181129 infozahist 0Вітчизняна компанія НВЦ «Інфозахист» в цьому році представила декілька своїх нових розробок. Серед них: переносний пеленгатор «Пластун РП-3000»,  мобільні комплекси радіомоніторингу «Архонт» та «Хортиця-М», а також комплекс боротьби с БПЛА «Хортиця-Р».

 

 

 

Малогабаритна тактична система радіорозвідки «Пластун РП-3000» є новітньою розробкою. Пристрій вдосконалено, враховуючи досвід більш раннього комплексу пеленгації - «Пластун РП-525», який вже має досвід застосування у ЗСУ, у тому числі й під час протидії сучасним засобам, що застосовуються російськими окупаційними силами на Донбасі. Під час розробки спеціалісти з НВЦ «Інфозахист» покращили систему радіорозвідки, враховуючи досвід бойового використання ранньої системи.

 

Новина по темі: НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» РОЗРОБИВ СУЧАСНУ МАЛОГАБАРИТНУ ТАКТИЧНУ СИСТЕМУ РАДІОРОЗВІДКИ «ПЛАСТУН-РП-3000»

 

«Пластун-РП-3000» призначено для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення. В режимі реального часу система обмінюється даними для узгодження інформації про розташування джерел радіовипромінювання та їх характеристиками для формування єдиного розвідувального поля. При цьому «Пластун» є дуже мобільним (переносним), не потребує особливого місця для розгортання та має простий інтерфейс з touchscreen екранами.

 


Від попередника «РП-3000» відрізняється зменшенням часу розгортання й кількості блоків та роз’ємів. При цьому, було збільшено час автономної роботи та діапазон роботи станції (від 25 до 3000 МГц). Також було додано декілька нових режимів роботи, можливість з’єднання за допомогою будь-якого каналу зв’язку та ще декілька корисних опцій.

 

181129 infozahist 2

Малогабаритна тактична система радіорозвідки «Пластун РП-3000». «Зброя та Безпека-2018»


Така система успішно реалізує виявлення радіомереж та робочих частот тактичної (УКХ), оперативно-тактичної (КХ) ланки, засобів зв’язку та передачі даних малих ДРГ. Вона здатна визначати місцеперебування станцій зв’язку з ППРЧ (основні військові засоби зв’язку) та координати станції РЕБ. Також «Пластун-РП-3000» може фіксувати цифрові канали керування та передачі інформації, місцеперебування літальних апаратів і БПЛА, виявляє способи передачі даних контрбатарейних засобів та реалізує синхронну пеленгацію та демодуляцію частотно-модульованих сигналів.

 

181129 infozahist 8

Технічні характеристики малогабаритної тактичної системи радіорозвідки «Пластун-РП-3000» / Фото: НВЦ «Інфозахист»


Модифікація «Пластун РП-3000-МН», що доповнена електромеханічною щоглою висотою 15 метрів, багатофункціональним автоматизованим постом радіорозвідки та комплектами супутникового зв’язку, є базою для більш потужної системи «Архонт».

 

181129 infozahist 11

Мобільний комплекс радіоелектронної розвідки та пеленгації «Архонт» з транспортуючим автомобілем високої прохідності - Toyota Hilux Pick Up в модифікації Business розгорнутий у польових умовах / Фото: НВЦ «Інфозахист»


Це багатофункціональна мобільна станція радіорозвідки та пеленгування КХ- та УКХ-діапазону. Вона призначена для оцінки електромагнітного оточення, пошуку, виявлення, експрес-аналізу та визначення пеленгу (або координат при роботі в комплексі з другою станцією) радіовипромінювання.

 

181129 infozahist 1

Мобільний комплекс радіоелектронної розвідки та пеленгації «Архонт».  «Зброя та Безпека-2018»

 

Комплекс перевозиться за допомогою легкового автомобіля високої прохідності, який буксирує причеп з обладнанням. «Архонт» є простим у застосуванні, забезпечує впевнену пеленгацію сигналів ППРЧ та високі практичні характеристики в діапазоні роботи військових засобів передачі даних (25–90 МГц), цивільних діапазонах (100–500 МГц), а також діапазонах передачі даних (500–3000 МГц).

 

181129 infozahist 6

Технічні характеристики мобільного комплексу радіоелектронної розвідки та пеленгації «Архонт» / Фото: НВЦ «Інфозахист»


Розробка НВЦ «Інфозахист» може працювати як самостійно, так і в складі мережі, куди входять комплекси «Пластун-РП-3000» та «Хортиця-М».

 

Новина по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» ПОКАЖУТЬ НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РАДІОРОЗВІДКИ «ХОРТИЦЯ-М»


«Хортиця-М» є найбільш потужним у лінійці компанії мобільним засобом радіо- та радіотехнічної розвідки на автомобільному шасі з високою прохідністю та автономністю.

 

181129 infozahist 3

Мобільний комплекс радіотехнічної розвідки «Хортиця-М». «Зброя та Безпека-2018»


Він, здатний забезпечити аналіз радіосигналів, їх демодуляцію та декодування, а також автоматичне визначення координат джерел радіовипромінення. Комплекс забезпечує декодування сигналів цивільних радіостанцій у стандартах DMR, DPMR, NDXN, FLEX, P25, A25, тощо; автоматичне визначення координат та просторової орієнтації засобів комплексу; автоматизоване визначення координат джерел радіовипромінювання; встановлення захищеного з'єднання з аналогічними комплексами зв'язку, дротового з'єднання або за допомогою радіорелейної лінії власного виробництва.

 

181129 infozahist 7

Технічні характеристики мобільного засобу радіо-, та радіотехнічної розвідки «Хортиця-М» / Фото: НВЦ ««Інфозахист»


Унікальна розробка НВЦ «Інфозахист» може поєднувати свої можливості працюючи спільно з безпілотними комплексами. Так, компанія випробувала «Хортицю-М» працюючи у тандемі разом з розвідувально-ударним комплексом на базі малого розвідувального БПЛА «DUCKY». У разі сумісного використання та застосування унікальних алгоритмів, що було розроблено компанією, у реальному часі, досягається верифікація отриманих даних від засобів радіорозвідки - знімками від БПЛА. Завдяки цьому, вдається досягти якісно нового рівня при виконанні поставлених завдань.

 

181129 infozahist 12

Мобільний комплекс радіотехнічної розвідки «Хортиця-М» розгорнутий у польових умовах / Фото: НВЦ «Інфозахист»

 

Зовсім інші функції виконує комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА) «Хортиця-Р».

 

181129 infozahist 4

Мобільний комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами «Хортиця-Р». «Зброя та Безпека-2018»


Він призначений для виявлення, та визначення місцеположення як самого БПЛА, так його пункту керування. Комплекс автоматично виявляє факт радіообміну між БПЛА та оператором, проводить ідентифікацію, та автоматично або автоматизовано спрямовує антенно-фідерний пристрій та включає систему постановки електронних завад.

 

181129 infozahist 10

Всередині пункту керування мобільного комплексу радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами «Хортиця-Р». «Зброя та Безпека-2018»


Система постановки електронних завад, на відміну від рішень, що існують, формує модульовані імпульси, довжиною близькою до довжини сигналів керування (ефективно протидіє системам з довжиною сигналу від 2 мс і більше). Що, своєю чергою, по-перше, збільшує ефективність придушення, а по-друге — зменшує вірогідність виявлення противником.

 

181129 infozahist 5

Технічні характеристики мобільного комплексу радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами «Хортиця-Р» / Фото: НВЦ ««Інфозахист»


Додатково система може бути оснащена активною системою постановки перешкод (підміна) систем супутникової навігації (GPS, GLONASS, GALILEO).

 

Новина по темі: «УКРСПЕЦТЕХНІКА» ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВІЙ НОВІТНІЙ МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА «ПОЛОНЕЗ» (ВІДЕО)

 

В компанії окремо зазначили, що вони приділяють велику увагу побажанням користувачів та своєї продукції. Спеціалісти компанії уважно вивчають як саме користувачі працюють з їх розробками й лише після цього впроваджують зміни, які будуть їм зрозумілі.

 

Публікація по темі: КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»- НЕЗАБАРОМ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018»


Також представники «Інфозахисту» повідомили, що й надалі будуть вести роботи з удосконалення своїх комплексів пеленгації та будуть розширювати їх можливості. Крім того, науково-виробничий центр працює над створенням нової станції радіотехнічної розвідки, що працює з надвисокими частотами (НВЧ) та над розробкою аналога станції «Кольчуга». При цьому, всі нові вироби підприємства будуть відповідати сучасним західним вимогам якості та стандартам НАТО.

 

181129 infozahist 9

Всередині пункту керування мобільного засобу радіотехнічної розвідки «Хортиця-М» / Фото: НВЦ «Інфозахист»

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

 

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues