171031Furia 4243НВП «Атлон Авіа» забезпечує потреби ЗСУ у безпілотних авіаційних комплексах для артилерійської розвідки та корегування вогню.

 

Київське Науково-виробниче підприємство «Атлон Авіа» - вітчизняний лідер у розробці та серійному виробництві безпілотних авіаційних комплексів поля бою.

 

За допомогою «Фурій», які застосовуються для артилерійської розвідки, військові виявили та знищили сотні ворожих цілей.

 

171004 liga 12

 

Якщо спочатку у ЗСУ постачався комплекс А1-С, то нині – вже його модернізована версія БпАК А1-СМ Фурія® . Основне призначення БпАК А1-СМ Фурія® - вирішення завдань розвідки цілей і корегування вогню артилерії. Комплекс пройшов «візначальні відомчі випробування» і за методикою Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗС України отримав найвищий бал серед безпілотних комплексів вітчизняного виробництва. Компанія «Атлон Авіа» уклала контракт на постачання своїх виробів до війська по Держоборонзамовленню на 2017 рік.

 

171031Furia 1

 

 

171031Furia 2

 

Це більше десятка комплексів. Нова «Фурія» рівня А1-СМ за функціональними можливостями не поступається провідним комплексам закордонного виробництва. Як приклад, комплекс спроможний забезпечити як автоматичне визначення координат цілей, так і їхнє автоматичне супроводження. Кожен БпЛА упакований в один транспортувальний кейс. Розгортання з похідного положення займає не більше 10-15 хвилин. Повторний запуск БпЛА – через 5-7 хвилин.

 

Новина по темі: «НВП «АТЛОН АВІА» ВИКОНУЄ ПОСТАВКИ БПАК А1-СМ Фурія В ІНТЕРЕСАХ ЗАМОВНИКА

 

Безпілотний літальний апарат типу літаюче крило виготовляється зі склотканини. Розмах крила – 2050 мм. Довжина – 900 мм. Оперативний радіус – до 50 км. Дистанція польоту – до 200 км. Час польоту – близько 3-х годин. Злітна вага – 5,5 кг. Режими польоту – ручний напівавтоматичний, автоматичний, повністю автономний. Спосіб зльоту – еластична або механічна катапульта. Посадка – парашут (штатно), або по-літаковому.

 

171031Furia 3

 

Корисне навантаження, яке розміщується у гіростабілізованій «голові» БплА, є змінним – для виконання місій як вдень, так і вночі (з застосуванням тепловізійної камери). Заміна корисного навантаження займає не більше 30 секунд. Також БпЛА оснащується стаціонарною фотокамерою, яка знаходиться у крилі. Вона застосовується для безперервної автоматичної зйомки під час польоту з заданою частотою, або для ручної зйомки з передачею зображення на монітор пункту управління та ручним вибором «зуму». Наземний пункт управління забезпечує ергономічну та надійну роботу операторів.

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues