191028 hortytcya m«В умовах війни на Донбасі та задля активної протидії сучасному російському потенціалу нам доводиться постійно вдосконалювати наші підходи, рішення та засоби. У багатьох країнах лише зараз почали сприймати Росію як загрозу, і розуміти, що в гібридних війнах використовуються як військовий, так і цивільний діапазони, а також різна апаратура зв’язку. У цьому плані ми від них пішли вже далеко», – стверджують у компанії «Інфозахист».

 

НВЦ «Інфозахист» – провідне вітчизняне приватне підприємство з розробки та виробництва комплексів та систем радіоелектронної розвідки та боротьби. Серед іншого, фахівці компанії НВЦ «Інфозахист» розробляють та виготовляють для наших силових структур сучасні засоби радіомоніторингу УКХ-діапазону. «Стартовим» продуктом компанії був переносний малогабаритний пеленгатор РП-525 «Пластун». Він призначений для пеленгування систем зв’язку супротивника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки і реєстрації даних перехоплення. РП-525 здійснює цифрову обробку сигналів на сучасних чіпах і на алгоритмах, що дозволяє з високою точністю визначати місце розташування радіостанцій противника. Сьогодні «Пластун» успішно використовується за призначенням у ЗСУ. Зазвичай він працює у військовому ланцюгу від взводного або ротного опорного пункту.

 

191028 hortytcya

 

«Пластун-РП-3000» – це модернізована версія РП-525. Пристрій удосконалено з урахуванням досвіду бойового застосування. У ньому зменшено кількість блоків і роз’ємів, збільшено час автономної роботи, а верхній діапазон робочих частот виріс з 525 МГц до 3000 МГц. Крім того, додана можливість з’єднання за допомогою будь-якого каналу зв’язку, а також доданий набір ЗІП.

 

Новина по темі: НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» ПРЕДСТАВИВ НА IDEX-2019 НОВІТНЮ СИСТЕМУ РАДІОРОЗВІДКИ «ПЛАСТУН-РП-3000»

 

Також компанія розробила мобільний засіб радіоелектронної розвідки «Хортиця-М», яка поєднує в собі все необхідне для проведення комплексного радіомоніторингу. «Хортиця» працює на глибину батальйону і вище. Також система дозволяє визначати місця розташування об’єктів на місцевості в реальному часі при використанні даних з борту БпЛА. Комплекс радіоелектронної боротьби з БпЛА «Хортиця-Р» також забезпечує виявлення ворожих безпілотників у пасивному режимі, придушення каналів передачі інформації, телеметрії, проведення спуфінгу.

 

Публікації по темі: КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»

 

Зразки продукції компанії «Інфозахист» включені до держоборонзамовлення. З огляду на застосування вітчизняних систем та комплексів у бойових умовах, можна впевнено стверджувати, що продукція компанії «Інфозахист» цілком спроможна конкурувати з виробами таких компаній, як The Platz Group, Schwarz Gruppe, Aselsan та інші.

 

Iнф. Defense Express

 

Цей матеріал розміщено в журналі Defense Express №9 за 2019 рік. Додаткову інформацію про умови та порядок передплати продуктів Інформаційно-консалтингової компанії «Діфенс Експрес» можна знайти тут.

 

Публікації та новини по темі:

 

ДАЛЕКО, ТОЧНО, ПОТУЖНО

 

ТОЧКА ПРИСКОРЕННЯ

 

191017 Bpla zhurnal 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues