190701 mspoОсь уже 27 років щорічна міжнародна оборонна виставка MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego), яка проводиться у вересні в польському місті Кельце, надає майданчик, де підприємства з усіх куточків світу можуть похвалитися своїми новітніми розробками.

 

Ця виставка дає можливість виробникам озброєнь і військової техніки не тільки демонструвати свою продукцію потенційним покупцям з усього світу, але й і проводити ділові переговори та укладати контракти. На сьогоднішній день MSPO входить до трійки найбільших оборонних виставок Європи, поступаючись тільки виставкам в Парижі і Лондоні.

 

Цього року виставка MSPO пройде в період з 03 по 06 вересня ц.р., а вже 07 вересня ц.р. на цьому ж майданчику в 20-й раз відкриє свої двері виставка досягнень Збройних сил Польщі.

 

190701 mspo 1

 

Право виступити країною-лідером, що розгортає на виставці власну національну виставку, на MSPO-2019 було надано США.

 

Довідка Defense Express:

Починаючи з 2004 року виставку MSPO супроводжували національні виставки інших країн. До цього часу на майданчику в Кельце країнами-лідерами виступали та представили свої військові потенціали Німеччина, Франція, Ізраїль, США, Швеція, країни Вишеградської групи та Великобританія, Туреччина, Південна Корея.

 

Стратегічним партнером виставки MSPO виступає польський оборонно-промисловий концерн Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ SA). Цього року виставка пройде під почесним патронатом Президента Польщі Анджея Дуди. За багаторічною традицією, в організації виставки беруть участь Міністерство національної оборони і військові інститути країни. Одночасно з MSPO на цьому ж майданчику буде розгорнута виставка Логістика-2019, яка цього року відзначає свій чвертьвіковий ювілей.

 

У минулому році в виставках MSPO і Логістика взяли участь 624 компанії з 31-ї країни світу. Експозиції площею 27.000 м2 були розміщені як на відкритих майданчиках, так і в усіх семи залах конгрессно-виставкового центру м. Кельце.

 

Виставка 2018 року відрізнялася рекордної за всю її історію експозицією вертолітної техніки.

 

Виставку відвідали 53 офіційних делегації з 46 країн світу, і вже в третій раз в якості почесного гостя її відвідав Президент Польщі Анджей Дуда.

 

Майданчики виставки MSPO розраховані на одночасну присутність 34.106 відвідувачів, в тому числі 16.000 гостей виставки досягнень Збройних сил Польщі, яка проводиться в рамках відкритих дверей експозиції MSPO.

 

190701 mspo 3

 

Що буде представлено на виставці цього року?

 

В поточному році, як і в минулому, експозиція новітніх зразків озброєнь і військової техніки займе всі 7 залів, а також відкриті майданчики конгрес-виставкового центру м Кельце. Представити свої експонати висловили готовність кілька сотень компаній, як польських, так і закордонних.

 

У цьому році на виставці будуть широко представлені гелікоптери, бойові броньовані машини, ракетні озброєння, вибухові речовини; обладнання, матеріали і озброєння для військ хімічного захисту; авіатехніка; системи ППО наземного і морського базування.

 

190701 mspo 2

 

Як і в минулому році, в експозиції буде представлено спеціальне обладнання і техніка для потреб правоохоронних органів, прикордонних військ і пошуково-рятувальних служб. Крім того, відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з новітніми досягненнями в галузі зв'язку, радіоелектроніки та електронно-оптичних систем. Інтерес можуть представляти і пропозиції виробників продовольчих наборів і засобів для приготування їжі, обладнання для зберігання та транспортування, форменого одягу та аксесуарів, а також товарів медичного призначення.

 

Провідна країна

 

Цього року право виступити в якості провідної країни на виставці MSPO було надано США. В експозиції візьмуть участь 30 американських компаній і, крім того, низку презентацій проведе Міністерство оборони США.

 

В рамках виставки пройдуть кілька польсько-американських семінарів, а також виступ оркестру Військово-морських сил США.

 

20-та виставка досягнень Збройних сил Польщі

 

 Щорічно до організації заходів в рамках виставки досягнень Збройних сил Польщі залучаються понад 1.000 польських військовослужбовців. Ця виставка традиційно проводиться в рамках міжнародної оборонної виставки MSPO і вже стала невід'ємною складовою її історії. Цього року виставка досягнень Збройних сил Польщі відзначає своє 20-річчя. Ювілейні заходи відбудуться під час Дня відкритих дверей 7 вересня.

 

190701 mspo 4

 

Спеціалізовані конференції

 

Як і в минулі роки, в рамках виставки Логістика-2019 відбудеться ціла низка спеціалізованих семінарів і конференцій за участю військових аташе іноземних дипломатичних місій. У дискусіях з питань військово-технічного співробітництва візьмуть участь держсекретарі і заступники держсекретарів польських міністерств оборони, закордонних справ, науки та вищої освіти, а також Національного центру розвитку. На другий день виставки заплановано конференцію під головуванням Провідною країни.

 

Нагороди та почесні призи

 

За багаторічною традицією, в рамках міжнародної оборонної виставки MSPO проводяться церемонії присудження престижних нагород і почесних призів. Найпочеснішою з них вважається нагорода Президента Польщі за досягнення в сфері безпеки особового складу польських збройних сил. Свої призи за досягнення в окремих сферах діяльності присуджують Міністерство оборони, Міністерство з питань підприємництва та інші польскі відомства.

 

Окремий приз присуджується за технічні досягнення.

 

Призи вручаються на загальній церемонії за участю Начальника національної поліції, Начальника національної протипожежної служби, глави Прикордонної служби, Головного інспектора Збройних сил, командувачів видами Збройних сил та командувача сил територіальної оборони.

 

Цього року у виставці MSPO 2019 візьмуть участь і українські виробники ОВТ. На заході буде розгорнутий об’єднаний стенд підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром». Наразі ще є можливість і в інших українських підприємств долучитись до експозиції. Цього року, як і минулого, координатором і організатором стенду є ДП СЗТФ «Прогрес». Саме з представниками цієї компанії можна вирішувати питання участі в об’єднаному стенді на виставці MSPO 2019.

 

Довідка Defense Express:

Об’єднаний стенд підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром», на заході розгортається щорічно з 2014 року. До цього часу у виставці брали участь лише окремі українські приватні підприємства, серед яких Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ», Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр», а також Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес.

 

На виставці MSPO 2014 було презентовано спільний випуск журналів Defense Express та RaportWTO (Польща) на тему «Україна та Польща партнери в оборонній сфері». З того часу Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес є інформаційним партнером заходу.

 

Організатори запрошують усіх зацікавлених відвідати 27-у Міжнародну оборонну виставку MSPO-2019, яка з 03 по 06 вересня ц.р. пройде в м. Кельце у виставковому центрі Targi Kielce.

 

Читайте також англійською тут: MSPO 2019’S DEFENCE EXPO FEATURES THE US LEAD NATION AND THE OPEN DAY

 

 

Публікації та новини по темі:

 

MSPO 2018: ОГЛЯД РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ РОЗМІНУВАННЯ

 

УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБКИ ТА СПІЛЬНІ З ПОЛЬЩЕЮ ПРОЕКТИ НА MSPO 2018

 

MSPO 2018: ОГЛЯД АРТИЛЕРІЙСЬКИХ СИСТЕМ. Ч.1

 

MSPO 2018: ОГЛЯД АРТИЛЕРІЙСЬКИХ СИСТЕМ. Ч.2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues