180511 ukrinmashМинулої п’ятниці, 11 травня ц.р., ми оприлюднили першу частину інтерв’ю з Генеральним директором Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми «Укрінмаш» (ДП ДГЗІФ «Укрінмаш») СЛЮСАРЕНКО Сергієм Валерійовичем, з яким кореспондент Defense Express наприкінці квітня ц.р. мав нагоду поспілкуватись. Сьогодні – обіцяна друга частина інтерв’ю, в якій мова піде про взаємодію з військовими, про те чим українські спецекспортери допомагають українському війську та як підготуватись до майбутнього...

 

-           Високотехнологічні компоненти, а також сучасні озброєння та військова техніка зараз, в умовах протистояння агресії з боку РФ потрібні, в першу чергу, українському війську. Як спецекспортери сприяють переозброєнню української армії.

-           Хочу одразу зазначити, що навіть якщо спецекспортери реалізують контракт з постачання ОВТ для іноземного замовника, це, в кінцевому рахунку, позитивно відбивається і на оснащенні українського війська. Справа в тім, що наразі ми реалізуємо лише ті товари та послуги військового призначення, що пройшли фільтр військових і вони сказали, що на цей час їм це не потрібно. Продаючи іноземним клієнтам ті ОВТ, що не користуються попитом у українських військових, ми, крім того, що завантажуємо національного виробника, отримуємо надходження до бюджету у твердій валюті, які своєю чергою можуть йти на закупівлю того, чого в Україні не вистачає. І, в першу чергу, високотехнологічних речей.

 

180518 ukrinmash 1

 

І ці, такі необхідні для оборони України, компоненти та ОВТ також потрапляють до військових через спецекспортерів. Це зв'язок, засоби РЕБ, різноманітні оптичні системи, системи нічного бачення, як для індивідуального використання, так і ті, що інтегруються в нашу техніку, підвищуючи її бойові характеристики та спроможності. Наприклад, якщо західні партнери нам постачають авіаційну оптико-електронну систему спостереження (FLIR), яка є складною і яку ми не здатні створити в такій якості самі, ми можемо її інтегрувати в наші вертольоти. При цьому машина отримує інші, більш просунуті можливості. В неї з’являється і нічне бачення, і удосконалена система керування вогнем, і, насамкінець здатність виявляти та знищувати цілі в особливих умовах.

 

Подібні системи нам передаються, і зараз іноземні партнери відкриті до цього. Це, окрім реалізації потреб військових, дозволяє також цілій галузі отримувати доступ до технологій, доступ до можливості інтеграції цих технологій до нашої існуючої техніки, рівно як і саму можливість створення нових продуктів.

 

180518 ukrinmash 2

180518 barrett

180518 LCMR1

У 2014 році ДГЗІФ «Укрінмаш» уклала кілька угод на поставку сучасного високотехнологічного військового обладнання для потреб Збройних сил України з французькою компанією Thales Group, а також підписала контракти з американськими постачальниками: корпорацією ATN Corporation - на постачання військового обладнання, компанією Barrett Firearms – на постачання снайперських гвинтівок та компанією Defense Technology Inc – на поставку антимінометних радарів AN/TPQ-49

 

-           А як в частині постачань сучасних закордонних озброєнь чи їх компонентів відбувається взаємодія з військовими?

-           Треба розуміти, що ми не є замовниками. Нажаль, ми можемо виконувати тільки ті побажання, і проводити роботу по вивченню ринка по тим задачам, які нам ставляться з боку нашої армії. Тобто, ми є виконавцем їх замовлень під той бюджет, який в них є.

 

Слід зазначити, що спецекспортери проводять останні чотири роки величезну роботу в інтересах Міністерства оборони України, по суті будучи певним фільтром для того, щоб до армії потрапило найкраще.

 

Яким чином це відбувається? Від військових приходить запит на якусь технологію чи засіб, або якийсь конкретний виріб, який вони вбачають, що можуть застосувати там, де в них є прогалина. Після цього компанії-спецекспортери зі складу ДК «Укроборонпром» здійснюють маркетинговий пошук. Ми відвідуємо виставки, ми дивимося, що в світі розробляється та виготовляється, ведемо переговори з можливими постачальниками, привозимо на презентацію в Україну зразки, або людей, які розповідають про те, як ці технології працюють. Після того армія вибирає кілька зразків, робить піддослідну експлуатацію, проводить у декілька етапів відбір. Після цього військовими отримується саме той зразок, який відповідає їх потребам, і який вони будуть закуповувати чи інтегрувати в свої системи.

 

Якщо сказати по аналогії з терміном «воронка продаж», що застосовується в бізнесі, то воронка замовлень нашої армії, на першому етапі є величезною. І роботу по звуженню цієї воронки проводять саме компанії-спецекспортери, доводячи до того, що в Україну привозять на піддослідну експлуатацію декілька найкращих зразків із десятків можливих. І лише найкращий з них потрапляє до української армії.

 

-           Відповідаючи на все більш складні запити українських військових наш ринок буде надалі відкриватися, і процес заходу в Україну потужних іноземних компаній є неминучим. Чи становить це загрозу для українських виробників, чи ми можемо отримати якісь переваги від цього?

-           Тут не можна говорити просто про загрози. Потрібно всі недоліки перетворювати на переваги. Нашим виробникам просто потрібно відстежувати нові тренди, розуміти свої місце, можливості і недоліки, і розуміти, що потрібно робити, щоб не відставати від часу та потреб ринку.

 

Я вважаю, що кластеризація нашої оборонної промисловості, про що оголосило керівництво ДК «Укроборонпром», є своєчасною та необхідною. І це має нам допомогти створити ефективну систему виробництва продукції оборонного призначення – тієї,що буде затребувана і в країні і на зовнішніх ринках. Для кожного кластера має бути створено та діяти таке собі R&D бюро, яке може подивитися на 5, 10, 15 років вперед і зрозуміти, яким чином слід розвиватися всьому кластеру. Подібне R&D бюро повинно відслідковувати, яким чином нові технології, що з’являються в світі та компанії, які заходять на наш ринок, повинні бути інтегровані в якийсь спільний кінцевий продукт, а не просто витіснити звідти нашу технологію і підприємство, яке її реалізує.

 

Ті потенційні загрози, які можуть виникати від заходу на ринок більш потужних і технологічних західних компаній ми повинні перетворити на переваги. На конкретні переваги, які ми можемо реалізувати в підвищенні нашої обороноспроможності і в появі нових можливостей на третіх ринках. Це перша теза.

 

Друга теза – для компаній, які заходять на український ринок з технологіями, яких в нас немає, двері повинні бути відкриті. І тут українські державні, або приватні компанії повинні зрозуміти, де вони можуть зайняти свої місце: бути партнерами в цьому, бути дистриб’юторами і отримувати з цього заробіток, ставати сервісними центрами, або навіть ставати локальними виробниками цієї продукції. Всі ці шляхи є відкритими, доступними, і тут можуть бути можливості для всіх.

 

180518 ukrinmash 3

 

В зв’язку з цим хочу зауважити, що нам потрібно вдосконалювати своє офсетне законодавство, яке зараз не є досконалим. В рамках діючого законодавства, на мою думку, співпраця між всіма державними установами, які в цьому повинні бути задіяні, не є досконалою. Тому що певні функції є в Міністерства оборони, певні функції є в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі, однак вони не завжди є узгодженими.

 

Цю співпрацю необхідно налагоджувати. Це завдання можна вирішити, або виписавши всі повноваження, обов’язки та процедури в законодавстві, або створивши спеціальний орган, який би здійснював координацію в цій сфері. Як, наприклад Офсетний комітет та Бюро офсетних програм в Об’єднаних арабських еміратах. Так, відповідно до прийнятої практики, офсет у ОАЕ застосовується, якщо сума контракту з постачання озброєння та військової техніки перевищує 10 млн. дол. США. При цьому обсяг офсетних зобов’язань складає не менше 60 % від вартості контракту.

 

Однак в питанні внутрішнього ринку оборонної продукції нам треба усвідомити дві речі:

 

- по-перше – відкриття внутрішнього ринку оборонної продукції для зовнішніх гравців лише позитивно відіб’ється на нашій обороноздатності, створивши умови для того, щоб українське військо отримало лише найкращі озброєння та воєнну техніку;

- по-друге – активна позиція та розумне регулювання ринку з застосуванням офсетних вимог до іноземних постачальників може допомогти вітчизняним виробникам не лише не втратити можливості, а й суттєво їх примножити.

 

В будь якому разі це має бути плодом спільних зусиль – і держави, і окремих компанії і наших партнерів. Тож все в наших руках!

 

Продовження розмови читайте в наступну п’ятницю 25 травня ц.р.

Розмову вів Валерій РЯБИХ

 

Публікація по темі: СЕРГІЙ СЛЮСАРЕНКО: «МИ ГОТОВІ ДО БОРОТЬБИ. КОНКУРЕНТНОЇ». ЧАСТИНА 1

 

Довідка Defense Express:

 

180518 ukrinmash 5Слюсаренко Сергій Валерійович – очолює ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» з листопада 2015 року після проходження процедури відбору кадровою комісія ДК «Укроборонпром».

В Державну фірму «Укрінмаш» С.Слюсаренко прийшов з приватного бізнесу. До призначення на посаду був одним з топ-менеджерів компанії BRAIN Computers, яка займається оптовою та роздрібною торгівлею ІТ-технікою. BRAIN Computers представлена в 16 регіонах України, штат - близько 800 співробітників.

Освіта:

- володар ступеня МВА (МІМ-Київ);

- закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за фахом "управління бізнесом";

- у 2014 році пройшов стажування в Carnegie Mellon Tepper school of business (США).

 

 

180518 ukrinmash 4Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна фірма «Укрінмаш», є дочірнім підприємством компанії «Укрспецекспорт», працює на міжнародному ринку з 1991 року. З 2010 року ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

Діяльність фірми спрямована на реалізацію державних інтересів у сфері військово-технічного співробітництва, забезпечення реалізації експортного потенціалу військово-промислового комплексу України.

Основні напрями діяльності:

-           експорт/імпорт бронетехніки, артилерії, спеціальної техніки, систем радіолокації, РЕБ та зв’язку, високоточної зброї та боєприпасів, авіація, суднобудування, вибухових речовин, комплектуючих;

-           ремонт та обслуговування, модернізація озброєння та військової техніки;

-           навчання іноземного військового персоналу;

-           науково-дослідні роботи, розробка конструкторської документації, проектування та ін.

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» має досвід роботи з понад 60 країнами світу.

 

Новина по темі:

 

ПОКАЗНИК EBITDA ДП ДГЗІФ «УКРІНМАШ» В 2017 РОЦІ ЗБІЛЬШИВСЯ ВТРИЧІ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues