств Концерну. Сотні приватних компаній налагодили успішну кооперацію з державними підприємствами, що дало змогу першим отримати нові замовлення, другим – подолати залежність від критичного імпорту.

 

Нещодавно Міністерство економічного розвитку і торгівлі запустило Загальнонаціональний реєстр імпортозаміщення та кооперації, метою якого стало зібрати інформацію про всіх виробників не лише тієї продукції, що потребує імпортозаміщення, а також складових та комплектуючих, з реалізацією яких підприємства мають проблеми. Цей пілотний проект має на меті створити базу для подальшої кооперації державного сектору з приватним.

 

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА – ІСТОРІЯ ЗРОСТАННЯ!

 

Друга перепона на шляху приватних компаній – пошук компромісу між державним замовником і виробником стосовно вартості продукції. Всі державні замовники діють в рамках обмеженого фінансового ресурсу, намагаючись при цьому максимально ефективно задовольнити потреби військових формувань. Нонсенс, але до 2016 року при формуванні ціни замовниками застосовувались відомчі нормативно-правові акти, серед яких – методичні рекомендації, розроблені ще Міністерством промислової політики.171027. THE UKRAINIAN ARMY UKНеобхідно було створити єдині підходи до формування ціни на продукцію, роботи і послуги оборонного призначення, і наше Міністерство реалізувало перший із антикризових заходів, визначених керівництвом держави – розробило порядок, що має на меті збалансувати інтереси сторін контракту.

 

Нововведення зробили процес конструктивним. Відтепер на рівні рішення Уряду унормовано процес розподілення витрат (загальновиробничих, адміністративних витрат, витрат на збут) під час формування собівартості продукції, при визначенні собівартості продукції (зокрема, витрат на сплату відсотків за користування кредитами, залученими під держгарантії) враховуються фінансові втрати підприємств та валютні коливання. Кожен вид робіт за державним оборонним замовленням має свою специфіку калькуляції собівартості, а ціна продукції може бути переглянута навіть після здійснення авансування.

 

Але найголовніше – це можливість в рамках переговорного процесу забезпечити збільшення прибутку з 1 до 5 відсотків витрат підприємств на закупівлю комплектувальних виробів та робіт (послуг) у інших компаній, а також від 20 до 30 відсотків решти витрат у складі виробничої собівартості продукції (робіт, послуг).171027. THE UKRAINIAN ARMY 1

 

Звісно, практичне застосування таких підходів з часом внесе свої корективи в існуючу модель, і ми вже розпочали роботу над її оптимізацією з урахуванням практик приватного сектору.

 

Повертаючись до специфіки оборонних закупівель, не можливо залишати поза увагою необхідність перегляду підходів до забезпечення їх прозорості.

 

За останні кілька місяців ми неодноразово зустрічались з представниками Північноатлантичного Альянсу, обговорювали перспективи розвитку українського ОПК, і ці зустрічі довели, що питання відкритості та конкуренції при виконанні оборонного замовлення стоять для світової спільноти особливо гостро.

 

Крім того, зростає роль громадянського суспільства в процесах оснащення армії, що зумовлює також підвищення вимог громадськості до прозорості діяльності державних органів.

Впровадження прозорих оборонних закупівель та зрозумілих принципів розподілу оборонного бюджету забезпечить як розвиток здорової конкуренції, так і підвищення довіри з боку міжнародних партнерів та нашого суспільства. Ця реформа назріла і має бути реалізована в найближчій перспективі.

 

Проте слід розуміти, що режим таємності – не примха державних інституцій, а вимушена необхідність, і не завжди ризики компенсують вигоди, отримані у разі розсекречування відповідних відомостей. Саме тому процес розсекречування інформації має бути збалансованим і враховувати інтереси національної безпеки.

 

Дійсно, механізми, за якими Україна здійснювала планування державних закупівель останні десятиліття, потребують істотних змін. І ці зміни – питання часу: для перебудови методології, для розробки нових підходів, оцінки загроз економічній безпеці у разі відкриття тих чи інших даних. Проте вже сьогодні половина підприємств, що містяться у Реєстрі виробників продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю, – приватні. Третина закупівель за державним оборонним замовленням здійснюються із застосуванням системи Prozorro, і половина, як відомо, саме підприємствами недержавної форми власності.

 

Зміни у плануванні оборонних закупівель вже відбуваються – 2017 рік став першим роком коли країна отримала трирічне державне оборонне замовлення. Сфера оборони стала однією із перших, яка перейшла на середньострокове планування. Це дає змогу державним замовникам визначати свою потребу на найближчу перспективу, а підприємствам планувати свою господарську діяльність, завантаженість виробничих потужностей та їх розвиток.

 

Особливо важливою ця реформа є в контексті переходу держави в цілому до середньострокового бюджетного планування, реалізація якого вже розпочата, зокрема, зі схваленням бюджетної декларації на трирічний період.

 

Всі інструменти державного управління, які діють у сфері оборонних закупівель сьогодні, а також ті, які впроваджуються в рамках реформи оборонно-промислового комплексу, спрямовані на розбудову українського ОПК в цілому, і створюють сприятливі умови для виробничої діяльності і державного, і приватного сегменту. В основі такої ідеології лежать довгострокові орієнтири, визначені керівництвом держави.

 

Від себе хотів би додати, що в непростий для України час, час збройного конфлікту на Сході, Міністерство як координатор реформи ОПК задіє всі свої можливості, аби українська оборонна промисловість відчула позитивний результат.

 

АНДРІЙ ТИВОНЧУК,

директор департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

PS: Цю статтю була оприлюднено в Каталозі «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017, який було презентовано під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017».

 

Новина по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» ПРЕЗЕНТОВАНО КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017»

 

Публікація по темі: ЮРІЙ БРОВЧЕНКО: ВНЕСОК ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ У РОЗБУДОВУ УКРАЇНСЬКОГО ОПК ВАЖКО ПЕРЕОЦІНИТИ

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues