181009 EIC9 жовтня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі розпочали роботу ХV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2018», ХI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — ХХІ» і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018».

 

Виставки відвідали та беруть активну участь в програмі заходів члени Уряду, керівництво МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, ДСНС України, інших силових відомств, ДК “Укроборонпром”, керівництво іноземних оборонних відомств, представники посольств.

 

За масштабом ця подія має усі шанси стати найбільшою серед заходів такого спрямування за всі роки незалежності України - на площі понад 30 тис. кв.м. буде представлено майже 500 компаній з 17 країн світу.

 

Фахівцям продемонструють понад 60 натурних зразків техніки, у тому числі плавзасоби та 11 зразків авіатехніки.

 

На виставки прибудуть офіційні делегації оборонних відомств з одинадцяти країн.

 

Досягнення оборонно-промислового і авіакосмічного комплексів України представлятимуть понад 380 учасників

 

Учасники представлять результати імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції та високий експортний потенціал ОПК України.

 

 

Високі можливості виставок для пропозиції своїх виробів на українському й міжнародному ринках сприяли зростанню кількості іноземних експонентів. Найбільш потужні представництва - це Національні павільйони Польщі (7 учасників), Туреччини (4 учасники) і Чехії (учасники), також зросла кількість учасників з США (6 учасників). Окрім них свої розробки покажуть представники Німеччини, ОАЄ, Італії, КНР, Австрії, Словаччини, Хорватії, Данії, Казахстану, Латвії та Люксембургу.

 

В рамках ділової програми виставок відбудуться 29 науково-практичних та презентаційних заходів.

 

Серед найбільш цікавих й змістовних

 

- VІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки» (Організатори: Центральний НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ, МОН України, ТОВ «МВЦ»),

 

- Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку авіаційної техніки» (Державний НДІ авіації),

 

- Українсько-чеський оборонно-промисловий форум (Посольство Чехії в Україні),

 

- 20-та Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку» (Інститут державного управління у сфері цивільного захисту),

 

- Семінари «Системи протидії безпілотним повітряним апаратам», «Протимінна діяльність в Україні. Сучасні тенденції» (НДІ МВС України), «Досвід країн НАТО з організації закупівель озброєння та військової техніки, ціноутворення та контроль цін» (Мінекономрозвитку України) та інші.

 

Організатором виставок виступає Міжнародний виставковий центр. Тут наголошують, що основним завданням заходів є: сприяння розвитку оборонної промисловості, удосконаленню технічної оснащеності армії, органів правопорядку, сил реагування на надзвичайні ситуації; просування на світовий ринок української військової техніки, зброї, продукції авіакосмічної галузі; розвиток міжнародного військово-технічного співробітництва, удосконалення оснащення приватних підприємств галузі безпеки.

 

З огляду на значущість виставок «Зброя та Безпека», Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — ХХІ» та Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех» до учасників захода з вітальними словами звернулись представники Уряду України:

 

Юрій БРОВЧЕНКО,

заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України,

голова Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу

 

181009 DSC 3463Вже вкотре Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека» є однією із найвизначніших подій року для тих, хто досліджує й аналізує, продає і закуповує, виробляє та ремонтує продукцію оборонного призначення. Без перебільшення, цей захід є головним місцем зустрічі потенційних партнерів в оборонній промисловості в Україні. Цього року оборонно-промисловому комплексу є що продемонструвати.

 

Український ОПК стрімко розвивається. Вже не перший рік триває комплексна реформа оборонної промисловості. Її результати є очевидними не лише у площині управлінської діяльності чи на рівні законодавчого забезпечення, а головне – у практичному вимірі.

 

Команда Міністерства економічного розвитку і торгівлі України постійно працює над реалізацією запланованих реформ на практиці. Так, з кожним роком зростає частка державних інвестицій у розвиток потужностей підприємств оборонно-промислового комплексу. Оновлюючи основні фонди, підприємства вже сьогодні демонструють значні темпи розвитку виробництва, а в середньостроковій перспективі матимуть нові потужні виробничі лінії та впроваджуватимуть автоматизовані системи управління виробничими процесами.

 

Потреби українського війська є значними. Особливо це стосується боєприпасної галузі та бронетанкових виробництв. Саме тому першочергово реалізуються проекти із виготовлення боєприпасів калібрів 5,45-7,62 мм та 9 мм, корпусів снарядів калібру 100-155 мм, боєприпасів до систем РСЗВ, набоїв для стрілецької зброї та продуктів спеціальної хімії. Наразі оновлюються потужності для виробництва бронетранспортерів БТР-3, БТР-4, бойової броньованої машини Дозор-Б, танків Т-64 та Т-72 в рамках розвитку виробничих потужностей бронетанкових підприємств, рівень зносу яких був найвищим серед інших сегментів оборонної промисловості. Триває робота з підготовки виробництва для створення дизельних двигунів. Всі ці кроки здійснюються завдяки системним підходам до реформи оборонно-промислового комплексу України.

 

181008 ukroboronprom 0

 

Вони закріплені в дорожній карті реформ оборонної промисловості – Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу, а також в середньострокових планах дій – державних програмах. Ці рішення Уряду є гарантією підтримки української оборонної промисловості та її комплексної перебудови. Я впевнений, що це сприятиме становленню українського ОПК як однієї із найпотужніших виробничих структур в Європі.

 

Український оборонно-промисловий комплекс сьогодні – це кілька сотень підприємств, майже половина з яких – приватний сектор. Більше сотні підприємств входять в потужне промислове об’єднання державного сектору – Концерн «Укроборонпром».

 

Це високотехнологічні розробки та збільшені темпи виробництва. Це тисячі переданих до Збройних Сил України новітніх зразків озброєння та військової техніки. Це ідеї тих людей, які в цей складний для України час працюють задля підвищення її обороноздатності. І перед нами стоїть завдання щодо продовження системної реформи, яка знайде підтримку в наших міжнародних партнерів та посилить довіру до України.

 

Ігор Павловський,

заступник Міністра оборони України,

генерал-лейтенант

 

181009 ПавловскийУкраїнська армія пройшла випробування на міцність в умовах боротьби з зовнішньою загрозою, підтвердила свою боєздатність – насамперед завдяки героїзму наших захисників. Для подальшого посилення оборонних спроможностей наші Збройні Сили потребують новітнього озброєння та техніки. Здатність наших з’єднань та військових частин ефективно виконувати завдання значною мірою залежить від їхнього оснащення досконалішими зразками, від темпів переходу на нові та модернізовані системи з більшою вогневою міццю, захищеністю, мобільністю і командною керованістю.

 

Наше переозброєння відбувається планово та системно, згідно з пріоритетами, що визначені Державною цільовою програмою розвитку озброєнь та військової техніки. Досягнуті у 2018 році результати підтвердили правильність обраного шляху. Армія отримує нові вітчизняні озброєння, що виготовляються серійно. Це, насамперед, протитанкові ракетні комплекси, безпілотні літальні апарати, засоби радіоелектронної боротьби, нова броньована техніка.

 

Також саме у 2018 році ми вийшли на етап проведення державних випробувань цілої низки зразків озброєнь та техніки, що мають вкрай важливе значення для посилення бойового потенціалу наших Збройних Сил. Цього року відбулися системні позитивні зміни в розвитку боєприпасної галузі, відновленні національного потенціалу щодо розробки та виготовлення артбоєприпасів великого калібру. Звісно, до створення замкнутого циклу ми ще маємо докласти значних зусиль, але вже досягнуте дозволяє нам планувати та здійснювати заходи з поповнення наших арсеналів.

 

Йдуть роботи і за іншими напрямкам, які вже набули широкого позитивного розголосу й підтримки в нашому суспільстві. За назвами «Нептун», «Вільха», «Сапсан», «Богдана» – проекти нашого державного оборонного замовлення, які визначають новий рівень наших потреб, амбіцій та можливостей. Участь у виконанні оборонного замовлення беруть як державні, так і приватні підприємства та компанії. Ми надзвичайно зацікавлені в потужностях приватних підприємств, що здатні реальними справами підвищувати наші оборонні спроможності.

 

180919 Bogdana5

 

Але нам слід рухатися далі. Потрібно застосовувати інноваційні рішення та підходи, впроваджувати нові технології в конкретні зразки, комплекси, системи озброєння та техніки. Це є одним з актуальних завдань воєнно-технічної політики як в інтересах забезпечення обороноздатності Збройних Сил, так і національної безпеки держави загалом. Я переконаний, що ХV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека» та XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-XXI», які щорічно відбуваються в Україні за участі провідних вітчизняних та міжнародних компаній, будуть дієздатним майданчиком для демонстрації рівня наших прагнень та досягнень. Вони є платформою для формування нової кооперації підприємств, для обговорення ідей та рішень, які згодом стануть основою для майбутніх вітчизняних та міжнародних проектів – з максимальним використанням можливостей українського ОПК та наших надійних закордонних партнерів.

 

Новини по темі: 

 

ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

 

У 2018 РОЦІ «УКРОБОРОНПРОМ» ПЕРЕДАВ ЗСУ ПОНАД 3500 ОДИНИЦЬ ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ (ВІДЕО)

 

ПАВЛО БУКІН – ЗСУ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШУ ПАРТІЮ ТАНКІВ «ОПЛОТ» У 2019 РОЦІ

 

Публікації по темі:

 

КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»- НЕЗАБАРОМ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018»

 

РЕФОРМА ОПК: ВІД РЕАНІМАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ ДО ДОВГОСТРОКОВИХ ПЛАНІВ

 

181008 directory 2018 2019

181008 zbroya 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues