180829 broniaМодернізація бронетехніки. Особливості та ключові тенденції на прикладі провідних армій та компаній світу

 

Сьогодні читачі можуть ознайомитись з другою частиною матеріалу, що був оприлюднений в журналі Defense Express №7 за 2018 рік, в якому на прикладі провідних армій та компаній світу розглядаються особливості модернізації бронетехніки на сучасному етапі, а також ключові тенденції в цій сфері.

 

Захист та безпека

 

Модернізація системи броньованого захисту й безпеки спрямована на підвищення живучості ББМ без значного збільшення її ваги. Модульна броня виготовляється із застосуванням композитних та інших сучасних матеріалів, а кількість захисних елементів може варіюватися в залежності від умов конкретної бойової операції. Модульною бронею оснащені, зокрема, плаваючі десантно-штурмові машини AAV SUP Морської піхоти США. За рівнем протимінного захисту вони не поступаються бойовим машинам класу MRAP, які маю спеціальну конструкцію, створену для дій в умовах підвищеної мінної загрози. Модульна броня розробки компанії Roketsan застосовується і для оснащення турецьких танків Altay.

 

Інші варіанти передбачають вбудовування елементів захисту безпосередньо в конструкцію ББМ. БТР Stryker з колісною формулою 8x8 в рамках програми глибокої модернізації переоснащуються V-подібним днищем (double-V hull / DVH), яке розсіює енергію вибуху в разі наїзду на міну або саморобний вибуховий пристрій. Поставка першої партії серійних машин нового стандарту DVH A1 була завершена у вересні 2017 року. Вони оснащені двигуном Caterpillar потужністю 450 к.с. і більш важкою підвіскою з урахуванням збільшення ваги машини у зв'язку із заміною плоского днища W-подібним.

 

Для подальшого підвищення рівня захисту застосовується реактивна броня, яка змінює напрям кумулятивного струменя і таким чином не дає йому пробити основну броню. У 2017 році до Європи повернулися бронетанкові бригадні тактичні групи США з танками Abrams. Всі вони оснащені модулями реактивної броні M19 Abrams Reactive Armor Tiles (ARAT) та системами реактивної броні M32 ARAT-2.

 

При цьому американські військові не схильні розглядати реактивну броню в якості довгострокового рішення, оскільки вона має низку серйозних недоліків. По-перше, це велика додаткова вага (для танку Абрамс комплект реактивної броні важить 3 тони). По-друге, це ризик передчасного спрацювання в разі обстрілу зі стрілецької зброї. І, по-третє, це високий ризик ураження людей, які знаходяться поблизу бойової машини в момент спрацьовування елементів реактивної броні.

 

У минулому США були змушені застосовувати цю технологію при модернізації броньового захисту ББМ. Хоча реактивна броня для БМП M2/M3 Bradley була розроблена ще в 1980-х роках, застосовувати її почали тільки в 2004 році, коли постало питання про термінове забезпеченні оперативних потреб американських підрозділів в Іраку, а на БТР Stryker реактивна броня з'явилася ще пізніше.

 

180829 U.S. Army M2A1 Bradley

Модернізація бронетехніки є хорошою альтернативою закупівлі нових платформ ще й тому, що вона так само забезпечує доступ до мережецентричного простору сучасної загальновійськовий операції.

 

Комплекси активного захисту (КАЗ), що діють в комплексі зі встановленими на бойовій машині засобами виявлення, виявляють протитанковий снаряд, що наближається, і встановлюють перешкоди (електромагнітні або кінетичні), які знищують боєприпас або значно послаблюють його уражаючий ефект. Концепція КАЗ розроблялася ще за часів «холодної війни», але лише в 2011 році вона була вперше застосована Ізраїлем під час операції в секторі Газа.

 

Фірма Rafael сьогодні пропонує свою КАЗ «Trophy», якою оснащені ізраїльські танки Merkava Mk 3 і Mk 4 і бронетранспортери Namer. Фірма адаптувала цю систему для установки на танках цілої низки різних моделей, в тому числі німецький Leopard 2 і радянський Т-72 і їх модифікації. Після 2014 року, зважаючи на зростаючу загрозу з боку таких держав, як Росія (яка розробила свою власну технологію активного захисту), Сухопутні сили і Корпус морської піхоти США почали активно фінансувати закупівлі вже доступних на ринку КАЗ, а також більш довгострокові проекти із розробки нових технологій активного захисту для ББМ.

 

У першому випадку і Сухопутні сили, і Корпус морської піхоти цікавить КАЗ "Trophy", яка вже довела свою бойову ефективність і зможе підсилити активний захист бойових танків цих двох видів американських ЗС. 28 вересня 2017 року Сухопутні сили повідомили про підписання з фірмою GDLS контракту вартістю 9,9 млн. дол. США на оснащення такою системою одного модернізованого танка M1A2 SEP V2 бронетанкової бригадної тактичної групи США. Установка систем Trophy на танках Abrams почнеться з бригади, яка буде розгорнута в Європі до 2020 року або раніше.

 

Прийняття рішення про закупівлю КАЗ Trophy для всіх бронетанкових підрозділів американських Сухопутних сил очікується в поточному році. Крім Trophy, розглядаються і інші системи активного захисту, в тому числі ізраїльська Iron Fist виробництва Israeli Military Industries для оснащення БМП Bradley, а також Iron Curtain виробництва Artis для БТР Stryker. Модульний КАЗ американських Сухопутних сил являє собою систему відкритої архітектури, яка здатна взаємодіяти з бортовими системами різних ББМ - від ОБТ до легкоброньованих бойових машин класу Joint Light Tactical Vehicle. Вона зможе використовувати технології від різних виробників, що дозволить оперативно адаптувати її для боротьби з майбутніми загрозами.

 

Крім США, розвитком технологій активного захисту в рамках комплексних заходів із підвищення живучості бронетехніки займаються і кілька інших держав. Система GL5 виробництва китайської компанії Norinco використовує чотири радіолокаційних антени направленої дії. Британські Сухопутні сили ведуть розробку модернізованої комплексної системи захисту для своїх танків Challenger 2 в рамках дослідницької програми Icarus. Для установки на танках цієї моделі була адаптована багатофункціональна система активного захисту Multifunction Self-Protection System. Вона розроблена фірмою Hensoldt і використовується на БМП Puma Сухопутних сил Німеччини.

 

У минулому році мінісстрество оборони Великобританії оголосило про укладення з компанією Leonardo контракту на суму 10 млн. фунтів стерлінгів ($13,9 млн). Для британських ЗС це перший контракт, який відкриває шлях до широкого застосуванню технологій активного захисту як при виробництві нових машин, так і модернізації вже існуючих моделей.

 

Системи огляду та обзору. Досвід обох світових воєн і збройних конфліктів в близькосхідному регіоні показав високу вразливість бойових машин, не оснащених засобами кругового огляду. Тому модернізаційні заходи передбачають оснащення бронетехніки засобами для спостереження й розвідки тактичної обстановки, а також системами виявлення і цілевказівки.

 

Оптико-електронні та інфрачервоні датчики, пов'язані з бортовою системою обробки зображень, забезпечують водієві і командиру бойової машини повний огляд навколишньої обстановки, вдень і вночі і за будь-яких погодних умов, в тому числі і тих місць, які без цих засобів залишалися б невидимими для екіпажу, що знаходиться всередині машини. Такі спроможності забезпечує, зокрема, система Trailblazer фірми RFEL, яка в Великобританії пропонується у версії, сумісної зі стандартом GVA. Подібні комплексні системи пропонують і багато інших виробників.

 

Ключовим елементом модернізації таких ББМ, як американський танк M1A2 Абрамс SEP V3 є установка сучасного тепловізійного прицілу (початок поставки у війська заплановано на кінець 2020 року). Тепловізійним прицільним комплексом оснащений і модернізований танк T-72M1, який пропонує експортним замовникам російський ОПК.

 

8 липня 2017 року Рада з оборонних закупівель Індії затвердила рішення про виділення суми, еквівалентної $36 млн., яка буде спрямована на фінансування проектів із розвитку засобів нічного бачення для парку бронетехніки індійських ВС. Виробництвом вдосконаленого тепловізійного комплексу будуть займатися індійські підприємства державного сектора.

 

Американське агентство передових оборонних досліджень DARPA розробило проект Ground X-Vehicle Technology. Він передбачає інтеграцію в рамках єдиного комплексу акустичних датчиків, лазерних локаторів і засобів нічного бачення, які створять для екіпажу бойової машини комплексну картину навколишньої обстановки і дозволять своєчасно реагувати на загрози. З 2016 року проект знаходиться на стадії випробувань експериментальних зразків.

 

180829 СтрайкерБойова машина повинна бути оснащена засобами, які дозволять їй діяти в мережецентричному просторі сучасного поля бою. Тобто йдеться про сучасні автоматизовані системи бойового управління, зв'язку та розвідки C4I

 

Двигун, трансмісія і ходова частина

 

У всьому світі нові силові установки з дизельним двигуном і вдосконаленою трансмісією є одним із найважливіших елементів модернізації ББМ ще з 1960-х років - з тих пір, як дизелі почали витісняти бензинові двигуни у моделях поколінь 1940-х і 50-х років. Оскільки основні удосконалення призводять до збільшення ваги бойової машини і споживаної потужності, для забезпечення необхідного рівня її мобільності потрібні двигуни підвищеної потужності. Користувачі хочуть мати надійні двигуни, які не потребують великих експлуатаційних витрат і характеризуються високим рівнем уніфікації з уже існуючими моделями. З урахуванням цих вимог КМП США розробив програму AAV SUP, яка передбачає оснащення цієї плаваючої десантно-штурмової машини дизельним двигуном Cummins VT903 потужністю 675 к.с. з новим блоком відбору потужності і вдосконаленою трансмісією. Завдяки цьому, збільшення ваги машини в результаті установки посиленого протимінного захисту не вплине на її швидкісні характеристики при пересуванні по землі, а швидкість подолання водних перешкод буде збільшено за рахунок застосування осьових водометних рушіїв.

 

Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова (Україна) розробило модернізовану версію бронетранспортера БТР-4, яка отримала назву БТР-4МВ1. Цей БТР був продемонстрований на оборонній виставці в Києві 10 жовтня 2017 року. Незважаючи на посилений броньований захист і додаткове бортове обладнання (що збільшило вагу машини на 3 тони), БТР-4МВ1 має такі ж швидкісні характеристи (110 км/год по шосе і 10 км/год при подоланні водних перешкод), як і базова модель. Це стало можливим завдяки застосуванню дизельного двигуна Deutz і американської трансмісії Allison.

 

180829 БТР 4МВ1

Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова (Україна) розробило модернізовану версію бронетранспортера БТР-4, яка отримала назву БТР-4МВ1. Цей БТР був продемонстрований на оборонній виставці в Києві 10 жовтня 2017 року

 

Однак модернізованим ББМ може знадобитися більше потужності, ніж може забезпечити силова установка. Для вирішення цієї проблеми при модернізації бойових машин розглядається можливість використання таких технологій, як гібридні електроприводи і більш ефективні батареї та акумулятори енергії.

 

КМП і Сухопутні сили США провели випробування командного всюдихода «Хаммер» з вбудованим в трансмісію генератором виробництва DRS Technologies. Як показали випробування, один такий модернізований автомобіль здатний генерувати вдвічі більший обсяг потужності, ніж Хаммер з генератором потужністю 15 кВт.

 

Збільшення ваги бойової машини треба компенсувати за рахунок вдосконалення підвіски, гусениць або колісних шин. Крім того, це має допомогти підвищити стійкість до вібрації і зменшити руйнівний вплив на дорожнє покриття. Так, наприклад, для компенсації збільшення ваги модернізованої десантно-штурмової машини AAV SUP (посилена броня + більш потужний двигун) знадобилася нова система підвіски з роторними амортизаторами і вдосконаленими торсійними штангами, що дозволило збільшити дорожній просвіт на 76 мм.

 

Для бойових машин на гусеничному шасі сьогодні пропонується досить широкий вибір гусеничних систем, де, на відміну від традиційних моделей, використовується не тільки сталь, але й і інші матеріали. У жовтні 2017 року компанія «Омсктрансмаш», яка є єдиним в Росії виробником гусениць для важкої техніки, оголосила про початок виробництва вдосконалених, полегшених гусеничних систем для бойових танків радянського виробництва. Як стверджують представники компанії, використання нових гусениць дозволить значно знизити трудовитрати при їх технічному обслуговуванні.

 

Використання у гусеничних системах гумових прокладок дозволяє знизити опір при перекочуванні гусеничних коліс, а також зменшити рівень шуму та вібрації. Крім того, це дозволить майже вдвічі збільшити термін служби сталевих траків. Подібними системами оснащені бойові машини Warthog, що перебувають на озброєнні британського контингенту в Афганістані.

 

Для модернізованих колісних машин з посиленим захистом і потужними двигунами розроблені вдосконалені шини. Нові шини Michelin XML встановлені, зокрема, на американських бронетранспортерах сімейства Stryker. Компанія GDLS створила демонстраційний зразок бойової машини Wheeled Combat Vehicle. Вона має низку конструктивних особливостей, які в подальшому можуть бути використані при модернізації бронетранспортерів Stryker. Це, наприклад, нові шини "run-flat" 365/80 R-20 із захисними накладками Hutchinson для зниження помітності в радіолокаційному та ІЧ діапазонах.

 

180829 chiny

Для модернізованих колісних машин з посиленим захистом і потужними двигунами розробляються вдосконалені шини. Як приклад, це шини "run-flat" 365/80 R-20 із захисними накладками Hutchinson для зниження помітності в радіолокаційному та ІЧ діапазонах.

 

Модернізація бронетехніки є хорошою альтернативою закупівлі нових платформ ще й тому, що вона так само забезпечує доступ до мережецентричного простору сучасної загальновійськовий операції. Особливо це стосується основних бойових танків, які, незважаючи на скорочення їх кількості, і сьогодні залишаються основною ударною силою таких операцій, а завдяки програмам модернізації вони будуть відігравати домінуючу роль у майбутніх війнах аж до 2035-50 року.

 

Навіть у разі появи нових бойових машин більш легкого класу збройні сили більшості країн світу не мають ні бажання, ні можливостей для закупівлі всіх модифікацій певного сімейства ББМ, що мають загальну конфігурацію і оснащені уніфікованими бортовими системами. Про це свідчить, зокрема, відмова Сухопутних сил США від продовження програми Ground Combat Vehicle.

 

Хоча витрати часу і фінансів можуть ускладнити для деяких країн реалізацію програм модернізації бойових броньованих машин, ці програми варто продовжувати, оскільки вони дозволять збройним силам досягти бажаного рівня бойової готовності. Як сказав з цього приводу один с американських військових керівників «ми не змогли модернізувати нашу армію так, як повинні були. І тепер нам необхідно відновити нашу військову перевагу на новому якісному рівні». У повній мірі це стосується, звісно, і України та її Збройних Сил.

 

Владимир ТКАЧ,

Defense Express

 

Повна версія статті – в журналі Defense Express №7 за 2018 рік

 

Публікації по темі: 

 

БРОНЕТЕХНІКА: МОДЕРНІЗАЦІЯ З УКРАЇНСЬКИМ АКЦЕНТОМ

 

КЕРАМІЧНИЙ ЩИТ: В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ІННОВАЦІЙНУ БРОНЮ

 

КІЛЕРИ ТАНКІВ: НА ЯКІ ЛЕГКІ ПРОТИТАНКОВІ МАШИНИ РОБЛЯТЬ СТАВКУ ЗСУ

 

Новини по темі: 

 

ЛІНІЙКА БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ «КОЗАК» ПРОХОДИТЬ ПРАКТИЧНІ ВИПРОБУВАННЯ. ВІДЕО

 

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО БРОНЕАВТОМОБІЛІВ “ВАРТА” ВІД КОМПАНІЇ “УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА”. ВІДЕО

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues