181024 ukrinmash 0ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» - це державна компанія, спецекспортер, що займається експортом та імпортом військової продукції та товарів подвійного призначення, а також послуг.

 

Компанія працює на українському ринку понад 25 років та має досвід співробітництва з понад ста країнами світу. «Укрінмаш» займається всією номенклатурою військової продукції, в тому числі в сфері авіабудування, бронетехніки, приборами радіорозвідки і радіолокації, артилерійськими системами та озброєнням, а також наданням послуг з обслуговування та ремонту військової техніки.

 

Експорт військової продукції – це доволі специфічний бізнес, що динамічно розвивається та змінюється, навіть не зважаючи на високотехнологічність та довгий життєвий цикл військової продукції. Обставини в цьому бізнесі змінюються дуже швидко і кожна компанія повинна пристосовуватися до викликів ринку. На нього впливає геополітична обстановка, військові конфлікти, гонка озброєнь, а також технологічні відкриття.

 

За останній час в ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» було проведено ряд змін та реформ, для того щоб адаптуватися під виклики ринку. Зокрема зміни в структурі компанії, зміни в системах електронного документообігу, що застосовуються в компанії, реформи маркетингової діяльності і, найважливіше – пошук нових ринків. Все це заради створення проактивної та динамічної компанії, здатної адекватно реагувати на виклики ринку та часу.

 

За роки незалежності Україні вдалося зберегти науково-технологічний потенціал. Ми володіємо одним із найбільш конкуренто спроможних оборонно-промислових комплексів, що є значно недооціненим і має колосальний потенціал для росту. На сьогодні Україна повністю змінила структуру та профіль військового бізнесу. Не в останню чергу це пов’язано з тим, що ОПК України тепер стикається з конкуренцією з боку Росії. Окрім цього не менш серйозну конкуренцію складають країни Східної Європи, Прибалтики та Балкан. Основними ринками, на які Україна постачає свою продукцію власного ОПК, є ринки країн Близького Сходу, Азії, а також країн Африки. Ми активно шукаємо нових партнерів на ринках Західної Європи та Південної Америки.

 

До складу українського обороно-промислового комплексу входить біля 130 державних підприємств, що перебувають у складі ДК «Укроборонпром» та понад 150 приватних компанії, що також виробляють продукцію військового призначення. Україна є лідером по цілому ряду технологій. І я не виключаю, що найближчим часом в Україні з’являться нові компанії гіганти – виробники військової продукції.

 

181024 ukrinmash 1

До складу українського обороно-промислового комплексу входить біля 130 державних підприємств, що перебувають у складі ДК «Укроборонпром» та понад 150 приватних компанії, що також виробляють продукцію військового призначення (з них 52 приватні компанії входять до ГС "Ліга оборонних підприємств України" , яка є найбільiим об'єднанням приватних оборонних підприємств України) / Фото: "Ліга оборонних підприємств України"

 

Публікація по темі: ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМСТВА – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА ЧАСТИНА ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

 

В першу чергу українська оборонна промисловість працює на забезпечення безпеки, суверенітету та потужності української держави, забезпечення потреб Міністерства оборони України та силових відомств країни.

 

Проте цей бізнес є прибутковим саме за рахунок експортної діяльності. Таким чином, для того щоб побудувати сильну українську армію та оборонно-промисловий комплекс, всі гравці повинні діяти комплексно, злагоджено і об’єднано. Наразі монопольне право на експорт військової продукції мають декілька державних компаній спец експортерів. Крім того, декілька компаній також мають експортні ліцензії на продаж власної продукції. Проте спостерігається тенденція до лібералізації цього ринку. Зокрема, наразі відбулась певна лібералізація імпортних закупівель. Так, Міністерство оборони України зараз отримало право напряму закуповувати військову продукцію без втручання спецекспортера. І ми віримо, що з’являться нові приватні експортні ліцензії.

 

Часовий горизонт для цього поки не відомий, але «Укрінмаш» пропонує об’єднуватися державним та приватним компаніям вже сьогодні. Це вкрай необхідно тому, що військова продукція настільки складна, що неможливо одній компанії повністю закрити цикл виробництва, логістики та маркетингової діяльності якогось продукту.

 

Важливу роль за нових ринкових обставин будуть відігравати компанії-інтегратори, що здатні поєднати різні технології під одним куполом.

 

Ми запрошуємо всі компанії на українському ринку військової продукції, іноземні компанії до співпраці в сфері як експорту, так і імпорту озброєння, розробки нових військових технологій, інтеграції цих військових технологій в єдині продукти, а також здійснення спільних інвестицій в нову продукцію.

 

Хочу наголосити, що ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» володіє унікальним досвідом та контактами в цьому доволі закритому бізнесі – тому співпраця з «Укрінмаш» завжди взаємовигідна та результативна. Основною стратегією ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» є розвиток довгострокових контрактів та масштабних проектів з максимумом країн та диверсифікація поставок. Ми запрошуємо всі компанії до співпраці в цьому бізнесі.

 

Лише спільними зусиллями ми зможемо досягнути значних результатів, оскільки в цьому бізнесі складно працювати лише від імені однієї приватної фірми. Найкращі результати досягаються, коли працюєш від імені держави.

 

Сергій Слюсаренко

Генеральний директор

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш»

 

Читайте також англійською тут: ARMS EXPORT: TRENDS AND CHALLENGES. PUBLIC-PRIVATE PARTNERSHIP: NECESSITY AND NEW PROMISES

 

Новина по темі: ТПП УКРАЇНИ ТА ЦЕНТР ОПЕРАТИВНО-СТРАТЕГІЧНОГО АНАЛІЗУ (COSA) ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Примітка Defense Express: В цьому році ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що забезпечує послуги з комплаєнсу для клієнтів по всьому Світу, виступило Партнером Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019, презентація якого відбулась під час XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека -2018».

 

Новина по темі: 

 

ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

 

Публікації по темі:

 

УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ

 

ВИСТАВКА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» - ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ

 

СЕРГІЙ СЛЮСАРЕНКО: «МИ ГОТОВІ ДО БОРОТЬБИ. КОНКУРЕНТНОЇ». ЧАСТИНА 1

 

СЕРГІЙ СЛЮСАРЕНКО: «МИ ГОТОВІ ДО БОРОТЬБИ. КОНКУРЕНТНОЇ». ЧАСТИНА 2

 

СЕРГІЙ СЛЮСАРЕНКО: «МИ ГОТОВІ ДО БОРОТЬБИ. КОНКУРЕНТНОЇ». ЧАСТИНА 3

 

https://defence-ua.com/images/Content_2018/10/19/publ/181008_directory_2018-2019.jpg

 181024 ukrinmash 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues