180816 il112v 0Російські видання спробували розвіяти тривожні чутки про закриття проекту нового легкого транспортного літака Іл-112В, який повинен замінити в Росії застарілі турбогвинтові Ан-26 та Ан-24. Однак ефект від цього вийщов скроріше зворотній...

 

 

Нагадаємо, приблизно місяць тому, з'явилася інформація про те, що найближчим часом проект нових транспортних літаків Іл-112В може бути закритий.


Причинами такого рішення, деякі близькі до Генштабу Міноборони Росії джерела, називали технічні помилки, допущені при конструюванні машини, необхідність додаткового виділення коштів для їх допрацювання перед серійним виробництвом, а також необхідність скорочення бюджету Міноборони. При цьому згадувався й Олексій Рогозін, який начебто особисто, прийшовши в компанію, виявив проблеми в конструюванні літака. А саме: допустиме перевантаження дослідної моделі, замість нормальних допусків до 10%, становить майже 40%, тобто близько 3 тонн.

 

Новина по темі: МІНІСТР ОБОРОНИ МАЛАЙЗІЇ: ТІЛЬКИ ЧОТИРИ З 28 РОСІЙСЬКИХ ВИНИЩУВАЧІВ МОЖУТЬ ЛІТАТИ

 

З якихось невідомих причин, на підготовку відповіді на такі тривожні новини, у прес-служби ПАТ «Іл» пішло майже півтора місяця. У своєму прес-релізі компанія спробувала відповісти на ряд питань щодо літака, в тому числі й цитуючи самого Рогозіна.

 

180816 il112v 1

 

Зокрема, так генеральний директор ПАТ «Іл» прокоментував інформацію про те, що перевантаження дослідного (першого) літака склало 40%.

 

«Викликає здивування методика такого підрахунку. Перевантаження є, але набагато менше. В даний момент розроблено заходи, ми робимо досить активні дії, спрямовані на зниження ваги до заданих величин, і я впевнений, що поставлене завдання виконаємо», - підкреслив він. 

«Необхідні ресурсні та статичні випробування виконані, а подальші мають значення тільки для серійної експлуатації і найближчим часом не враховані», - пояснив Олексій Рогозін.

 

Новина по темі: РОСІЯ ВИКЛЮЧЕНА ЗІ СПИСКУ КРАЇН, ЩО ВИРОБЛЯЮТЬ ДЕТАЛІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО АН-178 - ПОРОШЕНКО

 

Згідно з відкорегованим графіком, перший виліт нової машини запланований на осінь цього року. Затягування будівництва літака пояснили неодноразовими зривами термінів поставок комплектуючих, і проблемами, що виникають через складання дослідного зразка на серійному заводі.

 

Новина по темі: ЧИ ВДАСТЬСЯ «АНТОНОВУ» СТАТИ СОЛІДНИМ ГРАВЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ АВІАРИНКУ?

 

При цьому, генеральний директор ПАТ «Іл» висловив упевненість, що 3-ий та 4-ий літаки (перші серійні) будуть закладені на воронезькому авіазаводі в найближчі 2-3 місяці.

 

В ході цих невдалих пояснень проблем довкола проекту нового легкого транспортного літака Іл-112 аудиторія отримала й відповідь на запитання: чому ж в затвердженому замовником технічному завданні максимальна вантажність була знижена з 6-ти до 5-ти тонн? Відповідь проста - для цього у Росії просто немає достатньо потужних двигунів...

 

Тарас ХОРТИЦЯ, 

Спеціально для Defense Express

 

 

Публікація по темі: АВІАРЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЯ: ЯК УТРИМАТИ ПОЗИЦІЇ Й ОБІГНАТИ КОНКУРЕНТА

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues