181003 GLVУкраїнська компанія ІнтерПроІнвест розробила, впровадила у виробництво і організувала постачання для Збройних сил України новий ефективний автомат. У перевагах нової зброї вже змогли переконатися військовослужбовці окремих підрозділів ЗС України, в тому числі і Сил спеціальних операцій. Тепер оцінити переваги «булл-пап» автомата «Малюк» зможуть і інші вітчизняні та закордонні споживачі - Компанія Інтепроінвест пропонує на зовнішній ринок бойову і мисливсько-спортивну версії автомата.

 

«Малюк» - це найкраще по бойовій ефективності рішення для виконання широкого спектру завдань.

 

Сили спеціальних операцій, десантники, військові розвідники, екіпажі бойових машин, піхотинці, що діють в суворих умовах бойової обстановки, зможуть по достоїнству оцінити високі точність, надійність і ергономічність Автомату «Малюк».

 

У 2015-2016 рр. автомат «Малюк» успішно пройшов Державні випробування і підконтрольну експлуатацію в бойових частинах української армії (зокрема в підрозділах Сил спеціальних операцій), і високо зарекомендував себе в українсько-російському конфлікті на Сході України.

 

Новина по темі: ТЕСТУВАННЯ СПЕЦНАЗОМ МОУ ПІДТВЕРДИЛО ВИСОКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМАТА «МАЛЮК»

 

181003 GLV 1

Автомат «Малюк» отримав схвальні відгуки потенційних іноземних користувачів під час 10-ї Міжнародної виставкисухопутних та військово-морських озброєнь та внутрішніх систем безпеки "Defexpo India 2018", яка в квітні ц.р. відбулась у місті Ченнай (Індія)

 

За результатами Державних випробувань автомат показав перевагу за показником бойової ефективності над системами озброєння, які наразі стоять на озброєнні.

 

Саме тому Автомат «Малюк» був прийнятий на озброєння Збройних сил України (у версії «Спеціальний автомат« Вулкан» - назва, що використовується військовими). Про це було видано наказ Міністра оборони України № 408 від 03.08.2017 року.

 

На параді на честь 27-ї річниці з Дня Незалежності України декілька коробок парадних розрахунків вже були озброєні Автоматами «Малюк». Серед них - морські піхотинці 36-ї окремої бригади морської піхоти та слухачі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

Автомат «Малюк» у версії «Вулкан» (з розширеними функціональними характеристиками) перебуває на озброєнні українських Сил спеціальних операцій і вже пройшов випробування в умовах реальної бойової обстановки. За відгуками спецназівців, даний автомат зарекомендував себе як надійна і безвідмовна зброя. Користувачі також відзначають високу ергономічність та кучність бою зброї. На думку есплуатантів, «за своїми властивостями автомат повністю відповідає потребам і завданням військових підрозділів спеціального призначення».

 

181003 prezident

181003 GLV 2

181003 GLV 3

1

На параді на честь 27-ї річниці з Дня Незалежності України декілька коробок парадних розрахунків вже були озброєні Автоматами «Малюк». Серед них - морські піхотинці 36-ї окремої бригади морської піхоти та слухачі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

Завдяки продуманій ергономіці, оптимальному балансу та застосованим в Автоматі «Малюк» технічним новаціям недосвідчений стрілок за одиницю часу може уразити вдвічі, а підготовлений - в 3,5 рази більше цілей, ніж зі зброї традиційного компонування.

 

Новина по темі: ДЛЯ АВТОМАТА «МАЛЮК» НЕ СТРАШНІ НАЙЖОРСТКІШІ УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

 

181003 GLV 4

 181003 GLV 5

Бійці 3-го окремого полку спеціального призначення вже тривалий час використовують автомат «Малюк», в тому числі і при виконанні бойових завдань

 

«Малюк» сконструйований за схемою «булл-пап». Зброю оснащено трьома планками «Пікатінні» - для установки додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, рукоятки, сошок та ін. Так само на «Малюк» кріпиться і швидкознімний глушник, який забезпечує можливість тривалого ведення автоматичного вогню.

 

Магазини вставляються в спеціальну шахту, яка допомагає не тільки краще їх фіксувати, а й сконструйована таким чином, щоб магазин легко випадав під власною вагою при натисканні кнопки викиду, що розташована поруч зі спусковим гачком. З будь-якого положення користувачеві зброї дуже легко вставити магазин до ствольної коробки.

 

В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола. Завдяки цьому істотно збільшено його ресурс. Система конвекції, а також продумана конструкція газовідвідного механізму, забезпечує низький ступінь загазованості в районі обличчя стрільця. В автоматі «Малюк» також значно знижена віддача. При цьому досягається висока скорострільність - 660 пострілів на хвилину. Конструктори ІнтерПроІнвест пішли в цьому напрямку далі і розробили новий ударно-спусковий механізм, що дозволив збільшити скорострільність автомата до 720 пострілів в хвилину.

 

Автомат уніфікований. Передбачена можливість використання зброї як правшею, так і шульгою. При цьому ергономічна ручка зведення затвора при стрільбі не рухається, що виключає можливість травматизму. Це також забезпечує можливість швидкого перекидання вогню. Новий ергономічний перемикач виду вогню розташовано з двох боків ствольної коробки, що дозволяє впевнено керувати зброєю в будь-якому положенні для стрільби та будь-яких умовах бойової обстановки.

 

З автоматом «Малюк» стрільба з двох рук тепер не є прерогативою героїв кінобойовиків

 

і може бути підвладна будь-якому підготовленому бійцеві. Автоматом «Малюк» також можна легко керувати однією рукою: знімати з запобіжника, вести вогонь, міняти магазин і перезаряджати, що в реальних умовах може не тільки забезпечити виконання завдання, а й врятувати життя.

 

Ті, хто вже виконував бойові завдання з новим автоматом від компанії Інтерпрінвест, стверджують - Автомат «Малюк»: Найточніший, Найнадійніший, Найкомфортніший з усього, що було до нього.

 

Вже незабаром на XV Міжнародній спеціалізованій виставці ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018 в павільйоні ДК «УКРОБОРОНПРОМ» (3Е81) на стенді ДП «Красилівський агрегатний завод» можна буде ознайомитись з оновленою версією Автомата «Малюк». Здійснені конструкторами компанії удосконалення конструкції дозволили збільшити скорострільність, підвищити точність та ергономічні характеристики автомата. Тож вже зараз «Малюк» готовий позмагатись за світову першість у класі булпап-зброї та вибороти її. На черзі нові версії стрілецької зброї, що вже створюються конструкторами компанії «ІнтерПроІнвест».

 

181003 GLUSHITEL SB

Оновлений «Малюк» отримав ергономічний двосторонній переводчик вогню, нанесене на деталі та вузи Hi-Tech-покриття та удосконалений УСМ

 

XV Міжнародна спеціалізована виставка ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018 з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"). 

 

  

Публікація по темі: АВТОМАТ «МАЛЮК»: ТОЧНЕЕ, НАДЁЖНЕЕ И УДОБНЕЕ «КАЛАШНИКОВА»

 

181003 GLV 6

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues