190906 RAYBIRD 3Є новий рекорд України! 6 вересня представники Національного Реєстру Рекордів України внесли до своїх офіційних документів нове вітчизняне досягнення, яке продемонстрував безпілотний літак комплексу Raybird-3 Авіаційної виробничої компанії «Скаетон». Безпілотник здійснював політ на максимальну тривалість безперервного перебування у повітрі. Результат був переконливим.

 

У ході польоту безпілотник вагою у 21 кг знаходився у повітрі 24 години 31 хвилину. За цей час загальна довжина маршруту становила понад 2000 км. Приземлення пройшло 6 вересня о 10 годині – у штатному режимі, по-парашутному. Запас палива у баку безпілотного літака після приземлення був достатнім для того, аби знаходитись у повітрі ще 1,5 години.

 

Причина дострокового приземлення була неочікуваною. У зоні аеродрому Бородянка, де проходив захід компанії «Скаетон» «Політ за рекордом», на вимогу керівника польотів несподівано був закритий повітряний простір. І до 10 години 6 вересня всі цивільні повітряні об’єкти, що знаходились на той час у небі, мали терміново приземлитися. Ця вимога, звісно, була виконана.

 

Втім, ця обставина не вплинула на радісний настрій усієї команди української авіабудівної компанії “Скаетон”, що перебувала на випробуваннях. Адже таку тривалість польоту у таких габаритах конструкції БпЛА ще не підтверджував жодний не лише український, але й світовий виробник безпілотної техніки. 

 

190906 RAYBIRD 3 1

 

За словами керівництва компанії “Скаетон”, найближчим часом буде продемонстрована модернізована версія комплексу Raybird-3, який зможе перебувати у повітрі набагато довше у порівнянні з показником, що був зафіксований у Національному Реєстрі Рекордів України 6 вересня у категорії “повітряні рекорди». Отже, чекаємо.

 

190906 RAYBIRD 3 2

 

Довідка

Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» була заснована групою інженерів і пілотів у 2006 р. Компанія розробляла та постачала замовникам до Європи, Північної Америки, країн Близького Сходу та пострадянського простору легкі спортивні літаки. Компанія сертифікована як розробник і виробник авіаційної продукції. З 2019 р. компанія «Скаетон» має дозвіл на самостійне здійснення зовнішньоекономічної діяльності, укладання контрактів за основним нинішнім профілем — постачання та розробка безпілотних авіаційних комплексів.

Цивільна версія Raybird-3 придатна для виконання широкого спектра місій під потреби замовника.

 

190906 RAYBIRD 3 3

 

Військова версія комплексу АCS-3 постачається Збройним силам України в рамках державного оборонного замовлення. Усі технічні можливості безпілотного комплексу АCS-3 - включно з автоматичним зльотом та посадкою, виконанням завдань у день та вночі у складних умовах, включно з радіоелектронною протидією - були перевірені під час випробувань у Збройних силах.

 

Тактичний безпілотний комплекс АCS-3 надасть українським військовим змогу здійснювати розвідку на якісно кращому рівні. 

 

Інформація Defense Express

 

ПублікаціЇ та новини по темі:

 

ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКОРДУ З ТРИВАЛОСТІ ПОЛЬОТУ БПЛК “RAYBIRD-3”

 

РЕКОРДНИЙ ПОЛІТ УКРАЇНСЬКОГО БЕЗПІЛОТНИКА КОМПАНІЇ «СКАЕТОН»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues