190207 waso 0Після введення Україною проти РФ санкцій у відповідь на незаконну анексію Криму та агресію на Сході України на ПАО «Воронезьке акціонерне літакобудівне товариство» (ВАЛТ) настали скрутні часи. Адже основною роботою підприємства, до 2014 року, було виготовлення українських регіональних пасажирських літаків Ан-148.

 

 


Про підсумки діяльності підприємства у 2018 році та перспективи на 2019 рік розповів під час виступу виконувач обов'язків керівного директора ВАЛТ А.Ю. Пуздирев.

 

Новина по темі: АМЕРИКАНСЬКІ САНКЦІЇ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИ РОСІЙСЬКИЙ МС-21 БЕЗ КРИЛ


Так, основним і практично єдиним завданням цього року є випуск двох літаків Іл-96, який задля підтримки заводу замовляють силові структури РФ (більше він нікому не потрібний, - DE).

 

190207 waso 2

Пасажирський широкофюзеляжний літак для авіаліній середньої та великої протяжності Іл-96-300, призначений для СЛЗ «Росія» в цеху «Воронезького акціонерного літакобудівного товариства» (ВАЛТ). 2016 рік/ Фото: topwar.ru


«Ми можемо випускати й більше, і з цих питань треба вести перемовини з комерційними експлуатантами, щоб замовлення йшли не тільки від СЛЗ «Росія» і силовиків, а й від Аерофлоту, і інших компаній», - відзначив Пуздирев.

 

Новина по темі: В РФ ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ ЗАКРИВАЄТЬСЯ ВИРОБНИЦТВО ПАСАЖИРСЬКИХ ЛІТАКІВ АН-148


При цьому він додав, що фінансова ситуація в авіабудівній галузі РФ як взагалі, так і окремо на ВАЛТ досить сумна.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКИЙ SUKHOI SUPERJET 100 НЕ ПОЛЕТИТЬ В ІРАН ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США


«Це допоможе нам міцно стояти на ногах і почати виходити з того сумного фінансового становища, в якому, на жаль, перебуваємо не лише ми, а всі підприємства авіаційної галузі», - наголосив в.о. директора.

 

190207 waso 3

Перший льотний дослідний зразок легкого військово-транспортного літака Іл-112В (серійний номер 01-01), переданий на льотно-випробувальну станцію «Воронезьке акціонерне літакобудівне товариство» (ВАЛТ). Вороніж, 27.11.2018 / Фото: ПАТ «Ільюшин»

 


З його слів ситуація з виробництва літаків на ВАЛТ досягла критичної межи. Навіть розглядалося питання зробити з авіабудівного заводу звичайного виробника запчастин.

 

Новина по темі: РОСІЙСЬКЕ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ ЗНОВУ ДАЛО ЗБІЙ – ЗЛАМАВСЯ НОВИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОРАБЕЛЬ ОСНАЩЕНИЙ КИТАЙСЬКИМ ДВИГУНОМ


«Як ви розумієте, такі серйозні завдання перед нами ставляться з метою виробництва готової продукції - літаків…І завод не спіткає доля підприємства з випуску агрегатів (скажу відверто, такий сценарій в Мінпромторгу РФ теж розглядався)», - розповів Пуздирев.

 

Новина по темі: МО РФ РАПТОВО ЗНАДОБИЛИСЯ НОВІ ДВИГУНИ ДЛЯ АН-148 НА 30 МЛН ДОЛАРІВ


Скрутне становище підприємства в першу чергу б'є по робітниках.

 

Новина по темі: ІТАЛІЙСЬКИЙ ПАРТНЕР ПІШОВ З «ЦИВІЛЬНИХ ЛІТАКІВ СУХОГО»


«Також був і намір значно скоротити чисельність персоналу, що стало б катастрофою для підприємства. Разом з ОАК ми це питання переглянули. Скорочення є, але вони проводяться за рахунок поточних процесів», - спробував заспокоїти в.о. директора при цьому не називаючи ніяких цифр.

 

190207 waso 1

Прибуття до складу 32-го окремого транспортного змішаного авіаційного полку ЦВО ВС РФ одного з двох отриманих цим полком (й останнього, що був зроблений на ВАЛТ) пасажирських літаків Ан-148-100Е (серійний номер.44-02, реєстраційний номер RA-61735). Кольцово (Єкатеринбург), 18.01.2019 / Фото: Олексій Булатов


Він додав, що чекати на збільшення зарплатні робітникам теж не варто. На 2019 рік запланована індексація лише на 3,5%, що в кращому випадку зможе компенсувати інфляцію.

 

Новина по темі: МІНІСТР ОБОРОНИ МАЛАЙЗІЇ: ТІЛЬКИ ЧОТИРИ З 28 РОСІЙСЬКИХ ВИНИЩУВАЧІВ МОЖУТЬ ЛІТАТИ


При цьому середня зарплата на початок 2019 року складає 37,3 тис. рублів (приблизно 15 тис. гривень) й має за планом зрости до 43,6 тисячі.

Для порівняння, на не самому успішному з підприємств ОПК України ДП «Львівський бронетанковий завод» середня зарплата у 2018 році складала 12 тис. грн, а з 1 січня цього року вона зросла на 20% (приблизно 14,5 тис. грн). Тобто є приблизно аналогічною доходу робітників ВАЛТ, попри пропаганду про «велетенські зарплати» й успішність працівників ОПК РФ.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКА ЦИВІЛЬНА АВІАЦІЯ: «ЛЕТИМО НА ОДНОМУ КРИЛІ»


Як Defense Express повідомляв раніше, за перше півріччя 2018 ВАЛТ отримав збиток в розмірі 862 млн рублів (близько 14 млн дол), що майже у 2 рази більше, ніж за аналогічний період 2017 року. При цьому чистий збиток заводу у 2017 році склав близько 26 млн доларів. Виторг підприємства знизився на 3,4 млн дол, причому половина цих грошей припала на виплати за абияк добудовані Ан-148 в рамках замовлення для МО РФ.

 

Аналітична група Defense Express

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues