190321 sankciiUSA 0Уряд США виконав свої погрози й ввів санкції за агресію в Керченській протоці не тільки проти російських прикордонників, а й проти двох суднобудівних підприємств в Татарстані та Ярославській області, а також проти їх постачальників з Криму та Санкт-Петербургу.

 

  

Ці заходи серйозно ускладнять постачання західних комплектуючих і, як наслідок, зроблять ще складнішим виконання завдання по переоснащенню ВМФ та морського компоненту інших силових структур РФ.

 

Публікація по темі: ЧЕРЕЗ ЗАХІДНІ САНКЦІЇ ВИРОБНИКИ ПАТРОНІВ І СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ РФ ВТРАТИЛИ МАЙЖЕ МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ

 

15 березня ц.р. Мінфін США оголосив про введення нових санкцій проти російських прикордонників через агресію проти українських військових кораблів в Керченській протоці 25 листопада минулого року.

 

190321 sankciiUSA 6

Захоплені береговою охороною Прикордонної служби ФСБ РФ МБАК Р 175 «Бердянськ» і Р 176 «Нікополь» проекту 58155 («Гюрза-М») і рейдовий буксир А 947 «Яни Капу» проекту 498 ВМС України. Керч, 26.11.2018 / Фото: kerch.com.ru

 

В результаті під санкції підпали заступник директора прикордонної служби ФСБ РФ Геннадій Медведєв і п'ять його підлеглих.

 

Новина по темі: ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США РОСІЙСЬКИЙ ОБОРОННИЙ СЕКТОР ВТРАТИВ КОНТРАКТИ НА СУМУ ПОНАД 3 МЛРД. ДОЛ.

 

«Сьогоднішній крок спрямований на окремих осіб та суб'єкти, які відіграють важливу роль у невиправданих російських атаках на українські військово-морські судна в Керченській протоці, анексії Криму та підтримці незаконних сепаратистських виборів на сході України. Ці дії доповнюють санкції, які сьогодні приймаються також Європейським Союзом та Канадою, і підкреслюють силу та відданість трансатлантичного партнерства для протидії подальшій дестабілізуючій поведінці Росії», - наголосили у повідомленні Мінфіну США.

 

190321 sankciiUSA 4

Будівництво на стапельному майданчику ТОВ «Суднобудівний завод «Залив» в Керчі трьох перших корпусів замовлених АТ «Зеленодольський суднобудівний завод ім. Горького» для ЧФ ВМФ РФ малих ракетних кораблів проекту 22800 (справа наліво) «Циклон»(заводський номер 801), «Пасат» (заводський номер 802) та «Бриз» (заводський номер 803). Жовтень 2018 року / Фото: A_SEVER 

 

Новина по темі: В ІНДІЇ ПІДПИСАЛИ КОНТРАКТ ПРО БУДІВНИЦТВО ФРЕГАТІВ ПРОЕКТУ 11356, ЯКІ РФ НЕ В ЗМОЗІ БУДУВАТИ ЧЕРЕЗ УКРАЇНСЬКІ САНКЦІЇ

 

Також до списку потрапили шість російських оборонних компаній, що розгорнули діяльність в Криму, деякі з яких незаконно привласнили українські державні активи для надання послуг російським військовим:

 

- Ярославський суднобудівний завод, який будував судна для ФСБ і Міністерства оборони Росії.

Зеленодольський суднобудівний завод ім. Горького — один з найбільших виробників суден у Росії, випускає для російського флоту фрегати та корвети.

- АТ «Концерн Океанприбор» - виробник гідроакустичного обладнання та поставляє комплектуючі для ВМФ Росії.

- ПАТ «Звєзда» - постачальник дизельних двигунів для ВМФ Росії.

- АТ «Завод Фіолент» - виробник електроніки у Криму, що постачає деталі для використання в російській військовій техніці. «Фіолент» був незаконно привласнений Російською Федерацією після анексії Криму у 2014 році.

- «Судокомпозит» - кримський виробник оборонних компонентів, що постачаються для російського військового використання. Був незаконно привласнений Російською Федерацією після анексії Криму.

- ТОВ «СК Консоль-Строй ЛТД» - одна з найбільших будівельних компаній Криму.

- ТОВ «Нові проекти» - має ліцензії на проведення геологічних досліджень, розвідку та видобуток сировинних вуглеводневих матеріалів у Чорному морі.

 

190321 sankciiUSA 2

Два перших побудованих Зеленодільським суднобудівним заводом для ЧФ РФ патрульних кораблі проекту 22160 «Василій Биков» (праворуч) і «Дмітрій Рогачов» (зліва, на розмагнічуванні) в Новоросійську, вересень 2018 року / Фото: forums.airbase.ru

 

Зеленодольський завод будує малі ракетні кораблі та патрульні кораблі для ВМФ РФ. Наприклад саме там будується серія МРК проекту 21631 («Буян-М»). Наразі на заводі будуються п'ять кораблів, один з них, «Інгушетія», повинен бути переданий ВМФ Росії у 2019 році. З погляду будівництва військових кораблів завод вже постраждав від санкцій, введених ще у 2014 році, — через це на МРК неможливо стало поставити передбачені проектом пропульсівні комплекси на базі німецьких двигунів MTU.

 

190321 sankciiUSA 1

Церемонія введення МРК «Орехово-Зуєво» проекту 21631 («Буян-М»), побудованого Зеленодільським суднобудівним заводом, до складу Чорноморського флоту ВМФ РФ. Севастополь, 10.05.2018 / Фото: Андрій Кірев

 

ПАТ «Ярославський суднобудівний завод», за словами російських джерел, виконує роботи по ДОЗ, які також загальмуються після введення санкцій, однак, про які саме замовленнях йдеться, уточнення не було.

 

190321 sankciiUSA 3

Спуск на воду на ПАТ «Ярославський суднобудівний завод» ПСКР «Балаклава» проекту 10410 з заводським номером 809, що будувався для Кримського управління Прикордонної служби ФСБ Росії. 17.07.2018 / Фото: yarreg.ru

 

Своєю чергою, джерело в суднобудівній галузі Петербурга вважає, що нові санкції США несуттєво позначаться на поточній діяльності ПАТ «Звєзда», що виробляє високооборотні дизельні двигуни для військових кораблів, у тому числі малих ракетних кораблів 22800 «Каракурт».

 

Новина по темі: РОСІЙСЬКЕ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ ЗНОВУ ДАЛО ЗБІЙ – ЗЛАМАВСЯ НОВИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОРАБЕЛЬ ОСНАЩЕНИЙ КИТАЙСЬКИМ ДВИГУНОМ

 

«З-за кордону поставляються німецькі масляні фільтри, але їх можна замістити, це не сама критична позиція», - розповів він.

 

Новина по темі: В РФ ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ ЗАКРИВАЄТЬСЯ ВИРОБНИЦТВО ПАСАЖИРСЬКИХ ЛІТАКІВ АН-148


Набагато більшої шкоди санкції принесуть перспективному проекту «Пульсар-М» - дизельному двигуну, розробленому в Австрії для цивільних суден, залізничної та кар'єрної техніки. Перспективний двигун більш ніж на 50% складається з комплектуючих європейського виробництва.

 

190321 sankciiUSA 5

Перспективний V-подібний високооборотний дизельний 12-циліндровий двигун М150 «Пульсар». Розробляється ПАТ «Звєзда» спільно з австрійською інжиніринговою компанією AVL List GmbH / Фото: прес-служба ПАТ «Звєзда»

 

Боротися з наслідками чергових санкцій Заходу росіяни збираються за допомогою «сірої» контрабанди та фірм-«прокладок».

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКИЙ SUKHOI SUPERJET 100 НЕ ПОЛЕТИТЬ В ІРАН ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США

 

«Ми розуміли, що рано чи пізно санкціями накриють всі наші суднобудівні заводи, тому були готові до цього», - зазначило джерело. За його словами, частина комплектуючих заводи спробують поставити через фірми-прокладки, частина буде замовлена у китайських або корейських виробників.

 

Новина по темі: ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО РОСІЙСЬКОГО ЛІТАКА МС-21 ВІДКЛАДАЄТЬСЯ ЩОНАЙМЕНШ НА РІК

 

В цілому можна констатувати, що токсичність РФ для міжнародних партнерів, завдяки політиці, що проводиться нинішніми мешканцями Кремля на міжнародній арені, буде все більше посилюватись. Відовідні санкції проти російських суб'єктів, що вільно, або невільно є співучасниками міжнародних злочинів режиму, ставатимуть більш жорсткими. Аж до моменту, коли хтось в РФ нарешті зможе зрозуміти причинно-наслідковий зв'язок  між погіршенням свого стану та тим чиє уміле керівництво призвело до цього... 

 

Інформаційно-аналітична група Defense Express

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКА ЦИВІЛЬНА АВІАЦІЯ: «ЛЕТИМО НА ОДНОМУ КРИЛІ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues