190502 militaryСучасний світ - це світ високоточного обладнання. Новітні технології забезпечують виконання завдань які ще 20-30-50 років тому здавалися нездійсненними. Виконання цих завдань відбувається завдяки застосуванню дорогої крихкої чутливої електроніки, яка невпинно проникає в усі сфери життя. І військова – не є виключенням.

 

Суворі умови в яких експлуатуються сучасні військові електронні прилади та компоненти висувають високі вимоги до їх захисту від зовнішніх факторів. Особливо це є актуальним при безпосередньому виконанні бойових завдань.

 

З огляду на це, сьогодні перед виробниками озброєнь та військового обладнання стоїть завдання не тільки зробити конкурентоспроможний продукт, але й при цьому подбати про його збереження під час транспортування та застосування.

 

Готовим та перевіреним рішенням тут є продукція PELItm (Pelicantm) – захисні кейси та контейнери. Вже понад півстоліття інженери компанії Peli Products SLU розробляють індивідуальні рішення для транспортних і пакувальних потреб військових США та країн зі всього свiту. Інноваційні продукти від PELItm забезпечують збереженість чутливого обладнання при транспортуванні та зберіганні в агресивних середовищах від вологи, пилу, піску, солі, багаторазового падіння і навіть вібрації.

 

190502 skif 1

Пульт керування ПТРК «Стугна-П» розробки та виробництва ДП «ДержККБ «Луч» захищений спеціальним кейсом PELItm

 

Більшість моделей кейсів були випробувані в польових умовах, а також безпосередньо в бойовій обстановці і мають американські військові сертифікати (STANAG 4280 & DEFSTAN 81-41, MIL-Spec 4150J, ATA (Асоціація повітряного транспорту), а також номенклатурний номер НАТО.

 

На відміну від дерев'яної тари, пластикові кейси є упаковкою багаторазового використання, завдяки найвищій якості, що забезпечено виробником та ДОВІЧНІЙ ГАРАНТІЇ! Саме так! Навіть якщо Ви спроможетесь якимсь чином зламати кейс, Вам його безкоштовно замінять в будь-якій країні світу, де є представництво компанії - в Україні це компанія ТОВ «ОЦ Профекс», яка є ексклюзивним дистриб'ютором продукції PELItm вже більше 10-ти років.

 

Захисна упаковка PELItm представлена двома групами товарів: стандартні кейси Peli - понад 100 моделей (в Україні у дистриб'ютора представлений майже весь модельний ряд) і військові контейнери PELI-Hardiggtm – це інженерна технічна упаковка. Незважаючи на величезний модельний ряд, що становить понад 300 моделей, і будучи практично монополістом у виробництві складних проектів для транспортування військового і авіакосмічного обладнання, інженерна команда Peli-Hardigg не тільки проектує і виготовляє сам контейнер за запитом Замовника, а також здійснює розробку та монтування внутрішньої системи укладки будь-якої складності – металеві ферми, підвіси, стабілізатори, різні індикатори та інше.

 

190502 Hydroid

Інженерна технічна упаковка PELI-Hardiggtm для зберігання та транспортування боєприпасів

 

За багаторічний досвід використання продукція PELItm зарекомендувала себе в усьому світі. Не є виключенням і Україна. Найбільш чутливі вироби, що постачаються для Збройних сил та інших військових формувань України підприємствами ДК «Укроборонпром», та рядом інших підприємств, захищені контейнерами від торгівельної марки PELItm.

 

Олекса ДЖУРА,

Спеціально для Defense Express

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues