190130 N 35vsT 14 0Широко розрекламовані російські танки Т-14 «Армата» ризикують повторити сумну долю старих радянських «сухопутних крейсерів» Т-35.

 

 


Про це пишуть у відомому в російських колах шанувальників бронетехніки виданні «Вісник Мордовії», повідомляє Defense Express.


Ще нещодавно згадки про «не маючий аналогів у світі» танк Т-14 «Армата» заставляли практично битися в екстазі росіян й віртуально тисячами «нищити» російською чудо-зброєю західні танки без будь-яких шансів на гідний опір. Проте час минає, перший захват потроху відступає і все більш експертів починають з занепокоєнням говорити про подальшу долю «Армати».

 

Новина по темі: НОВИЙ РОСІЙСЬКИЙ ТАНК Т-14 «АРМАТА» ВИЯВИВСЯ НЕПОТРІБНИМ РФ


Так у «Віснику Мордовії» провели майже пряму аналогію між новою гордістю РФ – Т-14 та забутим п'ятибаштовим радянським монстром 30-х років - Т-35. Той теж був випущений невеликою партією (близько 60 одиниць) і деякий час, теж був неодмінним учасником військових парадів у Москві та Києві.

 

190130 N 35vsT 14 1

Ходова копія радянського важкого танка Т-35, що виготовлена підприємством «Уралелектромідь» для Музею військової техніки «Бойова слава Уралу» у Верхній Пишмі (Свердловська область), що належить ТОВ «УГМК-Холдинг», 17.04.2018 / Фото: ural-news.net


«Щось схоже зараз відбувається з Т-14 «Армата». Машина з травня 2015 року - неодмінний учасник травневих святкових урочистостей на Червоній площі. Причому, якщо Т-35 були у військах, брали участь в навчаннях, то відправлення «чотирнадцятого» до частин переноситься вже який рік поспіль», - зазначають у російському виданні.

 

Публікація по темі: НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТАНКОВИЙ ПРОЕКТ ПОХОВАЄ СУМНОЗВІСНУ РОСІЙСЬКУ «АРМАТУ»


«При цьому нам (громадянам РФ, - прим DE) регулярно повідомляється, що з програмою створення «танка майбутнього» все нормально. Однак російські танкісти продовжують отримувати модернізовані Т-72Б3, які, по ряду характеристик, особливо щодо захисту, поступаються західним машинам», - непокояться у «Віснику».

 

190130 N 35vsT 14 2

Російський танк Т-14 на перспективній важкій гусеничній платформі «Армата» в експозиції Міжнародного військово-технічного форуму «Армія-2018». Кубінка, 21.08.2018 / Фото: Михайло Терещенко


Журналісти видання роблять сумний висновок щодо майбутньої долі гордості російської танкової промисловості.


«Т-35 військовими істориками вважається тупиковою гілкою танкобудування. Дійсно, громіздкий танк зі слабкою бронею був приречений на полі бою на знищення. … І, схоже, в сучасних реаліях випуск Т-14, як і Т-35, обмежиться дуже невеликою серією», - наголошують у «Віснику Мордовії».

 

Новина по темі: ОНОВЛЕНА ВЕРСІЯ ТАНКА CHALLENGER 2 LEP ВІД RHEINMETALL НАСКРІЗЬ ПРОБИВАЄ СТАНДАРТНИМ ПОСТРІЛОМ Т-72

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues