190121 DellАналіз і обробка даних - критично важливе завдання у військовій сфері. Неважливо, в штабі або суворих польових умовах, потрібен інструмент вирішення різних завдань - від зберігання оперативної інформації до роботи з програмою передачі даних.

 

Для військових може бути важко підтримувати зв'язок з дата-центром, який знаходиться за сотні або навіть тисячі кілометрів від місця бойових дій. Але якщо центр обробки даних є мобільним, в ньому використовуються високонадійні, захищені пристрої, а доступ до нього може бути гарантований в будь-який час, де б він не знаходився. Компанія Еverest стала першою в Україні використовувати в своїх мобільних центрах обробки даних захищені сервери Dell ЕМС PowerEdge ХR2.

 

Dell ЕМС входить в число небагатьох компаній, які пропонують повний спектр захищеного обладнання: сервери, ноутбуки Latitude Rugged Extreme, планшети і т.д. Компанія однією з перших змогла задовольнити жорсткі вимоги наших клієнтів, що стосуються створення високонадійних рішень на базі різних компонентів. Першим захищеним сервером компанії став Dell PowerEdge 420XR в 2014 році. Завдяки цим серверам ми змогли реалізувати ряд проектів, які і до цього дня справно виконують завдання в Збройних силах.

 

190121 Dell ЕМС

 

Нові сервери Dell ЕМС PowerEdge ХR2 (як ЦП використовують до двох Intel Xeon SР) відповідають вимогам MIL-STD-810G. Вони пройшли сертифікацію і лабораторні випробування військового стандарту США (United States Military Standard), що визначають стійкість обладнання до зовнішніх впливів: температури, вібрації, ударів, пилу, вологості і радіації. Система здатна тривалий час працювати при температурі до 45° С (з періодичним підвищенням до 55° С), холодний старт гарантований при температурі -15° С. Блоки живлення, жорсткі диски і вентилятори підтримують технологію гарячої заміни компонентів. Сервери Dell ЕМС PowerEdge ХR2 пройшли сертифікацію по військово-морському стандарту DNV GL, IE60945.

 

Один з найбільших світових виробників військової і аерокосмічної техніки США компанія General Dynamics Corporation використовує захищені сервери Dell ЕМС для своїх ПАК. Важливою перевагою є мала вага серверів (до 11 кг в максимальній комплектації). Невеликий розмір пристроїв (50,8 см, глибина на 20% менша, ніж у стандартних пристроїв) дозволяє встановити сервери в малогабаритну комутаційну шафу або захищений мобільний ЦОД.

 

Безпека даних є пріоритетним параметром для клієнтів, чиє обладнання використовується в складних умовах. У сервери PowerEdge вбудовані функції по забезпеченню безпеки даних. При необхідності можна блокувати зміни Firmware або конфігурації для захисту від шкідливих змін. В кожен сервер PowerEdge XR2 вбудований зчитувач смарт-карт для контролю доступу. Це дозволяє клієнтам ХR2 використовувати додаткові заходи для аутентифікації і шифрування даних. Наприклад, в разі евакуації, без карти доступу, дані на сервері шифруються автоматично.

 

Завдяки високій надійності, здатності зберігати працездатність в найсуворіших умовах експлуатації, сучасному дизайну і можливості нарощування функцій за рахунок численних опціональних пристроїв захищене обладнання Dell ЕМС може ефективно застосовуватися для вирішення найширшого спектру завдань на суші і на морі.

 

Матеріал оприлюднено в журналі Defense Express № 11-12 за 2018 рік

 

Публікації та новини по темі:

 

В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ ТРИ НОВИХ КОМПЛЕКСИ ПЕЛЕНГАЦІЇ Й РАДІОРОЗВІДКИ ТА КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА (ВІДЕО)

 

У США ПРОТЕСТУВАЛИ ТЕХНОЛОГІЮ «РОЮ» ДЛЯ РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ

 

ШТУЧНІ ШПИГУНИ: СИНТЕТИЧНІ ФОРМИ ЖИТТЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ПОТРЕБ

 

ВІЙСЬКОВІЙ ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ ТА УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ

 

BIG DATA КОЛЬОРУ ХАКІ: ЯК ВІЙСЬКОВІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕХНОЛОГІЇ ВЕЛИКИХ ДАНИХ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues