180911 ADEX 02З 25 по 27 вересня в столиці Азербайджану Баку пройде 3-тя Азербайджанська Міжнародна Оборонна Виставка ADEX 2018. Цей масштабний захід, що підтверджує статус однієї з великих експозицій озброєння і військової техніки в регіоні. Під час виставки відбувається показ сучасної зброї та техніки, демонстрація досягнень азербайджанського оборонно-промислового комплексу. Виставку відвідує Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв.

 

 

Ініціатором і організатором виставки є Міністерство Оборонної промисловості Азербайджанської Республіки, підтримку виставці надає Міністерство Оборони Азербайджанської Республіки. Організатором виставки виступає компанія Caspian Event Organisers (CEO).

 

Цього року виставка збере більше 209 компаній з 32 країн світу і займе 3 павільйону і відкритий майданчик Баку Експо Центру. З національними групами на виставці ADEX 2018 виступлять Азербайджан, Туреччина, РФ, Ізраїль, Республіка Білорусь, Сербія, Україна, Пакистан, Франція та інші країни. Ряд країн збільшили площі своїх національних експозицій. Так, Туреччина забронювала павільйон по площі на 30% більше, ніж в 2016 році. Серед учасників провідні компанії оборонного сектора з Італії, Болгарії, Китаю, Нідерландів, Литви та інших країн.

 

180911 ADEX 3

 

У третьому залі Баку Експо Центру розташується павільйон Міністерства Оборонної Промисловості Азербайджану, на якому будуть продемонстровані новітні озброєння і військова техніка місцевого виробництва. Професіонали зможуть познайомитися з новинками оборонного комплексу країни, побачити наявні і зростаючі можливості Збройних Сил Азербайджану. Крім того, в цьому році від Азербайджану дебютують науково-технічна компанія Vitta, Парк Високих Технологій АНН, Центр Сервісного Обслуговування Озброєння і Військової техніки ППО.

 

180911 ADEX 4

 

До виставки виявлений великий інтерес з боку представників медіа. Інформаційну підтримку виставці надають понад 60 провідних міжнародних і локальних спеціалізованих медіа - журнали, сайти, інформагентства. Генеральним інформаційним партнером виставки є IHS Jane's Defence Weekly (Великобританія), Офіційний онлайн щоденник виставки - Army Recognition (Бельгія). Офіційним медіа-партнером є журнал Azeri Defence (Азербайджан). Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес також є інформаційним партнером виставки і презентуватиме на заході свою продукцію.

 

180911 ADEX 1

 

Площа виставки ADEX 2018 збільшилась у порівнянні з попередньою виставкою. Незмінно зростає число підприємств і організацій, що представляють на виставці ADEX продукцію військового та подвійного призначення, збільшується кількість експонатів, що демонструються під час заходу.

 

Так, на виставці ADEX 2018, будуть представлені такі сектори: Системи ППО і ПРО, військове суднобудування, розробка і модернізація систем озброєння, військово-наукові дослідження, системи БЛА, робототехнічні комплекси, стрілецька зброя, боєприпаси та амуніція, системи демілітаризації, ракетне й артилерійське озброєння, РСЗО, оптико-електронна і лазерна техніка, бронетанкова техніка, підводні човни, кібербезпека військово-морських сил, системи РЕБ і C4ISR, техніка та обладнання залізничних військ, технології та обладнання для виробництва, ремонту та утилізації озброєння і багато інших секторів. Поряд з іншими секторами, в цьому році широко буде представлений сектор військово-авіаційної промисловості, в якому візьмуть участь такі всесвітньо відомі корпорації як TUSAŞ, «Leonardo», ОАК, «Мотор Січ», «Російські вертольоти», «МИГ», «Aeronautics Group» та інші.

 

180911 ADEX 5

 

Традиційно в рамках ділової програми пройдуть змістовні і видовищні тематичні заходи, серед яких презентації в області інноваційних досліджень, розробок і технологій, спрямованих на забезпечення оборони і безпеки країни, двосторонні зустрічі з керівниками галузевих міністерств, зарубіжних військових делегацій, компаній-виробників і замовників.

 

180911 ADEX 6

 

ADEX 2018 обіцяє стати відмінним майданчиком для демонстрації новітніх зразків озброєння і укладення нових угод в галузі міжнародного військово-технічного співробітництва.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБКИ ТА СПІЛЬНІ З ПОЛЬЩЕЮ ПРОЕКТИ НА MSPO 2018


Виставка пройде в Баку Експо Центрі. Вся детальна інформація розміщена на офіційному сайті заходу: www.adex.az а також в соціальних мережах.
Українські оборонні підприємства також братимуть участь у виставці ADEX 2018. Національний стенд в Баку розгортатиме Державна компанія «Укрспецекспорт».

 

180911 ADEX 2


До 3-ї Азербайджанської Міжнародної Оборонної Виставки ADEX 2018 ІНформаційно-консалтингова компанія підготувала та видала спеціальний випуск журналу Ukrainian Defense Review (№3 з 2018 рік).

 

180828 UDR3

 

Новина по темі: ВИЙШОВ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ UKRAINIAN DEFENSE REVIEW #3/2018 


Контент журналу підібрано таким чином, щоб сприяти всебічному розвитку військово-технічного співробітництва між Україною та Азербайджаном, а також просуванню продукції вітчизняних оборонних підприємств на міжнародному ринку.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues