180221 krumШляхом мілітаризації Росія перетворює окупований Крим на потужну військову базу, яка немає жодних світових аналогів. Також Кремль працює над відновленням ядерного потенціалу Криму.

 

Про це 20 лютого ц.р. розповіли експерти Центру досліджень, армії, конверсії та роззброєння(ЦДАКР) під час прес-конференції в прес-центрі Інформаційного агентства «ГЛАВКОМ».

 

Заступник директора Центру досліджень, армії, конверсії та роззброєння(ЦДАКР), випусковий редактор аналітичного бюлетеня ЦДАКР «Виклики і ризики»; Володимир Копчак та голова Експертної ради ЦДАКР Леонід Поляков стверджують, що Росія в Криму відновлює інфраструктуру для транспортування та зберігання тактичних ядерних боєзарядів.

 

«Починаючи з 20 лютого 2014-го Росія накопичує озброєння та додає сучасні технічні засоби. Також розглядається й розміщення ядерної зброї. Оскільки відновлюється ядерна інфраструктура. Адже два роки тому вони почали відновлювати об’єкт Феодосія-13 (Склад ядерної зброї в Криму- Ред.). Росія перетворює Крим з квітучого півострова на порохову бочку», - розповів Леонід Поляков.

 

Володимир Копчак зазначив, що чотири роки тому анексія Криму започаткувала процес безпрецедентної мілітаризації півострова.

 

180221 glavkom

 Експерти ЦДАКР Леонід Поляков (ліворуч) та Володимир Копчак (праворуч) під час прес-конференції в прес-центрі Інформаційного агентства «ГЛАВКОМ»: «Шляхом мілітаризації Росія перетворює окупований Крим на потужну військову базу, яка немає жодних світових аналогів»

 

«Масштаби мілітаризації півострова свідчать про те, що Крим у воєнному плані – це потужна воєнна база, яка не має зарубіжних аналогів. А за бойовим потенціалом перевищує армію будь-якої окремо взятої країни Центральної, Східної чи Південної Європи», - розповів під час пресс-конференції заступник директора ЦДАКР. Також він зазначив, що загрози воєнного та ядерного шантажу виходять далеко за межі Чорноморського регіону.

 

«Після бойових дій в Сирії за нашою інформацією у Кремля є плани заходження в Лівію. Кремль обговорював питання з вищим військовим політичним керівництвом Єгипту про можливість розміщення Середземноморської бази на її території. Це все стало наслідком тотальної мілітаризації Криму», - додав Копчак.

 

Кількість особового складу військовослужбовців Збройних сил РФ у 2016-2017 році зросла до 35 тис. чоловік. На початок 2016 року чисельність військовослужбовців була близько 24 тис. осіб.

 

Дізнавайтесь більше про те як РФ перетворює Крим з квітучого півострова на порохову бочку переглянувши відео з прес-конференції:

 

 

 

Публікації по темі:

 

МІЛІТАРИЗАЦІЯ ОКУПОВАНОГО КРИМУ ЯК ЗАГРОЗА МІЖНАРОДНІЙ БЕЗПЕЦІ

 

КРИМ – ПЛАЦДАРМ ДЛЯ ІМПЕРСЬКИХ АМБІЦІЙ КРЕМЛЯ ТА… ЗАШМОРГ НА ЙОГО ШИЇ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues